Анулираха конференцията на БСП в Царево заради отвлечен от нигерийски пирати
Кирил Елефтеров не получи подкрепата на общинската конференция, но форумът бе анулиран заради нередовен кворум
Общинската конференция на БСП в Царево, която номинира Яни Янев за кандидат-кмет и водач на листата, е анулирана от Националния съвет (НС) на социалистическата партия, стана ясно днес.
НС на БСП насрочи повторното провеждане на партийния форум – в сряда от 18 часа, а членовете на партията ще трябва да гласуват отново кой кандидат-кмет да издигнат и как да бъде подредена листата.
Кандидатите отново ще са двама – Яни Янев и Кирил Елефтеров, който има изключително интересна история. Елефтеров до този момент не е политически обвързан. Синът му беше кандидат-кмет на АБВ преди четири години, но самият той досега не е участвал активно в политиката.
През 2007 година Кирил Елефтеров нашумя, след като бе отвлечен от нигерийски пирати и държан близо месец в плен. До днес се твърди, че българската страна не е плащала откуп, а освобождаването му е станало вследствие на отлично взаимодействие между българските власти и британското посолство в Нигерия.
Бивш ас на ЦСКА се класира за Световното
Шок в Тернопол, десетки загинаха
Как правилно да съхраняваме летните гуми на колата през зимата
Заведение в Дубай предлага най-скъпото кафе в света, цената е шокираща
Министерството на туризма представя България на водещи чуждестранни пазари
Рецидивист блудства с 82-годишна
Словакия ще съди ЕС заради спирането на вноса на руски газ?
