Не знам какво да правя с баща ми – обикаля и проси из улиците
Апартаментът го е обърнал на такъв бардак, че не ми се влиза направо
От известно време баща ми, който този декември ще навърши 80 години започна да се държи странно и не мога да разбира дали нещо ми прови напук, или го е хванала някаква старческа деменция.
Съвсем доскоро задължително излизаше с костюм, винаги изгладен и чист, а от известно време започна да се носи като клошар – с дълга бяла коса, обикаля квартала по джапанки с едно орлови нокти по краката…
Опитвам се да го заведа на фризьор, дърпа се.
Апартаментът го е обърнал на такъв бардак, че не ми се влиза направо. Опитвам се да почистя, като дойда на другия ден е още по-зле.
Провя всичко възможно да му помагам и нищо да не му липсва, но не мога да го взема у нас, тъй като апартаментът ни е малък и просто няма къде да го сложа. А и той си има голям апартамент и съвсем доскоро не искаше и да чуе да се нанесем при него, когато все пак обмисляхме такъв вариант, преди да си купим апартамента – с ипотека, разбира се.
И сега се държи сякаш съм го зарязала, аз съм единствено дете, майка ми е починала вече от 15 години. Разправя на съседите как умирал от глад, от една седмица бил яз едно мляко, а пенсията му е 700 лева.
Просто не знам какво да го правя.
Милена Д. 47 г., Търговище
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците

Жалки сте !