×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Загиналият моторист в кв."Долно Езерово" - с отнета книжка, предприел смъртоносна маневра преди инцидента


Загиналият моторист в кв."Долно Езерово" - с отнета книжка, предприел смъртоносна маневра преди инцидента
36-годишният моторист останал без книжка преди няколко месеца заради отказа да бъде тестван за наркотици. Вчера той буквално се заби в тази тойота и загуби живота си
10 Февруари 2022, Четвъртък, 09:59 ч.
Автор: Флагман.бг

Започнал изпреварването на цяла колона от автомобили, накрая се забил в Тойотата на 31-годишен бургазлия

 

Мотористът, който загуби живота си при вчерашната катастрофа в кв."Долно Езерово", се оказа с отнета шофьорска книжка заради отказ да бъде тестван за наркотици. Той никога не е притежавал "А" категория, която да му позволява да управлява мощната "Хонда", става ясно от днешната полицейска хроника на ОД на МВР в Бургас.

Както Флагман.бг вчера писа, 36-годишният е карал с превишена скорост. Оказа се, че е предприел смъртоносна маневра преди инцидента.

Той тръгнал да изпреварва цяла колона от автомобили и на кръстовището на ул."Захари Зограф" с ул."Запад" буквално се забил в "Тойотата" на 31-годишен бургазлия, извършващ ляв завой за навлизане в крайпътен имот.

За починалия стана ясно, че е от село Тръстиково, Камено.

Шофьорът на лекия автомобил, в който се заби мотора, очевидно няма вина за инцидента, тъй е жертва на злощастно развитие на обстоятелствата. Водачът на Тойотата до този момент няма нито едно пътно нарушение. 


