×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Извънредно! Арестуваха Панчо – общински съветник в Поморие, влиятелна фигура в ДПС


Извънредно! Арестуваха Панчо – общински съветник в Поморие, влиятелна фигура в ДПС
Така изглеждат много улици в Поморие и Айтос тази сутрин
Тема в развитие
ГЕРБ-Бургас: Кой ще понесе отговорността за гаврата с кмета на с. Бата? Районен съд-Бургас отхвърли заповедта за задържане на кмета на с.Бата Европейските институции и съдът в Страсбург ще поемат случая „Бата“ Кметът на ГЕРБ в Поморие след арестите в общината му: Това бе полицейски произвол и аз ще внеса жалба в Прокуратурата Кметът на ГЕРБ от поморийското с. Бата: 30 полицаи с качулки да ме претърсват беше ужасно, но в ареста спах спокоен Кметът на Бата Георги Георгиев е освободен Само пред Флагман.БГ: Говори уличеният в покупка на гласове Пламен Огнянов Нощно бдение пред РУ-Поморие. Съпруга, дъщеря и зет питат къде е кметът на с. Бата Вижте ВИДЕО от протеста в Поморие, ГЕРБ няма да изостави своя кмет зад решетките Безпрецендентно ВИДЕО показва окупацията на РУ-Поморие заради арестувания кмет на с. Бата Извънредно! ГЕРБ вдига протест пред РУ-Поморие заради арестувания кмет Георги Георгиев Схемите за купуване на гласове в Бургас: Салам, бяла техника и опрощаване на заеми Стегнаха примката на купувачите на гласове: 24 арестувани в Бургас, образувани са 16 производства Извънреден брифинг на прокуратурата и полицията в Бургас за търговията с гласове Извънредно! Арестуваха Панчо – общински съветник в Поморие, влиятелна фигура в ДПС Лидерът на ГЕРБ-Сунгурларе: От БСП са подали сигнал, че се купуват гласове Разпитват три жени от актива на ГЕРБ в община Сунгурларе. Натопени ли са за покупка на гласове? Тарторите от махалата – Пандурито, Сергей и Страхил са арестуваните при спецакцията в кв. Кумлука Извънредно! Трима арестувани при спецакция в кв. Кумлука, пред участъка ври от полиция ОДМВР-Бургас с подробности за ареста на екс топ ченге и сина му – действащ криминалист Само във Флагман! Вижте криминалните ченгета баща и син – покровители и изнудвачи на престъпници След мащабната спецоперация: Девет арестувани за търговия с гласове от три общини в Бургаско Претърсиха офис на голям застраховател заради ексшефа на криминалистите в Бургас Обръчът се затяга! Задържаха ексшефа на Криминална полиция, ровят заложни къщи и фирми за бързи кредити Блок 411 в жк. "Меден рудник" е осъмнал под полицейска блокада ОДМВР-Бургас удари мощно купуването на гласове, тече спецакция в два жилищни комплекса МВР обяви национална операция срещу търговията с гласове, първите жертви са в „Кумлука“ и Карнобатско
виж още
скрий
08 Юли 2021, Четвъртък, 08:54 ч.
Автор: Радостина ГЕОРГИЕВА снимки: Авторът

Рокадите в районните управления на Поморие и Айтос са довели тази сутрин до масирани полицейски операции – за покупка на гласове

Три дни преди парламентарния вот новите полицейски ръководства в Поморие и Айтос буквално „метнаха” престъпността и тази сутрин двата района са осъмнали блокирани от униформени. В различни сигнали до дежурния редактор пристига информация,  че в операциите са включени и специализирани сили, жандармерия и криминалисти. При щурма на определени домове са включени и качулки.

Има задържани, които се разпитват на място. От пресцентъра на ОДМВР-Бургас отказват информация за характера на невижданата досега активност в двете общини, където за изхода на парламентарни и местни избори решаваща роля играе ДПС.

