×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Затварят АМ "Тракия" между 157 и 162 км за ремонт в посока Бургас
  • Лятото започва с жеги от 35 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Фицата бесен на министър просто Наско: Два месеца се крие от мен!


07 Май 2022, Събота, 17:20 ч.
Автор: Флагман.БГ

Трябва ни човек с железен юмрук в кадифена ръкавица, категоричен е той

„Каквото и да направи министърът на културата, той е компетентен. Не смятам за редно на призивите му да се дава втори шанс. Трябва ни човек с железен юмрук в кадифена ръкавица. Такъв признак не виждам в сегашния министър“, това сподели пред „България Днес“ актьорът Филип Аврамов - Фицата.

Актьорът засне забавно клипче, в което имитира прословутото видео от прозореца на кабинета на министъра на културата Атанас Атанасов, в което 32-годишният държавник благодари за честитките за рождения му ден.

Месец след видеото, което предизвика противоречиви обществени реакции, включително с призиви за оставка на министър Наско, Филип Аврамов все още не се е срещал с него, въпреки отправените запитвания.

„Звъних на писатели, художници и други творци, никой още не се е срещал с него. Как ще разбереш от какво има нужда гилдията? Не става така. Няма да стане докато не се обърне към всички тези хора. От много време искам среща с него. Кой ли не иска среща по два пъти с министъра, а  още нямам отговор. Него го няма горкият. Трябва да си почине. Толкова голямо напрежение, че два месеца го няма.  Вместо да се скъса от работа първите месеци“ споделя Фицата. Той настоява за промени в Закона за авторското право и меценатството.
 

„Вече не искам да се виждам с министър Наско, няма какво да си кажем. Нека се огражда с хора, които го обичат и му казват, че е много готин, въпреки че знае, че не е. Приятен уикенд, приятен мандат и всичко да е приятно. И ако си излъже, че става за министър на културата“, каза още Аврамов.


В категории: Лайфстайл


1
Коментара
4 зодии са магнит за пари
4 зодии са магнит за пари 17/06/2025, Вторник 12:20 0
Флагман.БГ Тази блондинка ще замени Натали Трифонова Тази блондинка ще замени Натали Трифонова 17/06/2025, Вторник 11:31 1
1
Коментара по темата
1.
Просто наско
08.05.2022 09:15:28
3
3
Фицата ми яде патерицата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Купуват тейзъри на полицаите, тестват електрошока първо върху тях Купуват тейзъри на полицаите, тестват електрошока първо върху тях Униформените ще получат и елечета за бодикамери Даде 100 лева, за да стане известна Даде 100 лева, за да стане известна Блондинката е приемана от зрителите като човек, когото свързват с ежедневието си и може би затова смятат, че я познават. Убеждава се и днес в това, когато се среща със свои почитатели Тази турска звезда няма да е безработна дълго, връща се в ефир Тази турска звезда няма да е безработна дълго, връща се в ефир Крехката красавица, която е трън в очите на управляващите от няколко месеца насам, сключи договор за участие в новия сериал „Косата” В Созопол започват проверки за незаконни квартири и туристически обекти В Созопол започват проверки за незаконни квартири и туристически обекти Глоби до 7000 лв. за некоректни хотелиери и ресторантьори в Созопол Несебърлия направи голяма глупост зад волана Несебърлия направи голяма глупост зад волана Кара пиян и блъсна няколко коли Трагедия в началото на лятото! Жена издъхна на плажа в Свети Влас Трагедия в началото на лятото! Жена издъхна на плажа в Свети Влас Старозагорката била изведена от водата от спасители, но починала преди да дойдат медиците Пламна пожар в "Меден рудник" Пламна пожар в "Меден рудник" Огънят е предизвикан от криминално проявен бургазлия Сигнал до Флагман.БГ: Младеж краде във "Възраждане" Сигнал до Флагман.БГ: Младеж краде във "Възраждане" Притеснен гражданин алармира за отмъкването на торба с храна Интересна инициатива в Бургас Интересна инициатива в Бургас Проведе се събитието "Здравен кът на открито" Търсят прокурорския син под дърво и камък! А той сякаш не се страхува дори от куршум Търсят прокурорския син под дърво и камък! А той сякаш не се страхува дори от куршум Сочи се, че новата му изцепка е изнудване на 31-годишен мъж
25-годишен украинец заловен с наркотици в Свети Влас 25-годишен украинец заловен с наркотици в Свети Влас Канабис и електронна везна иззети от жилище в Свети Влас Тази блондинка ще замени Натали Трифонова Тази блондинка ще замени Натали Трифонова Преди да се озове пред камерата на една от най-гледаните телевизии в страната, плевенчанката вече е била познато лице от различни формати Русия с тежки атаки по Киев и Одеса, има загинал американец Русия с тежки атаки по Киев и Одеса, има загинал американец В черноморския град бе обявена нощна тревога, която продължи 3 часа Късмет за Водолея, а Девата да се пази от насилници Късмет за Водолея, а Девата да се пази от насилници Хороскоп за деня – 17 юни 2025, вторник Иран ще удря нефтени рафинерии и ядрени обекти на Израел, зове хората да бягат от  Тел Авив Иран ще удря нефтени рафинерии и ядрени обекти на Израел, зове хората да бягат от Тел Авив Израелска атака прекъсна живото предаване на иранската държавна телевизия, а САЩ изпрати три самолетоносача да спасяват съюзниците им от мъстта на Техеран Показа безкрайни крака Показа безкрайни крака Шейк е фина жена Стегна куфарите за Гърция Стегна куфарите за Гърция Сафарова отиде на остров Миконос Закъса много Закъса много Макар и милионер, Джъстин Бийбър не се радва на безоблачни дни Двойка на обща възраст над 200 години се радва на първа рожба Двойка на обща възраст над 200 години се радва на първа рожба Родителите са костенурки Синът й се размина на косъм от смъртта Синът й се размина на косъм от смъртта Твърди се, че мъжът има сериозни проблеми с наркотиците
Кристин Лагард, ЕЦБ Кристин Лагард, ЕЦБ Назрял е моментът за глобално евро Виц на деня Виц на деня - Господине, вдигнете си ципа на панталона, че ще ви излети "птичето"!
- Спокойно, ще се върне! Нали "яйцата" му са тук...
Виц на деня Виц на деня - Рангеле, кое ти допада най-много в мен?
- Ракията на баща ти.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук "Хората, които пият, са много по-щедри от трезвениците."
КАТ
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори