×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

БСП издигна лидера си за кмет в община Царево, готова е и листата с общински съветници


БСП издигна лидера си за кмет в община Царево, готова е и листата с общински съветници
Яни Янев е кандидатът за кмет на Царево на БСП. Той си постави три цели - инфраструктура, концесии и социална политика
09 Септември 2019, Понеделник, 17:14 ч.
Автор: Иван КОЛЕВ

В Лозенец кандидат кмет на червените е Петранка Кирова, в Ахтопол утре решават за Деяна Добрева или Даниела Андреева

Председателят на БСП в община Царево Яни Янев е кандидат-кметът на партията за най-южната община, съобщи за Флагман.бг областният лидер Стойко Танков.

Яни Янев е получил категоричната подкрепа на актива на социалистическата партия в Царево. Той ще е и водач на листата, а целите са много високи – кмет и голяма група в ОбС. При всички положения, социалистите ще  опитат да подобрят значително резултата си от вота през 2015 година, когато спечелиха едва 600 гласа и имаха само двама представители в Общинския съвет. Партията ще се опита да спечели вота в Лозенец и Ахтопол.

Кандидатът за кмет и водач на листата е разпознаваема фигура. Той е роден на 25 февруари 1979 година, магистър по „Технология и управление на транспорта“ в БСУ. Женен с две деца. Живее в Царево, има собствен бизнес в сферата на дърводобива. Член е на БСП от 2003 година и председател от 2015 година.

„Приех номинацията, защото вярвам, че е настъпил момента за промяната. ГЕРБ трябва да се оттеглят. Приоритетите ще са в три насоки – консцесии (общински и държавни), инфраструктура и социалната политика на Общината“, подчерта Яни Янев пред Флагман.бг.

Той се обяви против даването на сметопочистването на външна фирма и смята, че това трябва да е част от социалната политика на общината.

„Центърът на Царево изглежда добре, но само с козметика развитие няма как да има. Общината разполага с огромна пътна мрежа, която е пренебрегната, в окаяно състояние е. Царево не е само туризъм, който е два-три месеца в годината, населението не е само покрай плажа“, допълни Янев. Кандидатът за кмет на БСП посочи още няколко акцента – инфраструктурата в ромската махала и развитие на индустриалната зона.

Кандидатът за кмет в Лозенец ще е Петранка Кирова, а в Ахтопол във вторник ще се определи коя между Деяна Добрева и Даниела Андреева да бъде номинацията на БСП.

Листата на БСП с кандидати за общински съветници

1.Яни Янев

2.Димитър Гочев

3. Кандидатът за кмет на Ахтопол.

4. Милена Костадинова

5. Петранка Кирова

6. Стоян Ташев, гражданска квота от ромски произход,

7.Деяна Добрева/Даниела Андреева

8.Румен Терзиев.

9.Цветелина Кирова.

 


В категории: Царево


12
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Шерцингер гледа българско предаване Шерцингер гледа българско предаване 01/11/2025, Събота 21:49 1
Флагман.БГ Какво се случва с Крисия и Никола Цолов? Какво се случва с Крисия и Никола Цолов? 01/11/2025, Събота 21:15 3
Масова стрелба до България
Масова стрелба до България 01/11/2025, Събота 20:17 4
Наводнение във Варна
Наводнение във Варна 01/11/2025, Събота 19:17 0
12
Коментара по темата
12.
София
01.10.2019 09:45:01
0
0
Цигуларя реди листата на ГЕРБ , а не на БСП. По кадърен и честен кандидат за кмет от Яни не е имало. Тежко и горко на царевци ако Лапчев пак дойде на власт
11.
запознат
12.09.2019 23:05:33
3
1
Ми той Цигулара реди листата на БСП,личи си !
10.
Фал
11.09.2019 16:26:29
8
3
Съболезнования за БСП Царево.
9.
*********
10.09.2019 12:01:47
1
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
8.
малкия бор
10.09.2019 10:39:13
4
3
абе другари и другарки що не турихте един циганин от наще за кмет бе ,победата в кърпа ви беше вързана бе,така и така само ние гласуваме на тез избори ,поне и кметат да си ни е мангал като нас.тогава сичкото циганин от обштината щеше да гласува за бсп, а сега не знам,вече сме половината град бе другари,не ни забравяйте.
7.
Стоян от Царево
10.09.2019 08:52:42
10
6
Това е краят на БСП - Царевска община. Или как Яни ще подари изборите на Лапчев. Какво ли не правят парите.
6.
Браво!
09.09.2019 22:08:57
6
12
Яни - много сериозен и отговорен човек!
5.
почвайте
09.09.2019 21:30:49
2
10
айде почвайте да пръскате лайномети, че за друго не ставате. Като не можахте да напълните гушките БСП-то ви виновно, ама тя некадърността цвят няма, драги ми смехурковци.
Ха сега да ви натрият носа xa xa
4.
ахтополчин
09.09.2019 21:22:05
2
18
време е за промяна в общината Лапчев трябва да си ходи не го запомнихме с нищо добро
3.
що бе
09.09.2019 20:52:13
2
13
УСПЕХ! Работлив и борбен човек по- добре, отколкото напарфюмирани крадци и нагляри!
И ЗАЩО ДА НЕ СЕ ЯВЯВА: Защото пак ще се купят изборите ли И пак под строй ще се привикват. Хайде без патос и невротични изблици.
Не се предавай и се бори до край. Те кучетата си лаят и грухтят!
2.
gg
09.09.2019 18:33:19
1
2
дайте да видим цялата листа на БСП за Бургас
1.
1989
09.09.2019 18:05:48
12
11
БСП Царево са решили да подарят изборите на ГЕРБ.

Честито на новия кмет на общината г-н Лапчев, то дори няма нужда да се хаби време и средства за избори.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Българските тракийски земи си имат свой римски император Българските тракийски земи си имат свой римски император Кой е Максимин Трак и защо никой не учи за него по история, разкрива проф. д.и.н. Диляна Ботева   Наводнение във Варна Наводнение във Варна Получиха се водопади Голяма чаровница влезе в "Ергенът" Голяма чаровница влезе в "Ергенът" Много е магнетична „Политико“: Българското правителство иска от Вашингтон дерогация за "Лукойл" „Политико“: Българското правителство иска от Вашингтон дерогация за "Лукойл" Това трябвало да се случи преди санкциите да влязат в сила на 21 ноември Ники от Калофер: Господа управляващи, спрете да крадете, живее ми се! Ники от Калофер: Господа управляващи, спрете да крадете, живее ми се! Младият мъж от 20 години е напълно парализиран и прикован на легло заради тежкото си заболяване Разтърсващи разкрития за кървавата драма в София Разтърсващи разкрития за кървавата драма в София Има главен заподозрян за разстрела в центъра Съдът в Париж реши - обвинените българи ще лежат в затвора Съдът в Париж реши - обвинените българи ще лежат в затвора Подозира се руска намеса при деянието Страшен екшън край Криводол, криминално проявен наби медик Страшен екшън край Криводол, криминално проявен наби медик Нападението стана в село с 800 жители Вълна от възмущение срещу агресор в Биг Брадър, трябва ли да се излъчва това по телевизията Вълна от възмущение срещу агресор в Биг Брадър, трябва ли да се излъчва това по телевизията Изключително грозни сцени в Къщата Пребиха жестоко медицинско лице Пребиха жестоко медицинско лице Роднини на нападателите се събраха пред Спешното отделение на болницата във Враца
Хакери откраднаха суперколата на спортна звезда Хакери откраднаха суперколата на спортна звезда Дръзкото престъпление стана по време на доставката Година от трагедията на жп гарата в Нови Сад, отнела 16 млади живота Година от трагедията на жп гарата в Нови Сад, отнела 16 млади живота Правителството на Сърбия вчера взе решение и обяви 1 ноември 2025 г. за ден на траур Лют скандал с Цеца в РСМ! Звездата на балканската музика излезе на сцената с българско знаме (ВИДЕО) Лют скандал с Цеца в РСМ! Звездата на балканската музика излезе на сцената с българско знаме (ВИДЕО) Последваха освирквания, някои фенове напуснаха събитието "Мелиса" отне живота на 46 души "Мелиса" отне живота на 46 души Жестоко бедствие Баща уби сина си с бонбони за Хелоуин Баща уби сина си с бонбони за Хелоуин Обезумелият мъж искал да вземе пари от застраховка Пентагонът разреши Украйна да получи „Томахоук“ Пентагонът разреши Украйна да получи „Томахоук“ Военното ведомство оабче оставя окончателното политическо решение в ръцете на Доналд Тръмп Созопол ще посрещне Гимкхана и Супер Рали през уикенда Созопол ще посрещне Гимкхана и Супер Рали през уикенда На  1 ноември  от 11:00 ч. на наказателния паркинг до стадиона участниците в  Гимкхана  ще демонстрират умения, скорост и безопасно шофиране Терористи щяха да потопят САЩ в кръв за Хелоуин, ФБР предотврати атентата Терористи щяха да потопят САЩ в кръв за Хелоуин, ФБР предотврати атентата Не пропускайте празника на тиквата на пазар „Краснодар“ Не пропускайте празника на тиквата на пазар „Краснодар“ Цветното събитие ще се проведе на 6 ноември от 16 часа Хибрид между ураган и средиземноморска буря със сила 160 км/ч може да удари Балканите Хибрид между ураган и средиземноморска буря със сила 160 км/ч може да удари Балканите Вижте какво се случва
Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Преформатирането е малко като перестройката - Борисов се сниши като Тодор Живков
Виц на деня Виц на деня - Ако съдим по липсата на два пръста на ръката ви, вие вероятно сте фрезист?
- Не, зъболекар.
Виц на деня Виц на деня - Братчед, ти можеш ли да свириш на пиано?
- На пиано мога, но на трезво хич ме няма!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Вярвай на това, което ти казва сърцето.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори