Успешни управители на общински предприятия получиха нов мандат
Петко Драгнев, Нели Бойчева и Даниела Алексиева ще продължат да управляват общинските дружества, нов шеф поема „Бургаски пазари“
Конкурсите за управители на стратегическите общински предприятия „Бургасбус“, „Бургаски пазари“, „Иновационни системи“ и „Дезинфекционната станция“ приключиха току-що.
Общинският съвет финализира на днешното си заседание процедурата и гласува нов 3-годишен мандат. Това не е изненада, защото Петко Драгнев, Нели Бойчева и Даниела Алексиева се справят отлично с работата си и общинските дружества работят безупречно. Нов управител има „Бургаски пазари“. Досегашният ръководител Живко Панайотов се оттегля по свое желание, а на конкурсът е спечелен от Донка Христова.
По отношение на друго общинско предприятие "Благоустройствени строежи", досегашният управител Иван Апостолов не е подал документи за нов мандат. Той ще управлява дружеството в следващите 6 месеца - до избора на нов управител.
Вдигат лимита за плащането в кеш - рай за сивата икономика
Програма за очаквания пролетен древнобългарски обичай „Лазаруване“ в Поморие
Автомобил с българска регистрация се вряза в кафене в Атина
По каква схема държавата ще помага на 1,3 млн. българи за горивата
Ивка Бейбе призна: "Имах връзка с жена. Две години."
Магнитни бури ни мъчат до края на март, натоварват организма и технологиите
Татяна Байкушева ще приготви риба плакия в етнокухнята на бургаския музей
Тези зодии ще забравят за проблемите си
Стилиян Петров и кметът на Бургас Димитър Николов ще обявят голяма новина след седмица
Убиха 20-годишен футболист, било грешка, смятат разследващи
Откраднаха дарителска кутия за лечение на болно дете в Стара Загора
Защо всички на Уолстрийт отново говорят за 2008 г.
