×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Пеевски внесе в НС предложение за закриване на Антикорупционната комисия
  • Пристигнаха двата самолета за борба с пожарите от Швеция
  • Държавата отпуска 900 хиляди лв. помощи за пострадалите при пожарите
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Мълния в БСП! Изненадващ кандидат се впуска в битката за Царево


Мълния в БСП! Изненадващ кандидат се впуска в битката за Царево
Живко Жеков(вдясно) изненадващо се завърна в политиката и смени Яни Янев като кандидат-кмет на БСП
20 Септември 2019, Петък, 17:24 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ, снимка: авторът

Живко Жеков първоначално бе отклонил номинацията, дори не попадна в листата, но впоследствие размисли

Живко Жеков е изненадващият нов кандидат-кмет на БСП в Царево, научи Флагман.бг. Общинският съветник е издигнат на провелата се повторно общинска конференция и до ден-два ще бъде регистриран в ОИК Царево.

БСП издигна лидера си за кмет в община Царево, готова е и листата с общински съветници

Припомняме, че преди седмица форумът на социалистите в южната община номинира лидера Яни Янев, но заради жалба до Националния съвет (НС) на партията в София вотът бе анулиран. Сигналът бе подадена от поддръжници на другия кандидат – непартийния Кирил Елефтеров зад когото заставаше част от местната структура.

Анулираха конференцията на БСП в Царево заради отвлечен от нигерийски пирати

По информация на Флагман.бг заради брожението общинският лидер Яни Янев си е направил отвод, а същото е сторил е Елефтеров. Така се е стигнало до номинацията на Живко Жеков. Той е съветник с няколко мандата зад гърба си, човек със широка обществена подкрепа в Царево, който обаче само преди месец бе решил да направи крачка назад и да се оттегли от политиката.(ВИЖТЕ ТУК)

„Вярно е, че бях решил да не участвам в изборите, но предвид случилото се на последната конференция – отводите на Яни Янев и Кирил Елефтеров, се появи реалната опасност БСП в Царево изобщо да няма кандидат-кмет. Безспорно взех трудно решение за мен. Хората, които ме познават знаят, че когато веднъж каза „Не“, то решението е крайно. Но виждах, че някой трябва да поеме отговорност, за да излезе партията от тази патова ситуация“, обясни пред Флагман.бг Живко Жеков.

Той обяви, че няма претенции за влизане в листата. Ако Яни Янев си направи отвод от първото място и го поканят, може и да го заеме, но за него единството на партията, било по-важно от личната амбиция. БСП трябвало да се консолидира около един кандидат и силна листа, което било гаранция за добър изборен резултат, смята Живко Жеков.

„Роден съм в Царево, учил съм тук, израснал и остарявам в Царево. Много хора ме познават. Казвали са ми, че ако се кандидатирам ще ме подкрепят. Това е моята мотивация да приема поканата. Знам, че има какво да се промени. Бих дал повече публичност за разходването на публични средства. От една страна, за да няма спекулации, а от друга – да има ясна отчетност за всеки похарчен лев общински пари. Защо да не създадем Обществен съвет, който да е с ясни правомощия, отговорност и цели“, допълни Живко Жеков.

Припомняме, че освен него в Царево са кандидати ще са още – Георги Лапчев от ГЕРБ и Емил Пейчев от „Гергьовден“.

 




