Динко от Ямбол: Изкарвам танка, ако Русия ни застраши
Смятам, че руснаците само ще стреснат Украйна и ще спрат, разсъждава Ловецът на мигранти Динко Вълев
„Изкарвам танка при необходимост! Честно казано, бях изненадан от това, което стана вчера сутринта. Смятам, че руснаците само ще ги стреснат и ще спрат“, Това заяви пред „България Днес“ ямболията Динко Вълев по повод войната в Украйна.
Динко доби популярност като Ловеца на мигранти покрай акциите си за задържане на нелегални бежанци в страната преди време.
Ексцентричният ямболски бизнесмен има страст към бойните машини. Динко е събрал колекция от танкове и е готов да брани родината ни, ако това се наложи.
„Аз срещу Русия няма да застана! Те са ни освободили едно време, няма как да тръгна срещу тях. Ако усетя, че съм застрашен обаче, вадя бойните машини. Ще помагам с каквото мога“, категоричен е той.
Прогноза за времето и народни вярвания за 17 юни
Умишлен палеж вдигна полицията и пожарната в Средец на крак
Лекари от Бургас се борят за живота на 26-годишна жена, блъсната от тротинетка
Несебърлийката Ивелина Пехливанова с фурор на световно първенство
Къща на ужасите: Съпруг принуди жена си да спи с над 120 мъже
Фортуна се усмихна на Левски, ЦСКА и Григор Димитров
13-месечно момченце бе убито, 10 трагични пропуска на системата
Защо Gen Z плаща за тишина
Туристическият бранш на спешна среща с АПИ. Стана ясно кога приключват ремонтите на АМ "Тракия"
Община Бургас ще подмени стари и опасни дървета по ул. „Оборище“
КУБ с официална позиция: Не сме анклав или престъпна групировка
Ще има ли зоополиция и ефективни присъди срещу насилието над животни

Само да не са се стреснали наистина руснаците, че ще трябва да им лееш куршум!
Малък пишльо с големи фантазии :))))))))))) поне ме развесели