Борисов: Нека Слави Трифонов да обясни защо не може да управлява със 165 депутати
Премиерът в оставка отново заяви, че лидерът на ИТН е страхливец
Никой не оспорва световните титли по шах. Тук става въпрос за спорта, наречен управление и политика. Ще се радвам Слави Трифонов да отиде да си вземе мандат. Да обясни какво ще прави, кои министри ще сложи и защо не може със 165 депутати да управлява“. Това каза премиерът в оставка Бойко Борисов във видео, публикувано в профила му във „Фейсбук“.
“Ние им предложихме мажоритарния вот. Какво ще се случи следващите месеци, отново ще се дадат над 50 милиона за избори. Вместо тези пари да бъдат дадени на хората, ние ще търсим абсолютно мнозинство за някого“, заяви премиерът Бойко Борисов.
Никой не ги кара да бягат – страхливец е този, който със 165 депутата казва, че не му достигат, коментира Борисов.
Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни
Дневен хороскоп за 24 юни 2026: Kъсмет за Раците и Рибите, важни решения пред Водолея
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“

Кот беше беше .Тук булка там дете,къщи бол,тя парата е голяма беля .Време е
Италия Помита мафията.
Италианската полиция проведе голяма акция срещу мафиотска група в Бари,
съобщи АНСА.
Крадеца вика дръжте крадеца.
Ами щото властта и облагите от нея не са му самоцел за разлика от теб,ти би се гушнал и с ДПС (и винаги си се гушкал с тях) и други партии(като Валерко дето те плю преди да влезе в НС) само и само да си вътре и да крадеш що може ,разбра ли крадецо-продажник!!!
Само един военен преврат,като 9-то юнския през 23-та....и сме топ....Забрана на всякакви измислени партийки,сдруженийца и коалицийки,минстерства оглавявани от военни и за година-две максимум,всичко ще си дойде на мястото......
Щото Ганьо от демокрация и со кротце и со благо не разбира.....
И не от мало...ами от много и от здрав кьотек мирясва и си сяда на задника.....иначе няма оправяне.......
Ма нито армията ни армия,нито нищо.......
И България си отива...бавно и полека......щото на никой не му пука....за нищо и за никой.....
Стара народна мъдрост
Нали уж беше в болнични,
Нали уж беше в отпуск!
Най-нагло Излъга за да не отиде в Парламента, където ще разкрият далаверите му.
Защо всеки ден му давате възможност да ни Манипулира,
Колко много е направил за нас за 2 седмици,
На фона на Десет годишно Крадене и Унищожаване на България.