В категории: Царево


Флагман.БГ Първите щъркели отлитат на юг (ВИДЕО) Първите щъркели отлитат на юг (ВИДЕО) 30/07/2025, Сряда 10:20 3
9
Коментара по темата
9.
Фалит
24.09.2019 08:29:24
6
3
Жико затваря завода и да не остане без работка реши кандидат да става. Айде, ред е той и общината да фалира.
8.
ЗА ЯНИ
22.09.2019 07:34:22
11
5
Яни поне имаше реални шансове, а ти се скрий!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7.
пак го изтрийте
22.09.2019 07:29:18
2
4
Ше, ама на кукуво лято
6.
Приятел на Царево
21.09.2019 13:11:20
1
7
Живко, ние, гостите на Царево те познаваме, идвали сме при тебе за лодки. Успех, ще се справиш!
5.
Електорат
21.09.2019 10:57:02
1
7
Живак, браво зад теб сме.
4.
geri
20.09.2019 19:18:52
1
11
Успех,Живак! Заслужаваш !
3.
*********
20.09.2019 18:55:04
2
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
2.
*********
20.09.2019 18:48:22
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
1.
Перо
20.09.2019 17:41:53
8
11
Закривайте БСП-то по южното черноморие не вирее само телешки глави за кандидати има. Яни ми ти мязаш на бизон бе земи се пострижи, обрасни, спретни - вечният кандидат му викат в Царево, а другия не сме го чували даже кой е!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Двата самолета от Швеция за борба с огнената стихия кацнаха в Пловдив Двата самолета от Швеция за борба с огнената стихия кацнаха в Пловдив След техническо забавяне, летателните машини се включват в гасенето на големия пожар край Струмяни, където вече действат шест хеликоптера от България и чужбина Илиана Раева срази руската треньорка Шаталина: „Загубата в Токио явно боли!“ Илиана Раева срази руската треньорка Шаталина: „Загубата в Токио явно боли!“ Президентката на БФХГ защити с плам и факти българските гимнастички след обидни коментари за външния им вид от рускинята Вера Шаталина ММС избра футболен агент и пиарка за нови управници на тотото ММС избра футболен агент и пиарка за нови управници на тотото За 6 месеца в кабинета спортният министър Пешев прави вече трета промяна в тотализатора Израел остава стратегически пазар за българския туризъм Израел остава стратегически пазар за българския туризъм Министър Мирослав Боршош обсъди перспективите на израелския туристически пазар с представители на Israir Airlines Недялко от Равнец мина на червено и предизвика ПТП до подземната улица на Бургас Недялко от Равнец мина на червено и предизвика ПТП до подземната улица на Бургас Имал книжка от 1 година, сега обаче май ще я загуби Сряда е ден за нежни и въздушни сирници, които не се пържат, а се топят в устата Сряда е ден за нежни и въздушни сирници, които не се пържат, а се топят в устата За най-добра текстура, претрийте изварата през сито – така ще стане кадифена и нежна Как тази риалити звезда се промени - от Биг Брадър до майка за пример Как тази риалити звезда се промени - от Биг Брадър до майка за пример Сексбомбата разкри как риалити форматът променя живота ѝ завинаги След призива на банките домакинствата се втурнаха да внасят левове След призива на банките домакинствата се втурнаха да внасят левове През юни новооткритите депозити скочиха с над 20% спрямо май Четири катастрофи в един ден в Бургаско – няма загинали, но има ранени Четири катастрофи в един ден в Бургаско – няма загинали, но има ранени Движение на заден ход, несъобразена скорост и загуба на контрол – водещи причини за инцидентите След 3 часа в неизвестност - спасиха мъж, отнесен с падълборд в морето край Несебър След 3 часа в неизвестност - спасиха мъж, отнесен с падълборд в морето край Несебър Благодарение на решителната намеса на доброволци и координираната акция на институциите, 40-годишният е открит невредим
Почина първият вокалист на Iron Maiden Пол Марио Дей Почина първият вокалист на Iron Maiden Пол Марио Дей Той си отиде на 69-годишна възраст Камила няма да бъде кралица, ако Чарлз си отиде първи Камила няма да бъде кралица, ако Чарлз си отиде първи След смъртта на краля Камила ще стане вдовстваща кралица, а престолът ще премине към принц Уилям Земетресение с магнитуд 8,7 удари Русия, в САЩ и Япония са на тръни заради цунами Земетресение с магнитуд 8,7 удари Русия, в САЩ и Япония са на тръни заради цунами По първоначални данни, не се съобщава за жертви. Материалните щети със сигурност ще са много големи  Овенът и Девата ще се радват на пари, а Ракът – на любов Овенът и Девата ще се радват на пари, а Ракът – на любов  Хороскоп за деня – 30 юли 2025, сряда Скандалната Бони Блу разкри подробности за сексуалния си "рекорд" Скандалната Бони Блу разкри подробности за сексуалния си "рекорд" Възстановявала се е с понички Спортен шеф критикува решението 12-годишно дете-чудо да бъде допуснато до Световно по плуване Спортен шеф критикува решението 12-годишно дете-чудо да бъде допуснато до Световно по плуване Ето какво твърди Хансман Труп на дете изплува на плажa, никой не го издирвал Труп на дете изплува на плажa, никой не го издирвал Чужденец намерил тялото на 3-годишното момиченце Лодка с туристи се преобърна край делтата на Дунав в Румъния, има загинали Лодка с туристи се преобърна край делтата на Дунав в Румъния, има загинали Инцидентът е станал в бурни води Бясна гонка с кола, управлявана от 8-годишно дете Бясна гонка с кола, управлявана от 8-годишно дете Задържаха майка му Руски удар срещу затвор в Украйна, има голям брой жертви Руски удар срещу затвор в Украйна, има голям брой жертви Атаките са били масирани в 2 области
Бойко Борисов Бойко Борисов Пак ще ми се подиграват, че хвърлям пари от джипката, но нека дойдат да видят какво сме направили Виц на деня Виц на деня - Докторе, помогни да сваля килограми, всички диети пробвах!
- Домати, краставици, зеле, лук.
- Да ги варя, или да ги пека?
- Копай!
Виц на деня Виц на деня Лекар към пациент:
- Как е главоболието, от което се оплаквахте?
- Замина за няколко дни у майка й.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ан*лен с*кс - единственият случай в който я убеждаваш, че не ти е никак голям...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори