Историческа снимка, 27 април 2020 г. – опашката пред НАП-Бургас заради коронавируса
Единственото приятно като преживяване в ситуацията е това, че температурата към този момент навън е около 16 градуса
Този кадър със сигурност ще остане в историята на град Бургас. Заснет е в 11:55 ч. в понеделник, 27 април 2020 г. Това не е опашка за хляб или кисело мляко, каквито се извиваха в зората на демокрацията, нито е за банани от апогея на социализма.
Днес териториалната дирекция на НАП извади тонколона пред централата си на главната ул. „Александровска” и по този начин въвежда ред за влизането на гражданите, желаещи да подадат годишните си декларации.
Единственото приятно като преживяване в ситуацията е това, че температурата към този момент навън е около 16 градуса и все още вятърът не е духнал откъм морето, за да изпрати студ и мъгла към мрачните, но отговорно данъкоплатци.
GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба
71 зрелостници от най-голямото училище в Несебър получиха дипломите си
Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята
Остров Света Анастасия се превръща в театрална сцена – смехът е гарантиран
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас

Писна и ако се светнат, че всъщност мигат и да не си платят данъците ще ми ядете тоз.
Не стига че им плащате заплатите на тези вътре , ами и ще се редите да чакате тези бюрократи.
Ако искат нещо от вас - да идват да ви търсят.
Що за робско население ..
От много време има електронен подпис.
От много време има ПИК.
И с едното и с другото става по електронен път !
Защо се плашиш и страхуваш да подаваш декларацията си онлайн ?
Защото не вярваш !Да не те минат прекарат или друго такова !
А и защо чакаш последната възможна дата ?
Пак да не се минеш!