×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Затварят АМ "Тракия" между 157 и 162 км за ремонт в посока Бургас
  • Лятото започва с жеги от 35 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Приятели на починалата сервитьорка Мария скърбят за загубата


Приятели на починалата сервитьорка Мария скърбят за загубата
Mладата жена е нямала здравословни оплаквания, но аутопсията разкрива болно сърце и няколко прекарани микроинфаркта
07 Юни 2019, Петък, 12:23 ч.

Нещастието се случи на 5 юни, около 19:50 часа в заведение в центъра на Бургас

Десетки приятели на починалата Мария Звездева от Шумен не крият скръбта си от нелепата й загуба – на 21 години от инфаркт, на работното й място – известна бирария в Бургас, пише trafficnews.bg.

Най-добрата ми приятелка. 

Израснахме заедно, от детската градина до 12-ти клас и до сега, до вчера... заедно през всичко. Момичето, което се бореше със зъби и нокти въпреки всички трудности в живота й. Човекът, който даваше всичко за всички и не искаше нищо в замяна.

Силно се надявам, че ще си на по-добро място. Това за мен е кошмар, от който искам да се събудя и всичко да е било сън. Просто не искам да повярвам.

Благодаря ти за всичко! Винаги ще си в сърцето ми! Завинаги! Почивай в мир, Злато - Мария Звездева… написа във Facebook най-добрата й приятелка Оля Александровна.

Огромна трагедия! Млада сервитьорка почина в центъра на Бургас

Преподавателка на Мария пък написа: Как да се сбогувам с неизживян живот? Да приема съдбата, че толкова й е отредила? Мисля, че мястото на младия човек е сред хората, които го обичат, при близките, които правят най-доброто за децата си, с приятелите, по купони и лудории, с колегите за съзряване, с любимия за опора! Къде е този по-добър и светъл свят!!! Винаги се бунтувам срещу несправедливата загуба на неизживян живот!

Припомняме, че нещастието се случи на 5 юни, около 19:50 часа в заведение в центъра на Бургас.

21-годишната Мария била на работа, прилошало й внезапно и клекнала до касовия апарат, после се свлякла на пода. Колеги и клиенти мигновено се опитали да й окажат помощ и подали сигнал на тел. 112, но безуспешно – линейката дошла около 15-тата минута.

Според нейни познати младата жена е нямала оплаквания за здравословното си състояние. При аутопсията обаче съдебните медици са установили болно сърце и няколко прекарани микроинфаркта.

Младата жена е страдала от т.н. хипертонично сърце, вследствие на нелекувана есенциална /първична-б.а./хипертония, обясниха медици.

Не е ясно дали тя е неглижирала лечението си или изобщо не е имала предписани лекарства за високо кръвно.

Сърцето й било толкова уголемено, че било с размерите на два мъжки юмрука. Във фаталния ден то просто спряло, а Мария издъхнала за минута. 




4
Коментара
Флагман.БГ Хвали се с новото си гадже Хвали се с новото си гадже 17/06/2025, Вторник 21:10 4
Парите не са всичко
Парите не са всичко 17/06/2025, Вторник 20:48 0
Владимир Путин ще посрещне...
Владимир Путин ще посрещне... 17/06/2025, Вторник 20:21 3
Жестока трагедия в Китай
Жестока трагедия в Китай 17/06/2025, Вторник 20:00 0
"Левски" ще играе с израелци
"Левски" ще играе с израелци 17/06/2025, Вторник 19:40 1
Тервел ИЛИЕВ Критиците му се скриха Критиците му се скриха 17/06/2025, Вторник 18:33 1
4
Коментара по темата
4.
Елена
08.06.2019 18:33:01
0
0
Лека и пръст на това младо момиче! Много е жалко! Но защо има толкова неграмотни журналисти. Почти на всяка дума грешки! Срам и позор!,
3.
Димитър
07.06.2019 16:34:20
0
5
Милата.Нека почива в мир :(
2.
az
07.06.2019 15:19:56
0
17
Вечна и памет на момичето. Съболезнования и на близките. Нелепа и твърде ранна кончина за това дете....................
По темата: Есенциална хипертония на 21 години ?!!? Защо не наречем проблемът с истинското му име - стрес, напрежение, несигурност, отчаяние, пренатоварване и един Господ знае колко още куп убийствени причини са прекратили живота на това дете. Ежедневие днес е да се срутват хора, животи и съдби. Тогава, когато най-сакралните неща у човек, като здраве и достойнство се жертват в борбата за физическото оцеляване, няма как да е иначе. Още веднъж и мир и покой на душата на това дете. Дано се е преселело в един по-добър, по-спокоен и по-красив свят.
1.
бургазлийка
07.06.2019 14:05:37
0
37
Причина за всичко е стреса. Хората в България са подложени на невероятен стрес. Вечна му памет на момичето! Съболезнования на близките й!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Създателят на „Класик А“ с тежки думи към ректора на СУ заради закриването на радиото Създателят на „Класик А“ с тежки думи към ректора на СУ заради закриването на радиото Не е възпитателно да разрушиш нещо, създадено с много усилия, смъмри го Васил Димитров с отворено писмо до медиите  След 2 месеца в кома, издъхна лекарка, пребита от ревност След 2 месеца в кома, издъхна лекарка, пребита от ревност Има достатъчно свидетели и записи от камери, доказващи вината на злодея за загубата на прекрасната жена Черноморец с трансферен удар! Национал подсилва нападението на „акулите“ Черноморец с трансферен удар! Национал подсилва нападението на „акулите“ Уговорени са проверки с Добруджа, Черно море, Ботев (Пловдив), Локомотив (ГО), Ямбол 6 години затвор за Адриан от катастрофата с Ани и Явор 6 години затвор за Адриан от катастрофата с Ани и Явор Магистратите отчитали разкаянието и съжалението на обвиняемия Липсва ли ви като шоумен Липсва ли ви като шоумен Той е фигура с много силна енергия, казва Боби Борисов Кадрови трус във "Фрапорт": Освободиха изп.директор на летищата в Бургас и Варна Франк Кванте Кадрови трус във "Фрапорт": Освободиха изп.директор на летищата в Бургас и Варна Франк Кванте Системното неглижиране на летище Бургас ли доведе до смяната на досегашния оперативен ръковиодител на двата аеропорта  BKFC се завръща в България с грандиозен спектакъл в Бургас BKFC се завръща в България с грандиозен спектакъл в Бургас Арена Бургас ще бъде арена с истински бойни емоции на 8 ноември Езиков абсурд: Новият квартал на Бургас "Мадика" се оказа "чурка", сменят името му Езиков абсурд: Новият квартал на Бургас "Мадика" се оказа "чурка", сменят името му Предложението е да се именува кв. "Тракия" - в чест на наследниците на хилядите тракийски бежанци, дошли в Бургас преди век Празник на смокинята в Созопол: Лято, традиции и изкушения Празник на смокинята в Созопол: Лято, традиции и изкушения Посетителите ще имат възможност да опитат домашно приготвени изкушения от смокини – от сладка, десерти и сиропи, до прочутата смокинова ракия Катастрофа блокира движението между Несебър и Бяла край с. Баня Катастрофа блокира движението между Несебър и Бяла край с. Баня Пътуващите да се заредят с търпение
Енергийна криза ни връхлита заради войната с Иран? Лъжа е, че ударите са заради създаване на ядрено оръжие Енергийна криза ни връхлита заради войната с Иран? Лъжа е, че ударите са заради създаване на ядрено оръжие От американското разузнаване днес признаха, че няма информация Техеран да „върви“ в тази посока, каза Мартин Табаков Туристи се стреснаха от акули в... Туристи се стреснаха от акули в... Турция Тръмп: Контролираме небето над Иран Тръмп: Контролираме небето над Иран От Белия дом: Никой не го прави по-добре от добрите стари Съединени американски щати Хвали се с новото си гадже Хвали се с новото си гадже Карлеуша е влюбена Златните момичета от FIG ACRO в Бургас гостуват на Доналд Тръмп Златните момичета от FIG ACRO в Бургас гостуват на Доналд Тръмп Прие ги в Овалния кабинет, за да ги поздрави Парите не са всичко Парите не са всичко Оклахома има скромен бюджет за НБА, но отлична организация Владимир Путин ще посрещне... Владимир Путин ще посрещне... Президентът на Русия ще говори с лидера на Индонезия при визита на Субианто в РФ Жестока трагедия в Китай Жестока трагедия в Китай При експлозия починаха най-малко 9 работници От Русия считат, че са нанесли голям удар От Русия считат, че са нанесли голям удар Кремъл се хвали Стотина българи спасени от ракетите на Иран, напуснаха Израел с три автобуса Стотина българи спасени от ракетите на Иран, напуснаха Израел с три автобуса Министърът на транспорта разкри, че са минали по безопасен маршрут през Египет, но отказа да даде подробности, за да не бъде застрашен животът им
Кристин Лагард, ЕЦБ Кристин Лагард, ЕЦБ Назрял е моментът за глобално евро Виц на деня Виц на деня - Господине, вдигнете си ципа на панталона, че ще ви излети "птичето"!
- Спокойно, ще се върне! Нали "яйцата" му са тук...
Виц на деня Виц на деня - Рангеле, кое ти допада най-много в мен?
- Ракията на баща ти.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук "Хората, които пият, са много по-щедри от трезвениците."
КАТ
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори