Невероятно! 150-килограмова манекенка си пусна снимки по бански
Преди дни 34-годишната американка публикува в инстраграм свои фотографии от морето, където естествено дефилира по бански
150-килограмовата татуирана манекенка Тес Холидей за пореден пък привлече вниманието към себе си, доказвайки, че не се срамува от тялото си.
Преди дни 34-годишната американка публикува в инстраграм свои фотографии от морето, където естествено дефилира по бански.
Предизвикателната Тес, както винаги досега, отново събра както много харесвания и положителни коментари за фотосите си, така и отрицателни мнения за тях. Тя редовно публикува свои снимки по бельо напук на всички критици, които твърдят, че мястото ѝ е до някой опитен диетолог, а не по страниците на модните списания.
Мненията за най-популярния plus-size модел варират от „Ти си вдъхновение за много хора. Продължавай в същия дух“ до „Ти си отвратителна и позор за човечеството. Изтрий снимките си, че загубих апетита си.“
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