Свидетел на арест в Поморие твърди, че към районното управление е откарана култова фигура, която до декември 2019 г. е била в редиците на ДПС.

„Изведоха Панчо, всички знаем кой е общинският съветник Панчо”, каза източник на Флагман.бг по телефона.

Флагман.бг разпозна в този прякор настоящия общински съветник в местния парламент на Поморие Пламен Огнянов. На местните избори през 2019 г. Панчо направи „бум” в партията, като въпреки забраната на Движението за ползване на преференции, успя да събере над 370 и пренареди състава на листата. Тази активност доведе до изключително висок резултат за ДПС в общината и те трябваше да имат шестима съветници, но заради непослушанието Панчо бе изключен и призован да напусне Общинския съвет. Той обаче и до този момент е в състава му, но като независим.

По непотвърдена информация, влиятелният политик е арестуван заради събрани достатъчно доказателства за търговия с гласове. Предвид характера му на независим политик в момента, трябва да се изясни коя партия е ползвала „услугите му”.

Присъствието на униформени по улиците на поморийските населени места от около час се коментира като пряка заслуга на новия началник на РУ-то Петър Богданов, който бе изпратен само преди два дни, лишавайки Дирекцията от възловата му роля като шеф  на най-тежкия сектор – „Убийства”. В този смисъл рокадата на Поморие означава сериозно разчистване в редиците на ъндърграунда.

Подобна е картината в община Айтос, където сградата на районното управление вече е тясна за доведените за разпит. Очаквайте подробности само във Флагман.бг. Кадрите са от поморийско и айтоско.

 






Радостина ГЕОРГИЕВА Автор
Радостина ГЕОРГИЕВА
27
Коментара
Димитър КИРЯКОВ Сините вече спечелиха 9,6 млн. евро от УЕФА Сините вече спечелиха 9,6 млн. евро от УЕФА 11/08/2026, Вторник 21:45 3
Михаил ДИМИТРОВ Левски го направи! На прага е на Шампионска лига Левски го направи! На прага е на Шампионска лига 11/08/2026, Вторник 21:42 0
27
Коментара по темата
27.
Съсед
13.07.2021 22:33:42
0
1
Искам да попитам, Бойко Рашков, Калоян Калоянов и новия началник на МВР Поморие, колко пари коства тази без почвена акция на данокоплатеца, как може да опетните и тормози те невинни хора, всички познаваме Панчо и неговото семейство като добри отговорни и честни, спете спокойно свърших те си работата, Срамота,къде живеем в какво се превърна или я превърнахте майка България, f
26.
Сикишев
08.07.2021 21:59:43
2
0
Пълен ташак ...........................където е текло пак ще тече.Стара народна приказка , валидна и днес
25.
Айше
08.07.2021 19:48:52
0
0
Сега кой ша ми плати тока и водата чаках изборите.
24.
*********
08.07.2021 19:19:57
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
23.
рашко
08.07.2021 14:45:24
9
1
Панчо не е турско мекере а сиганско
22.
Тошко
08.07.2021 14:29:01
4
7
Мафията си иска държавата на всяка цена и с всички средства.
Направете си извода кой кой е...?
Комунизма се завръща ударно !
21.
CTAHKO
08.07.2021 14:25:44
4
6
Полицията работи хиперактивно за мафията и много мудно и тромаво за народа. Голям смях
20.
Глухар
08.07.2021 14:03:00
2
2
"...са включени и качулки." Какви баш качулки са включени, че ни ми стана ясно: кукерски ли, на ку-клус-клан ли, или на ония от вси светии?! Ъъъ?
19.
*********
08.07.2021 13:14:48
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
18.
Село Широково
08.07.2021 13:11:03
4
4
Панчо е от ДПС, кура ми.
17.
Oбщественик
08.07.2021 12:07:49
5
19
Ами какво друго да се каже, освен Браво и продължавайте така! За да бъде разчистено в края на краищата красивото Поморие, че напоследък заприлича на клоака за наркомани и търговци на гласове! Време беше да се почувства че има и Полиция!
16.
*********
08.07.2021 11:46:15
0
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
15.
Запознат
08.07.2021 11:08:57
12
8
Стига глупости! Този човек е изключен точно преди две години от ДПС и оттогава насам работи срещу ДПС !
14.
*********
08.07.2021 10:17:53
2
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
13.
111111
08.07.2021 10:16:57
0
38
Да не се забравя, че в Поморие има и един широко скроен бизнесмен, общински съветник и ....
12.
Зрител
08.07.2021 10:02:46
5
24
Аз мисля,че заслугата изцяло е на Б.Рашков.Калоянов и април беше началник.И?
11.
*********
08.07.2021 09:55:37
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
10.
Viva Italia
08.07.2021 09:54:00
5
12
Те зложелателите на бургаската полиция са ясни. Няколко изгонени заради корупция и некадърност бивши служители.
9.
Явно
08.07.2021 09:47:06
14
17
И какво се оказа, че настоящите ръководители на ОДМВР-Бургас не са политически ангажирани, както определени лица много искаха да ги наклеветят. Успех Старши комисар Калоянов на теб и екипа ти, вие знаете как се работи и показахте, че закона е еднакъв за всички.
8.
ФБР
08.07.2021 09:36:52
6
13
Вижте наградите през годините на ОДМВР-Бургас и ще разберете, че там работят истински професионалисти. Просто трябваше държавата доста по-рано да реши да действа безкомпромисно спрямо купувачите на гласове. Това с преференциите е легална схема за отчитане на купения вот.
7.
*********
08.07.2021 09:35:54
0
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
6.
Айтос
08.07.2021 09:27:19
0
29
Пак е мъгла.Кои знае какви мишки са изловили.А големите спонсори кога?Трудно ми е да повярвам,че неработещата диосега прокуратура се е разработила.
5.
МАЙТАП БЕ УИЛИ
08.07.2021 09:20:44
0
13
арестуваха панчо виля....

хахахаха.....
4.
Коцара
08.07.2021 09:20:35
1
9
Тука в Обзор е нормално всичко.
3.
Де
08.07.2021 09:17:31
0
34
Браво на бургаската полиция. Доказаха, че когато държавата има воля, те знаят как да противодействат на това уродливо явление “изборна търговия”.
2.
Асен
08.07.2021 09:14:42
6
51
Всички знаят кои са двете партии, които масово купуват гласове в последните 15 години, особено в ромските махали!
Защо досега нито полиция, нито прокуратура правеше нещо, за да ограничи този процес е въпрос, който трябва да зададете на един дебел господин от Банкя и на един още по-дебел господин, любител на фолк певици и чужди бизнеси!
Работа, работа, работа...
1.
ЧИЧО МАНЧО
08.07.2021 09:09:26
7
46
Още едно турско мекере ,падна в ккюпа.....А такъв......
Браво на поморийската полиция...!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Световният шампион по подводен риболов Джакомо Де Мола избра Приморско, за да изследва Черно море Световният шампион по подводен риболов Джакомо Де Мола избра Приморско, за да изследва Черно море Гостуването му идва дни след впечатляващото откритие, в което той участва край бреговете на Сицилия – римски кораб, потънал преди повече от 2000 години, със стотици амфори на борда Бургаските „ловци на педофили“ се вдъхновили от ТВ предаване, но бързо били превъзпитани Бургаските „ловци на педофили“ се вдъхновили от ТВ предаване, но бързо били превъзпитани Преди три години имахме два такива преписки, потвърдиха от Местната комисия за борба с противообществените прояви на малолетни и непълнолетни За човешкото лице на Минев, който не биваше да си позволи лукса да го покаже За човешкото лице на Минев, който не биваше да си позволи лукса да го покаже Законите са границата, която трябва да ни отделя от линча и от убеждението, че „когато някой е достатъчно лош, всичко срещу него е позволено“. Точно както самите убийци са приели и са раздали „провосъдие“, наказвайки Кузев Какво предизвика взрива на боеприпаси край Белица? Окръжен прокурор заговори за палеж Какво предизвика взрива на боеприпаси край Белица? Окръжен прокурор заговори за палеж Оглед и днес не може да бъде направен в оръжейния завод Жълт код за жега в цялата страна: До 38 градуса днес, мечтаните дъждове може утре да ни разхладят Жълт код за жега в цялата страна: До 38 градуса днес, мечтаните дъждове може утре да ни разхладят В планините температурите ще достигнат 27 градуса на 1200 метра и 19 градуса на 2000 метра Вижте кои зодии ще получат втори шанс в любовта и как Ракът ще бъде изненадан от неочакван ухажор Вижте кои зодии ще получат втори шанс в любовта и как Ракът ще бъде изненадан от неочакван ухажор Стрелците да внимават с думите, а Скорпионите ще очароват с лекота Полицаи намериха 10 грама марихуана в апартамента на Миро от Бургас Полицаи намериха 10 грама марихуана в апартамента на Миро от Бургас 25-годишният мъж е задържан за срок до 24 часа Знаково лице на ГЕРБ сложи лятна жълта рокля и обяви, че напуска партията Знаково лице на ГЕРБ сложи лятна жълта рокля и обяви, че напуска партията Днес продължавам напред - към нови хоризонти, нови успешни проекти и нови каузи, обяви Десислава Райчева Сините вече спечелиха 9,6 млн. евро от УЕФА Сините вече спечелиха 9,6 млн. евро от УЕФА До този момент българският шампион отстрани Борац Баня Лука, Университатя Крайова и Кайрат Алмати по пътя си в Шампионската лига Небето над Бургас издаде края на лятото: Стотици щъркели завъртяха прощален танц Небето над Бургас издаде края на лятото: Стотици щъркели завъртяха прощален танц Белите птици вече се събират по Via Pontica за дългия път на юг, а големият миграционен спектакъл тепърва предстои
АЕЦ Черна вода пред спиране: Румъния обяви извънредно положение до края на август АЕЦ Черна вода пред спиране: Румъния обяви извънредно положение до края на август Ако Дунав продължи да спада със същите темпове, вторият реактор на централата трябва да бъде спрян още утре САЩ удариха кораб, Тръмп обяви пълен контрол над Ормуз, а петролът поскъпна САЩ удариха кораб, Тръмп обяви пълен контрол над Ормуз, а петролът поскъпна Доналд Тръмп обяви, че американските сили вече имат пълен контрол над Ормузкия проток, докато напрежението около стратегическия морски маршрут отново расте. Това съобщи Ал Джазира . Американският президент заяви пред журналисти в базата "Андрюс", че ситуацията с Иран се развива добре за САЩ и настоя, че Техеран вече не контролира протока. Думите му идват на фона на продължаващата военноморска блокада в Арабско море, т.е. на безопасно разстояние от бреговете на ислямската република. Хаос в Ормузкия проток: И Тръмп ще събира такси от корабите, а Иран удари US бази в 4 държави Американски военноморски хеликоптер MH-60 е атакувал плаващия под панамски флаг товарен кораб "Vela Nova", след като екипажът му не изпълнил многократни предупреждения. По данни на американските сили са изстреляни две ракети Hellfire. Корабът се е движел към иранско пристанище и според Централното командване на САЩ е опитал да наруши блокадата. Това е третият плавателен съд, който американските сили принудително спират след възстановяването на блокадата на иранските пристанища на 14 юли. Иран удари 3 петролни танкера в Ормуз, САЩ и Саудитска Арабия бомбардират проирански проксита в Ирак Техеран от своя страна отказва да отвори Ормузкия проток, докато Вашингтон не изпълни поставените условия. Иран настоява за прекратяване на войната и американската блокада, освобождаване на замразените му активи и регионално примирие, което да обхване и Ливан, и Газа. Секретарят на иранския Върховен съвет за национална сигурност Мохсен Резаи заяви, че протокът, който Тръмп обяви, че вече напълно конролира, ще остане затворен до изпълнението на всички искания. В същото време Катар съобщи за сериозен напредък в разговорите между Иран и Оман за бъдещото корабоплаване през Ормуз. Тръмп спря удар по Иран, започват нови преговори В посредническите усилия се включи и Пакистан. Вътрешният министър Мохсин Накви пристигна в Техеран за разговори с иранското ръководство за прекратяване на конфликта и възстановяване на корабоплаването. Несигурността около Ормуз отново повиши цените на петрола. Фючърсите на Brent достигнаха 89,63 долара за барел, а американският WTI - 83,91 долара. Пазарът реагира на отслабващите очаквания за бързо споразумение между Вашингтон и Техеран. След рекордните жеги идва още по-горещ период заради Ел Ниньо След рекордните жеги идва още по-горещ период заради Ел Ниньо Световната метеорологична организация очаква още по-високи температури към края на годината, докато Европа се бори с жеги, суша и критично ниски реки Кристиано Роналдо и Джорджина вече са семейство: Сключиха брак в Португалия Кристиано Роналдо и Джорджина вече са семейство: Сключиха брак в Португалия Петте им деца присъствали на церемонията, а двойката потвърди брака със снимка на сватбените халки Пълно затъмнение и звездопад днес, Силва Дончева предупреждава за голяма промяна Пълно затъмнение и звездопад днес, Силва Дончева предупреждава за голяма промяна Сянката на Луната ще премине през Гренландия, Исландия и Испания, а през 2027 г. идва най-дългото пълно затъмнение над суша за повече от век Левски го направи! На прага е на Шампионска лига Левски го направи! На прага е на Шампионска лига Сините се класираха за плейофа  Мислим си, че в България е скъпо: Една пица в Хърватия струва 32 евро Мислим си, че в България е скъпо: Една пица в Хърватия струва 32 евро Касова бележка от Хвар отвори нов спор за сметките в курортите, а властите вече предупреждават бизнеса да не губи туристи Над 120 таланти превръщат „Обичам Бургас“ в празник на музиката, танца и бургаския дух Над 120 таланти превръщат „Обичам Бургас“ в празник на музиката, танца и бургаския дух „Обичам Бургас“ е специален концерт, създаден от бургазлии за бургазлии, който всяка година обединява различни поколения и изкуства в една емоционална среща с таланта на града Борисов смени лидера на ГЕРБ-София, скоро и във Варна Борисов смени лидера на ГЕРБ-София, скоро и във Варна Промени се задават и във Варна, но смяната на Иван Портних със Стоян Петков още не е обявена официално от ГЕРБ Кшищоф Яцковски: Силен удар по Иран ще отприщи хаос в Западна Европа Кшищоф Яцковски: Силен удар по Иран ще отприщи хаос в Западна Европа Коренното население ще бяга от много градове и дори села, за да се спаси, предвижда известният полски ясновидец
Съдия Петко Минев за убийството в Пловдив Съдия Петко Минев за убийството в Пловдив идях с очите си албумът от аутопсията. Цялото тяло на този човек няма здраво място Виц на деня Виц на деня - Скъпи, гледам Красавицата и звяра.
- И?
- Ако ти беше звяр, пак щях да те обичам!
- Еми, то и ти ако беше красавица щях да те обичам..
Виц на деня Виц на деня Ако жена те попита:
"Скъпи много ли ме обичаш?"
То помни - положителният отговор е платен!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Може ли да се гледа с телескоп Слънцето?
- Може, но само два пъти - един път с лявото и втори път с дясното око...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори