Рекламен клип на Слънчев бряг предизвика вълна от реакции, харесва ли Ви?
Видеото е качено в Youtube и се разпространява от около 10 дни
Рекламен клип на Слънчев бряг предизвика вълна от разнопосочни реакции в социалните мрежи. Видеото е качено в Youtube и се разпространява от около 10 дни. Едни от потребителите смятат, че то показва всичко, което би могло да привлече туристите, а други са категорични, че им се завива свят от маневрите на оператора с дрона.
Клипчето е създадено по поръчка на Съюза на собствениците в Слънчев бряг, показа проверка на Флагман.бг.
„Беше изготвено с наши средства. Постарали сме се да покажем всичките страни на Слънчев бряг, всичко, което курортът предлага“, каза пред Флагман.бг Тодор Пастарманджиев, член на УС на Съюза на собствениците в Слънчев бряг.
А какво е Вашето мнение за клипа?
САЩ изпращат спасители в Каракас
Дневен хороскоп за 25 юни 2026: Любовни обрати за Телеца и Рибите, Козирогът защитава принципите си
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
4
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток

И не е зле НАП да се поинтересува кои са пълните хотели от 1 юни.Все пак плащанет на данъци е въпрос на чест.
Жив и Здрав
Доста хотели са пълни от 1.06.
Дай боже да няма някакви простотии все пак!
Че бая отъняхме вече и "бедни и богати"..
Фончо от общ.Парк 1
Румънските туристи особено от БУКУРЕЩ са доста заможни и са 2,6 милиона за 3 часа С КОЛА са на Слънчака и Златни пясаци
Да погледнат хотелиерите рекламата на Турция, която се върти в момента,да ги сравнят двете и да си направят изводите.
Аз съм добре на държавната ясла съм.