В категории: Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
39
Коментара
39
Коментара по темата
39.
Ръс Къртен
11.02.2022 13:19:19
0
0
Препоръчаха ми шпатула от “Магазин за 1 лев”, с цел качествено изчегъртване от асфалт. Някой да има опит и да ме упъти относно качеството на въпросна препоръка? Евентуално сходен опит с изчегъртване от бордюри или крайпътни знаци?
38.
Желая
11.02.2022 13:11:28
0
0
Манталитета е в основата, няма оправия. Най добре е ,че няма невинни жертви!
37.
До морския
11.02.2022 07:27:29
0
1
Това си е нарисувано самоубийство на моториста, няма значение дали го прави в автомобил, дърво или стълб, другият водач единствено ще го гризе съвестта докато е жив.
36.
Мит
10.02.2022 16:10:14
1
4
Като е искал да се трепе с тази скорост да беше излязал на пътя към нефтозавода. Дървета колкото искаш. Вчера е бил това момче с тойотата ,а утре може да е майка с дете.. От село да се покаже колко му върви мотора. Жалко.
35.
Ваща майка
10.02.2022 14:46:49
2
16
Много компетентни се изкарахте всички тук. Първо - намираш се в населено място на двулентов път с насрещно движение. Изпреварването е забранено!
Второ - катастрофата / сблъсъка / става на "кръстовище", където има и улица в ляво, бензиностанция в дясно и респективно малък очастък от маркировката, която е с прекъсната линия, която от своя страна позволява ляв завой.
Трето - масово трябва да си върнете книжките в КАТ и да се абонирате за градският транспорт!
34.
Родител
10.02.2022 13:39:50
1
5
Кой каквото иска да кара да си го кара,но трябва да има разрешение за това и да спазва пътните знаци и законите в страната,тогава да се прави на голям,а не като тоя потенциален убиец какво направи?????Майка му цял живот да скърби,а той се е правил на велик!!!!
33.
*********
10.02.2022 13:26:02
0
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
32.
кръстовище = > кръгово
10.02.2022 12:51:34
1
3
==========I I=============
v- <- <-kola < motor
- - - - - - - - - - - v - - - - - - - - - - - - - v
/ Kola / v <<<<........m.....< < v
=========I I=============
31.
до 17
10.02.2022 12:48:35
0
9
да страх ние. Страх ни е ние които караме нормално че някой такъв кретен ще изкочи от някъде ей от това ни е страх. Младия човек хич не е толкова млад. С 2 деца седнал да кара пистарки. Явно е млад само на мислене
30.
до 16
10.02.2022 12:47:10
0
5
за да се замислят като ги изтресе пубертета дали да се качат на мотор да избиват комплекси - ей затова. Мотор не се кара от необходимост - кара се от гъзария да се покажеш и т.н.
29.
Кифла от Бургаш
10.02.2022 12:43:34
1
7
Ми ся като не мога да пиша в Шофьори бургас,че намерих покрай казаните едно куче какво да правя!?
28.
tttttt
10.02.2022 12:18:22
2
1
За правописните грешки се извинявам,но немисля че това е проблема.....а напомням на г-на който направи "толкова важната забележка" че утре на мястото на така уплювания моторист може да е нигов близък или приятел
27.
До 23, от речния
10.02.2022 12:06:32
0
10
сега, да ти обясня, защото явно и ти си потенциален донор: ЛЕВИЯТ ЗАВОЙ Е РАЗРЕШЕН, АКО ИМА МАРКИРОВКА ПРЕКЪСНАТА ЛИНИЯ, СЕТОФАР, ИЛИ ЗНАК КОЙТО ГО РАЗРЕШАВА!!!! ОСВЕН ТОВА ИЗПЕЕВАРВАНЕТО В ГРАДСКИ УСШОВИЯ Е ЗАБРАНЕНО, АКО ИМА НЕПРЕКЪСНАТА ЛИНИЯ ЛАКТО И ДПУСТИМО РАЗРЕШЕНАТА СКОРОСТ Е 50 КМ/Ч! А Е МАСОВО ЯВЛЕНИЯ ТЕЗИ ДОНОРИ ДА ИЗПРЕВАРЯТ ЦЯЛА КОЛОНА ЗА ДА ЗАСТАНАТ ПЪРВИ НА СВЕТОФАРА!!! ЗАТОВА ПРОСТО ЗАМЪЛЧИ И НЕ ОАКВАЙ ПРЕД АУДИТОРИЯТА!
26.
Аз
10.02.2022 11:51:27
1
11
Голяма работа е естествения подбор,в случая си е свършил работата перфектно.Един безмозъчен убиец по-малко,без невинни жертви,какво по-хубаво от това.
25.
До 23
10.02.2022 11:51:13
0
13
Колите от време на време завиват и на ляво на кръстовищата, обаче там във всички случаи изпреварването е забранено.
24.
*********
10.02.2022 11:33:25
2
7
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
23.
Морски
10.02.2022 11:33:20
15
0
Ляв завой , причиняване на смърт на пътя - къде виждате Невиновен ?
А и кои сте вие за да давате крайни коментари относно смърт причинена от друг?
22.
До 21
10.02.2022 11:26:33
14
1
Можеш да бъдеш сигурен ,когато се изясни случая.и да се радваш на смърт си е просто нечовешко.и да ти кажа майка ти скимти като коте когато е при мен
21.
До деградиралия идиот Стефан
10.02.2022 11:21:48
0
29
Възрастта тук няма никакво значение. Убиеца идиот на пътя си е убиец на каквато и възраст да е. Обществото щеше да е даградирало ако беше като теб. Всички се радваме, че този вероятно наркоман, убиец не можа да убие накой друг а само себе си. Отнета книжка, при това за отказ да даде тест за наркотици. За всички ни е ясно, че 200% е бил дрогиран. Та не обществото а пак повтарям ти си пълен дебил деградирал
20.
W
10.02.2022 11:10:10
0
18
Добре че не утрепа някой друг
19.
До 13 и 8
10.02.2022 10:59:54
0
18
Толкова много правописни грешки...и то само за няколко реда. И двамата сте за газовата камера, заедно със семействата ви, и други подобни подчовеци с нисък коефициент на интелигентност.
18.
Bbb
10.02.2022 10:59:50
7
11
Извинявам се линията е непрекъсната и е забранено изпреварването, следователно и двамата са виновни.Колкото камикадзета има между мотористите,толкова има и между шофьорите на автомобили даже и повече .
17.
Стефан
10.02.2022 10:53:56
12
11
Обществото ни е деградирало.млад човек загива,а всички то плюят и се радват.не ви ли е страх че същото може да се случи на вас или близките ви.изроди
16.
И КО СТАНА СЯ?
10.02.2022 10:45:01
3
14
Много хора писаха, които хал хабер си нямат. Ама трябва да вземат отношение по всички вселенски въпроси с пазнанията си голи и боси. Само не разбрах защо изрудите от Село Д. Е. водеха децата си да видят трупа?
15.
Bbb
10.02.2022 10:41:42
30
5
Мисля че упорито се оневинява маневрата на лекия автомобил, който е отнел предимството.Линията е прекъсната и е разрешено изпреварването, къде са свидетелите на инцидента.Погледнато
законово, ако беше останал жив ,акт щеше да има шофьорът на лекия автомобил.
14.
Glarus
10.02.2022 10:40:48
2
21
Цялата Даржава е пълна със такиви серсеми.
13.
жалки
10.02.2022 10:31:25
21
7
колко сте жалки значи човежкия живот спорет вас се равнявя на кой е прав и кои е крив,кой с книжка и кой без,кой е каскадьор и кой не,кой с кола и кой с мотор, кой карал бързо и кой не.Аве хора не садете чуждите постапки утре не се знае на вас кокво е подготвила садбата.
12.
Христо
10.02.2022 10:20:46
3
15
Много,жалко за горкия човек
Това доказва че с мотоциклети трябва да се кара внимателно и средоточено иначе стават инцеденти.
Съболезнования на близки и семейството .
11.
Кьосев
10.02.2022 10:18:32
2
4
Изказвайте мнения в "Шофьори Бургас"!)))
10.
шофьор
10.02.2022 10:16:30
0
30
Слава богу,че е загинал и не е убил невинни хора!
Такива каскадьори по добре да ги няма на пътя,защото колкото и да спазваш правилата ще появи един такъв олигофрен който да ти съсипе живота!!!!!
9.
до 5
10.02.2022 10:14:07
12
4
Ела да смениш майка ти , че се измори , канален плъх
8.
ttttttt
10.02.2022 10:13:41
27
4
Аве хора ако е карал бързо мислители че при 300кг. мутор колата ще се размине само с уганати врати а няма да бъде врязан в нея
7.
. .
10.02.2022 10:12:59
12
2
аве кви хора сте вие бе ,зотово че е виновен трябва да умре
6.
Някой си
10.02.2022 10:11:28
0
22
Вчера някои много пламенно го защитаваха тук.....
Айде сега пак да ги видим...
5.
*********
10.02.2022 09:56:27
11
18
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
4.
Цър-пър
10.02.2022 09:55:26
4
5
И сега как да ревем за дечицата му?
3.
Среден (3)
10.02.2022 09:55:15
4
34
Грешно: Той никога не е притежавал "А" категория, която му позволява да управлява мощната "Хонда"

Правилно Той никога не е притежавал "А" категория, която ДА му позволява да управлява мощната "Хонда"
2.
Катя
10.02.2022 09:54:22
2
34
Ами сам си е виновен, жалко за човека в който се е забил, голям стрес за него. Един джигит по-малко на пътя.
1.
Бог да го прости
10.02.2022 09:54:08
0
38
За жалост една грешка може да ти коства живота дали с кола или мотор няма значение .... и там като гледам има единична непрекъсната линия коя забранява изпреварването , отвсякъде вината е на моториста
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Добрата екипировка не спасила туристката в Пирин, кучето ѝ насочило спасителите Добрата екипировка не спасила туристката в Пирин, кучето ѝ насочило спасителите Жената имала опит в планината и тръгнала подготвена, но паднала в труден участък край „Кончето“ Безобразие! От 2 до 50 пъти расте цената на сафрида от рибарските лодки до ресторанта край морето Безобразие! От 2 до 50 пъти расте цената на сафрида от рибарските лодки до ресторанта край морето Изкупната му цена пада до 30 евроцента за килограм, когато Бог дава богат улов, до 6 евро Прочистване или брутален шантаж? Адв. Екимджиев взриви ефира с истината за СРС-тата в съдебната система Прочистване или брутален шантаж? Адв. Екимджиев взриви ефира с истината за СРС-тата в съдебната система От изнесения от съдия Владислава Цариградска анализ става ясно, че срещу български магистрати са били издадени стряскащите 251 разрешения за прилагане на такива средства Защо се стигна до трагедията на плажа в Китен? Спасители от Созопол с безценни съвети към отпускарите Защо се стигна до трагедията на плажа в Китен? Спасители от Созопол с безценни съвети към отпускарите Съпругата на починалия 75-годишен пловдивчанин, разкри, че той е бил цял ден на слънце и след като влязъл във водата, се строполил и се удавал Екшън край Поморие: Сливналия с 1,53 промила алкохол в кръвта се заби в мантинелата Екшън край Поморие: Сливналия с 1,53 промила алкохол в кръвта се заби в мантинелата Пострадала е съпругата на шофьора Спипаха рецидивист от Свети Влас за грабеж в Слънчев бряг Спипаха рецидивист от Свети Влас за грабеж в Слънчев бряг Той ограбил пиян софиянец до хотелския комплекс „Съни Дей Клуб“ Ранобудни романтици посрещнаха първия слънчев лъч на мистичния Бегликташ, озарени от лъчите на лятото Ранобудни романтици посрещнаха първия слънчев лъч на мистичния Бегликташ, озарени от лъчите на лятото По морския бряг се очаква слънчево време с максимални температури около 30 градуса, прогнозира Николай Василковски Матурите в Бургас под лупа: ПМГ и Немската са недостижими, Карнобат изненада всички Матурите в Бургас под лупа: ПМГ и Немската са недостижими, Карнобат изненада всички Вижте официалния списък на ТОП 10 и ДЪНОТО 10 в регионалното класиране по Български език и литература Кметство по наследство: Осъденият бивш кмет на Бата се върна на власт чрез дъщеря си Кметство по наследство: Осъденият бивш кмет на Бата се върна на власт чрез дъщеря си Златина Петрова спечели извънредния вот в поморийското село, но реалните лостове остават в ръцете на татко ѝ Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06) Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06) Испания, Белгия, Аржентина, Франция, Португалия, Англия, Бразилия и Германия излизат в следващите дни
Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ „Ако го затворите, няма да имате държава“, каза Тръмп Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Франция отменя събития и ограничава консумацията на алкохол на фона на жестоката гореща вълна Спортът и националният музикален фестивал са засегнати, като се очаква температурите за някои да достигнат 42°C от понеделник Кардашиян вече е Ким Монро Кардашиян вече е Ким Монро Резкият завой в имиджа на звездата обаче веднага породи сериозни съмнения и дебати дали става въпрос за перука или за радикална промяна Плениха внука на Брежнев на фронта Плениха внука на Брежнев на фронта Информацията е потвърдена от редакцията на Би Би Си в Украйна от източник на военната разузнавателна служба на Министерството на отбраната на Украйна Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад Проклятието „Алф“ застигна и екранната Кейт: Ан Шедийн почина на 77 години, сърцето ѝ не издържа подготовката за гей парад Любимият сериал от прехода остана само с един жив актьор, след като трагичната участ покоси почти цялото семейство Танер   Интимните тайни на Рупърт Мърдок излязоха наяве: Джери Хол проговори за петгодишния брак без секс и скритите камери в спалнята Интимните тайни на Рупърт Мърдок излязоха наяве: Джери Хол проговори за петгодишния брак без секс и скритите камери в спалнята Модната икона разкри отвратителните странности на 95-годишния медиен магнат, след като изтече договорът ѝ за конфиденциалност От калта на Четвърта дивизия до върха на Световното: Невероятната история на Дениз Ундав От калта на Четвърта дивизия до върха на Световното: Невероятната история на Дениз Ундав Хронологията на един закъснял, но заслужен триумф
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня Двама във фитнеса.
- С колко клякаш?
- С триста.
- Килограма ли?
- Зора.
Виц на деня Виц на деня Две змии си говорят.
- Ние отровни ли сме?
- Защо?
- Прехапах се.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Спри да гледаш назад, там няма нищо за теб.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори