×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Стачка затвори Лувъра в Париж
  • Задържаха гръцки кораб със седем тона кокаин
  • Годишната инфлация в България през ноември е била 5,2%
  • Стресът на работното място е причина за над 40% от депресиите
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Димитър Узунов подкани Лозан Панов да си подаде оставката, заговори и за скандал с женски гащи


Димитър Узунов подкани Лозан Панов да си подаде оставката, заговори и за скандал с женски гащи
Не искаме Висшия съдебен съвет да образува дисциплинарно производство, а подканяме нашия избраник Лозан Панов да си подаде оставката, каза Димитър Узунов
22 Май 2020, Петък, 09:01 ч.
Автор: Михаил ДИМИТРОВ

Чашата на нашето търпение преля със скандалния видеоклип, сниман в сградата на Съдебната палата, каза съдията

Димитър Узунов призова от ефира на бТВ председателя на Върховния касационен съд Лозан Панов да подаде оставка. Съдията сподели, че чашата на търпение преляла със скандалния видеоклип, сниман в Съдебната палата и сравни случая с женски гащи, сложени на врата в сградата от бивш шеф на Софийския районен съд. 

„Допуснахме тежка кадрова грешка, като предложихме на системата млад човек, който да е умен, напорист, да обединява съдиите в страната, да гарантира независимостта на съдебната власт. До днес се показва точно обратното“, заяви Узунов. 

„Чашата на нашето търпение преля с допускането на този прочут видеоклип в сградата на Съдебната палата, в който се вижда как полуголи жени и мъже, въоръжени с автомати, отправиха послания, несъвместими с правораздавателната дейност и законът, който забранява употребата на наркотици“, добави той.

„Скоро след избора Панов започна да политиканства и да всява интриги и раздори в съдебната система. Това не може повече да бъде търпяно и за нас - членовете на съвета, които издигнахме кандидатурата му, не ни е безразлично какви щети нанася този човек на системата“, коментира бившият председателстващ ВСС.

„Панов нарече нас, които го избрахме, блато. Значи той произлиза от блатото“, добави той.

„Преди десет години един председател на Софийския районен съд беше поставил дамски гащи на вратата откъм коридора на гражданите към стаите за почивка. Имаше и надпис „Чао, боклук, мале, мале“. Това бе прието от Висшия съдебен съвет като действие, уронващо престижа на съдебната власт и колегата бе снет от длъжност. Случат е много аналогичен и близък до действията, които Лозан Панов направи със скандалния клип“, коментира Узунов. 

„Ние не искаме Висшия съдебен съвет да образува дисциплинарно производство, а подканяме, подсещаме, отправяме призив към нашия избраник да прояви необходимото достойнство и да си подаде оставката. Той обаче няма да го направи“, добави съдията. 
 


В категории: Темида


14
Коментара
Мария АРНАУДОВА Как да премахнем мухълът за да не се появи отново? Как да премахнем мухълът за да не се появи отново? 15/12/2025, Понеделник 16:50 0
Тервел ИЛИЕВ Откраднаха над 3 млн. лева от голяма болница Откраднаха над 3 млн. лева от голяма болница 15/12/2025, Понеделник 16:00 2
14
Коментара по темата
14.
до 6.
22.05.2020 12:45:23
1
1
зурла в м.р.
13.
до ТОНИ КЪДЕ?????
22.05.2020 12:27:14
0
1
ГИ ВИЖДАШ ТЕЗИ ""НЕЗАВИСИМО"" РАБОТЕЩИ ИНСТИТУЦИИ БЕ ИДИОТ???????ВСИЧКО Е ОПЛЕТЕНО ОТ ЗАВИСИМОСТИ КАТО""СВИНСКИ ЧЕРВА""И ГЛЕДАТ КЪМ ""КОЙ "КАКВИ ЗНАЦИ СИГНАЛИ И ДИРЕКТНИ НАРЕЖДАНИЯ ИМ ПОДАВА!!!!ТОВА АКО НЕ Е ""БЛАТО ""КАКВО Е ????????
12.
Петър
22.05.2020 12:16:39
0
4
ВСС е политически орган, който е вреден за Правосъдието. Редно ли е политически орган, в случая Парламента да избира по-голямата част от ВСС? И, не е ли това политиканстване със Съдебната система Г-н Узунов?
11.
хахаха
22.05.2020 11:31:33
0
1
Имаше и надпис „Чао, боклук, мале, мале“.
Драскачът да ходи на пожарната да му промият ушите, че да чува по-добре другия път! Надписът е бил Чалга клуб "Мале, мале"...
10.
Тони
22.05.2020 11:24:35
7
1
Лозан Панов изложи не само ВКС, а и цялата страна! Досега е показал такова неуважение и към нституции и др. Редно ли е да участва в политически и други интриги? Човек, който трябва да е неутрален и в живота и в правото. А Фрогнюз да си стои в гьола и да не квака за щяло и нешяло.
9.
Дернев
22.05.2020 11:16:41
0
3
"Панов нарече нас, които го избрахме, блато. Значи той произлиза от блатото“' Прав е Панов, макар да е смалил размера на блатото, защото държавата ни е блсто и всучки сме от и в него. Но някой, ксто него, това го отвращаеа. Макар че може да ползва благините, които критицуте му ползват, приели блатото като хранителна и благодатна среда. Тива, че ЛП е сам показва само колко ниски са критерийте за чест, достойбство и дълг в тези, които бу трябвало от това да се ръкоеодят.
8.
до 6 ИДИОТ–ЛЪЖЕЦ
22.05.2020 11:11:17
2
3
СИГУРЕН ЛИ СИ ЧЕ СА ПИСАНИ ОТ ЕДИН ЧОВЕК !!ДА СЕ ОБЗАЛОЖИМ АЗ ТВЪРДЯ ЧЕ ТАКОВА Е МНЕНИЕТО НА ХОРАТА!!!
7.
ukj
22.05.2020 11:02:31
4
3
прави ли Ви впечатление, че и петте коментара са писани от един и същи човек............?!!
6.
зурла
22.05.2020 10:46:48
1
9
На този само като му видя физиономията и ме напъва на повръщане
5.
*********
22.05.2020 10:44:29
1
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
4.
до 2 Те считат
22.05.2020 10:34:59
2
8
че след като са го избрали ТОЙ ИМ Е ДЛЪЖЕН –на принципа ТИ НА МЕНЕ АЗ НА ТЕБЕ //зависимости//Панов е длъжен САМО НА ЗАКОНА!!!Опитвайки се да го отстранят те казват–ИЗБРАЛИ СМЕ ТЕ ДА ""СЛУЖИШ""НА НАШИТЕ ИНТЕРЕСИ И ПОТРЕБНОСТИ!!
3.
х
22.05.2020 10:25:45
2
9
Прав си №1. Откакто се еманципира от тези, които го избраха и очевидно им проваля сделките, търсят начин да го махнат. Разчитат на слаба психика, но не би. Интересното е само едно- сегашната атака е за да го елиминират, да си изберат свой човек, който да ги повиши след изтичането на мандата в лелеяния от тях ВКС /щото досега там никой не се намърда/, или ги е страх, че ББ няма да вземе пореден мандат и новия Председател на ВКС ще е някой нормален. За едно е права Юлиана Колева, че ЛП няма подкрепа на съдиите, нито във ВКС, нито другаде и ако враждуващите лобита /част от ВКС и ВСС/ се обединят, могат да го свалят предсрочно.
2.
ГРОЗЕН СЦЕНАРИИ
22.05.2020 10:17:54
2
15
За отстраняването на Панов и назначаване човек на статуквото!Председателя на ВКС е единствената пречка за установяване диктатура на прокуратурата– според Фрог нюз
1.
ГРОЗЕН СЦЕНАРИИ
22.05.2020 10:11:52
0
3
ЗА ОТСТРАНЯВАНЕ НА Панов И НАЗНАЧАВАНЕ НА ЧОВЕК ОТ ""СТАТУКВОТО""ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ВКС В МОМЕНТА Е ЕДИНСТВЕНАТА ПРЕЧКА ЗА УСТАНОВЯВАНЕ ДИКТАТУРА НА ПРОКУРАТУРАТА!!!КОМЕНТИРАХА ЗА ФРОГ НЮЗ ТРИМА ИЗТЪКНАТИ ФРИСТИ
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Предупреждаваха я, но тя не чу - крахът на Джан-Микеле и Габриела Предупреждаваха я, но тя не чу - крахът на Джан-Микеле и Габриела Риалити илюзията се срина ГДБОП с подробности за нарко ОПГ-то, действало под полицейска шапка ГДБОП с подробности за нарко ОПГ-то, действало под полицейска шапка При операцията са задържани общо 16 лица, като седем от тях са привлечени като обвиняеми за участие в организирана престъпна група за извършване на тежки умишлени престъпления Американските служби похвалиха властите ни за разбиването на киберпрестъпна група, Окръжната прокуратура в Бургас с ключова роля Американските служби похвалиха властите ни за разбиването на киберпрестъпна група, Окръжната прокуратура в Бургас с ключова роля Значителен принос в успешното разследване на пране на пари и киберизмами имат разследващите край морето, посочват от U.S. Secret Service Как да премахнем мухълът за да не се появи отново? Как да премахнем мухълът за да не се появи отново? Влага, лоша вентилация и течове са основните причини за появата му Млад българин загина при катастрофа в Кипър, шофьорът на колата е дрогиран Млад българин загина при катастрофа в Кипър, шофьорът на колата е дрогиран Инцидентът е станал в Пафос, водачът на автомобила е пребивавал нелегално 35 защитени диви птици от Руския пазар отново са на свобода 35 защитени диви птици от Руския пазар отново са на свобода Щиглеци, канарчета и зеленики спасени при акция в Пловдив Карлос Насар: Асен Златев ми даде смисъл да остана и да се състезавам за България Карлос Насар: Асен Златев ми даде смисъл да остана и да се състезавам за България Олимпийският шампион подкрепи новото ръководство на федерацията и предупреди за риск от нови обжалвания Даниела Тренчева - журналистката, която накара Али Агджа да проговори Даниела Тренчева - журналистката, която накара Али Агджа да проговори Тя се представя за 17-годишната танцьорка, за да разкрие схемата "В търсене на Коледа“ - танцът ще е приказка на сцената на НХК в Бургас "В търсене на Коледа“ - танцът ще е приказка на сцената на НХК в Бургас На 17 декември от 19,30 часа публиката ще открие топлина, вяра и чудо Откраднаха над 3 млн. лева от голяма болница Откраднаха над 3 млн. лева от голяма болница На този етап се проверяват всички възможни версии, каза говорителят на прокуратурата 
Над 10 хил. души чакат да се чипират, мислят, че ще живеят вечно Над 10 хил. души чакат да се чипират, мислят, че ще живеят вечно Представител на компанията обясни, че всеки може да кандидатства за чипа чрез формуляр в секцията „Регистър на пациентите“ на уебсайта на "Нюралинк Москва удря Euroclear с иск за $229 милиарда заради замразените руски активи Москва удря Euroclear с иск за $229 милиарда заради замразените руски активи Руската централна банка влиза в открита юридическа война с ЕС, след като Брюксел удължи блокадата на руски средства Млад българин загина при катастрофа в Кипър, шофьорът на колата е дрогиран Млад българин загина при катастрофа в Кипър, шофьорът на колата е дрогиран Инцидентът е станал в Пафос, водачът на автомобила е пребивавал нелегално Мадона и Гай Ричи с първа публична среща от 2008 г. Мадона и Гай Ричи с първа публична среща от 2008 г. Бившите съпрузи загърбиха миналото и се събраха в името на изкуството и сина си Роко Тръмп атакува Байдън, но все по-често прилича на него Тръмп атакува Байдън, но все по-често прилича на него Възрастта, икономиката и умората от властта превръщат президентската надпревара в огледален образ На днешната дата почина човекът, който превърна мечтите в индустрия На днешната дата почина човекът, който превърна мечтите в индустрия Създателят на Мики Маус и Дисниленд остава най-награждаваният човек в историята на киното ЕС въвежда ново правило за автомобилите, което ще ги направи по-скъпи ЕС въвежда ново правило за автомобилите, което ще ги направи по-скъпи Новите автомобили да съдържат поне 25% рециклирана пластмаса, което ще увеличи производствените разходи и цените Естония започна изграждането на бункери по границата с Русия Естония започна изграждането на бункери по границата с Русия Първите стоманобетонни бункери се монтират в югоизточната част на страната,  до края на 2025 г. се планира изграждането на общо 28 от общо 600 съоръжения Гръцки кораб с близо 7 тона кокаин е задържан в Атлантическия океан Гръцки кораб с близо 7 тона кокаин е задържан в Атлантическия океан Плавателният съд е тръгнал от Солун за Латинска Америка, операцията е проведена със съдействието на САЩ и Франция Най-малко 21 загинали при внезапни наводнения в Мароко след проливни дъждове Най-малко 21 загинали при внезапни наводнения в Мароко след проливни дъждове Силни гръмотевични бури удариха провинция Сафи, десетки домове са под вода, има ранени
Слави ТРИФОНОВ Слави ТРИФОНОВ ПП-ДБ ни мислят за селяни и чалгари! Виц на деня Виц на деня - Купих си автомобил, от тези, които сами се управляват!
- Е къде е?
- Де да я знам. Замина някъде сам.
Виц на деня Виц на деня - От всичките ми съученици само Жорето остана в България.
- Браво на момчето, патриот! С какво се занимава?
- В затвора е...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Само у нас, притичвайки на червен светофар, може да те блъсне насрещен пешеходец!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори