×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Огромна трагедия! Млада сервитьорка почина в центъра на Бургас


Огромна трагедия! Млада сервитьорка почина в центъра на Бургас
В момента на мястото е пристигнал екип на полицията, който разговаря с останалите служители, които са в шок
05 Юни 2019, Сряда, 20:51 ч.
Автор: Флагман.БГ

Няколко минути медици обдишвали момичето, но вече било късно

Млада сервитьорка почина по време на смяната си в заведение в центъра на Бургас. Трагичният инцидент е станал преди около 30 минути, съобщават за Флагман.БГ свидетели. Наш репортер вече е на мястото. 

По първоначална информация момичето е дошло на работа за втора смяна, когато изведнъж й прилошало. Тя се свлякла на земята пред очите на десетките клиенти, които притеснени, заедно с останалия персонал, се втурнали да й помагат. Някои от тях позънили моментално на тел. 112. Линейката дошла в рамките на минути.

Медиците опитали всичко – в продължение на няколко минути те обдишвали момичето, което изглежда вече било изпаднало в безсъзнание. Всичките им усилия обаче се оказали напразни – младата жена вече била починала.

В момента на мястото е пристигнал екип на полицията, който разговаря с останалите служители на заведението. Линейката все още е на място, а заведението е затворено.
 




В категории: Животът


40
Коментара
Жени се за трети път
Жени се за трети път 14/06/2025, Събота 17:40 0
Залюбиха се тайно
Залюбиха се тайно 14/06/2025, Събота 15:21 0
Флагман.БГ Най-тъжната снимка на света Най-тъжната снимка на света 14/06/2025, Събота 14:00 5
40
Коментара по темата
40.
До 37
06.06.2019 20:39:52
6
4
Ами бай хуй стига са отваря как е в Германия, аре бягай там. Тук е България. Тва е положението. Ти и в Холандия ще знайш и в Белгия ...............празни работи. А да бе забравих ами Бойко Борисов е виновен
39.
Реализм
06.06.2019 18:20:45
2
9
Към 17,в тази държава(както и на много други места по света) няма смисъл да чакаш на лекар да те излекува,имам доста хронични проблеми (въпреки че съм млад),един от които е умората през целия си живот чувам какви ли не глупости,бил съм млад и т.н. нито 1 път никой не ме е питал аз как съм дори и от семейството ми никой не го интересува!
Тук хората са научени живи,умрели,сакати все да ходят на работа,да пренебрегват здравето си за 15 евро на ден (нищо че вършат работа за 20 магарета)
Вечер да пият ракия и да изпушат 5 кутий с цигари,да припаднат и така в един безкраен кръг докато не умрат.
Радвам се че все пак не съм малоумен като 80% от народа ни и с всеки ден състоянието ми се подобрява(защото сам научих как да се оправям) на нито 1 лекар и полицай нямам доверие в тази корумпирана дупка,те и не заслужават по никакъв начин.
Жалко за момичето,дано да е на едно по-добро място,поне не е била по дискотеките с амфети в носа,а е работила.Жалко че тази история преключва така,жалко и че в тази държава един живот струва 30 лева
Всеки малко по-умен човек да дърпа от тука,тук следва само смърт и мизерия
38.
:)
06.06.2019 13:58:33
0
10
Драги коментиращи
А да не би някой от вас случайно да е виждал момичето или да я познава лично и да коментирала дали е упатребявала наркотици ?!?
Колко е лесно само да вадиш зяключения без да познаваш въпросния човек . Типичния манталитет на масата хора да знаете без да са сте запознати .
Жалка история сте драги коментиращи :)
37.
1
06.06.2019 11:21:34
3
12
В Германия линейките са толкова оборудвани,че няма как веднага да не си кажеш а в България......Тук линейката идва по възможно най-бързия начин.Ако видят че е още по-спешно идва втора линейка която е оборудвана и готова за операция,а ако случая изисква още по-сложни интервенции идва и хеликоптер пак оборудван със всякаква техника,лекарства и екип и не плащаш нищо стига да си здравно осигурен.Тук линейки,пожарни,полиция дори и да са празни и да се връщат от някъде празни и да не ги чака случай включват сирени и минават транзит.Все пак те не са тръгнали на разходка.В България ако си позволят да включат сирени и са празни веднага ще ги дадат по телевизията и веднага злостни коментари,че си превишават правата.Разберете,че те не са тръгнали на пикник!Това е ценно време,което може всеки един момент да им потрябва за следващ случай!Моля не казвайте веднага какво си тръгнала да сравняваш Германия и България.............Аз също имам родители пострадали от българското здравеопазване.Знаете ли какво е да заведеш баща си който е тежко болен и доктора да ви изтърси и то пред самия болен КАКВО СТЕ ГО ДОМЪКНАЛИ ТУКА?ДА ГО БЯХТЕ ОСТАВИЛИ ДА СИ УМРЕ В КЪЩИ!!!Е, почина в къщи!Те нямат съвест!Спят спокойно вечер!Лека и пръст на момичето!
36.
До 35
06.06.2019 11:10:06
11
7
Младежи и Девойки от СЛИВЕН и страната са заляли Черноморието
ДЕНЕМ работят като БАРМАНИ СЕРВИТЬОРИ вечер продават и шмьркат отровно ПИКО,печелят допълнително ПАРИТЕ които алчните им работодатели НЕ им дават
35.
Мой
06.06.2019 10:55:57
4
10
Дрогарьо, коментирал дрогата от Сливен. Колко трябва да залюхан за да напишеш подобен коментар?
34.
Х.Д.
06.06.2019 10:52:57
14
2
Наркотиците не прощават!
33.
Drugs Enforcement Agency
06.06.2019 10:15:31
14
7
сливенското ПИКО НЕ прощава на никога пьржи мозъци и артерии
32.
000
06.06.2019 08:49:27
0
10
Жалко.Аз у дома така щях да умра.Господ имам чувството, че ме върна от ония свят..Бърза помощ дойдоха бързо, но те ходят с един куфар с течен аналгин, деган и такива ампулки.Ако не бях помолила са ме закарат до спешно щяха да ме оставят у дома.После 3 месеца слеь това никой не можа да ми постави диагноза.
31.
До No 25 Кънчев
06.06.2019 06:53:36
1
47
Ти си добър човек и си направил всичко каквото си можел да направиш. Не се само обвинявай . Така е било писано. Жалко, но факт.
Моят съвет, колкото и несериозно да ти звучи, е отиди и си лей куршум. Помага. Знам от аналогичен личен опит.
Бъди здрав.
Добрите хора сме повече от лошите, но те доминират . За сега.
30.
Meri
06.06.2019 06:37:54
16
0
Vie balgarski ne znaete li? Ne komentiraite, che se izlagate!
29.
Meri
06.06.2019 06:37:22
15
0
Vie balgarski ne znaete li? Ne komentiraite, che se izlagate!
28.
Meri
06.06.2019 06:35:30
18
1
Vie balgarski ne znaete li? Ne komentiraite, che se izlagate!
27.
:(
06.06.2019 02:11:26
1
19
Горкото момиче....ужассссс
26.
bg JAIL
06.06.2019 02:05:41
6
13
Няма кадри и за тази длъжност,няма мотивация,няма актуална квалификация...служителите на 112 не са виновни,нещо в Държавата и нас самите куца!
25.
Кънчев
06.06.2019 01:38:27
2
50
Ники, аз съм високото момче което тичаше да посрещне линейката. Аз звъннах 2 пъти на 112 и бях до вас докато правех те сърдечен масаж. Бях до вас и вие чухте от моя телефон да ни съветват да я обърнем настрани. А за бърза помощ, всички видяха как тичам а те се влачеха с чантите зад мен.От стрес не мога да заспя, а днес синът ми навършва една годинка и ще правим кръщене. За бърза помощ.... Не ми се коментира.....
24.
До Nikito
06.06.2019 01:36:50
0
28
Не се обвинявай,че не си направил достатъчно..за съжаление понякога е невъзможно да се помогне.Дълго ще помниш този момент.Дано момичето е на по-добро място!Съболезнования на близките и!
23.
Nikito
06.06.2019 01:22:28
0
67
За всички тук искам още да ви кажа че спешния екип не се опита да я реанимира по никакъв начин. Просто и сложиха портативен енцефалограф и толкова - това беше. Вероятно нямаха ефибрилатор, дойдоха само с една количка и с куфара за ЕКГ. В първите 10 минути дишаше макар и слабо после по тел от 112 ни посъветваха да я обърнем на една страна и тогава спря да диша - пак я върнахме по гръб и почнахме да и правим изкуствено дишане и сърдечен масаж за съжаление без резултат. Бърза помощ просто констатираха смъртта но бяха минали едва 5 мин откакто спря да диша поне можеше да се опитат да я реанимират с дефибрилатор така или иначе нямаше какво да се губи.Много съжалявам за момичето моите изкренни съболезнования към близките, направихме всичко каквото можахме по силите си преди да пристигне екипа, все си мисля че можеше да направим и повече, но само толкова можахме. Поне се опитахме :(
22.
Nikito
06.06.2019 01:06:52
1
34
Аз бях там един от четиримата, които се опитохме да и помогнем държах и главата докато и правихме изкуствено дишане - едно момиче с бели маратонки и вдишваше мокрихме я с вода с лед отворих и очите но нямаше реакция на зениците, очите и бяха като стъклени. Опитах да доловя пулс но не можах, опитахме каквото можахме. Момичето се казваше Мария. Линейката дойде 15 мин след обаждането вече беше взела да посинява. Сложиха и ЕКГ апарат и излязоха само 5 прави линии после я завиха със синия чаршаф.Може и да не съм направил достатъчно но само това можахме. Видях и личната карта на 20 години от Сливен студентка за първи път работи в това заведение. Човека който най-много помогна и извади първоначално езика беше си го глътнала той и прави и сърдечния масаж- направи каквото можа.Съжалявам че не направихме повече но толкова ни стигнаха възможностите и познаният.
21.
Nikito
06.06.2019 01:00:14
1
65
Аз бях там един от четиримата, които се опитохме да и помогнем държах и главата докато и правихме изкуствено дишане - едно момиче с бели маратонки и вдишваше мокрихме я с вода с лед отворих и очите но нямаше реакция на зениците, очите и бяха като стъклени. Опитах да доловя пулс но не можах, опитахме каквото можахме. Момичето се казваше Мария. Линейката дойде 15 мин след обаждането вече беше взела да посинява. Сложиха и ЕКГ апарат и излязоха само 5 прави линии после я завиха със синия чаршаф.Може и да не съм направил достатъчно но само това можахме. Видях и личната карта на 20 години от Сливен студентка за първи път работи в това заведение. Човека който най-много помогна и извади първоначално езика беше си го глътнала той и прави и сърдечния масаж- направи каквото можа.Съжалявам че не направихме повече но толкова ни стигнаха възможностите и познаният.
20.
bb
06.06.2019 00:38:16
2
74
Вагнер ,трола си точно ти ,защото и аз бях там и видях как три момчета поддържаха живота на момичето докато дойдат некадърниците ,които дори не мога да нарека лекари. Линейката дойде след 15 минути ,според теб колко минути е пътя от окръжна до електрото ? А като си бил там да видя тъпата лекарка да бърза когато идваше ???? Аз видях да тичат хората отстрани ,а тя беше на разходка. Констатирали били,ами кво друго да направят ,до толкова им стига капацитета. Убедих се с очите си ,защо хората им скачат да ги бият .... щото на невероятните ни лекари не им пука . За тях това не е човешки живот ,не е дете ,не е нечия дъщеря .За тях това е поредния случай ,рутина и статистика . Клетвите им са фарс!
19.
Ре
06.06.2019 00:02:10
3
7
Кое е момичето?
18.
вагнер
05.06.2019 23:55:38
42
9
Ей тролове долни, бях там и бързата помощ дойде изключително бързо, видяха че момичето е безжизнено, какво да правят да не са богове да съживяват , казаха че сигнала който са получили човека е казал "момичето почина" ,щом такъв сигнал им подават те идват да констатират смърт какво друго да правят
17.
д
05.06.2019 23:16:43
4
57
Спяща помощ ,не е спешна! Става спешна когато ходят да се молят на Бойко да открадне от нас пари за увеличения на заплатите им за много добрата и адекватна помощ която ни осигуряват! И докторите една стока .. отивам в спешното дежурния пиян с кръгло на очите и лъха на джибри. В XXI ( 21) век още хората се самолекуват от страх доктора да не ги убие от некадърност.
16.
bb
05.06.2019 22:28:19
5
141
Спешната ни помощ е пълна бутафория. Хората от заведението тичаха да покажат на "медиците" мястото където е момичето , а патката с лекарската чанта се носеше сякаш не отива да спасява живот, а е излязла на следобедна разходка ,защото е преяла. Хората ,които реално опитаха да спасят момичето бяха клиентите на заведението,а не измислените ни лекари.Как спите нощем ?Една майка сега плаче,а вие си пиете ракиите.После протести за заплати и за защита щото ги биели....малко ви е !
15.
Don
05.06.2019 22:27:10
0
48
Горкото момиче, преумора.
Стресът е страшен и е навсякъде и не подбира. А властимащите си се гледат писани яйца.
14.
...
05.06.2019 22:19:46
0
9
Това е коневръза до електро
13.
fdv
05.06.2019 22:17:24
1
3
Konevryza
12.
?
05.06.2019 22:15:11
0
9
Кое е това заведение,не го разпознавам !?
11.
Флегмани
05.06.2019 21:57:31
0
22
Тоя път съм изненадан как не сте написали името на момичето преди докторите и полицията да съобщят на близките им
10.
Ами
05.06.2019 21:38:54
5
88
Много тъжно. Дошъл и реда. Но аз все пак си мисля че всичко е от, стрес и организма не издържа. Малко пари много работа психиката се, разрушава. И кой е, виновен за това. Крадците които управляват бг. Дано е щастлива, в, другия свят
9.
User
05.06.2019 21:34:44
1
2
Как се казва момичето?
8.
kapyta
05.06.2019 21:34:37
1
78
Миналата седмица барманчето в созопол си отиде, сега младо момиче, според мен няма никаква мистика, просто в тая проклета държава всичко се прави по немарлив начин без никаква предпазна мярка за обикновения работник, освен чр могат да те натоварят да бачкаш до изнемогване , от всякъде на работното място те дебнат опасности, време е да се наложат строги правила , тука не сме във война за да умират млади хора всеки ден, или по скоро войната е на капиталистите срещу бедните хора
7.
C
05.06.2019 21:30:13
6
99
Нямам търпение да емигрирам от тук, именно заради такива изчадия като коментиращите по-долу. Бягайте далеч от тук, нито хората, нито управлението ни бива.
6.
Кънчев
05.06.2019 21:19:55
1
67
Флагман, момичето почина пред очите ми, а медиците просто констатираха смъртта. Никой не са обдишвали.
5.
Xxxxxxx
05.06.2019 21:17:06
3
69
Ей изроди вие съвест нямате ли да говорите така....момичето беше едва на 21 г
4.
4.
05.06.2019 21:08:06
3
70
Как не ви е срам да пишете така за починалата жена ,страх нямате ли от Бога?
Да почива в мир ! Млада жена да си отиде толкова е тъжно!
3.
Коти пука
05.06.2019 21:03:26
42
3
Тя бензин пие тие за нуса говориш
2.
Тва ако не е Даниела трафикантката
05.06.2019 21:02:25
63
5
Ако е на океана баце тази много се еббе и пие всичко прес нуса. мъжо и стои о тях си и се прави на луд
1.
1.
05.06.2019 21:00:52
3
23
Ужас!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Само това ни липсваше! Ескалация и в Косово Само това ни липсваше! Ескалация и в Косово Арестувани са били представители на сръбското вътрешно министерство и пенсиониран полицай Страни от ЕС обмислят забрана на социалните мрежи за подрастващи Страни от ЕС обмислят забрана на социалните мрежи за подрастващи Засега Брюксел не е проявил инициатива за законодателни промени, но няколко държави вече са пред консенсус по темата Ще спечели половин милион това лято Ще спечели половин милион това лято Хитовата певица ще реализира над 50 участия през месеците юни, юли и август и трябва да събере енергия Залюбиха се тайно Залюбиха се тайно Още по време на снимките на последния сезон на „Ергенът“ двамата не криеха симпатиите си един към друг, като тв зрителите бяха сигурно, че плейбоят бохем ще избере Мартина за победителка Скандал в НУМСИ-Бургас: Над 20 родители искат изключване на ученичка заради системен тормоз Скандал в НУМСИ-Бургас: Над 20 родители искат изключване на ученичка заради системен тормоз Класната среда е нетърпима, децата ни се страхуват, твърдят родителите на децата  Става все по-грозен, но си намери ново гадже Става все по-грозен, но си намери ново гадже Твърди се, че смуглият плейбой и новата му половинка са заедно от няколко месеца Най-тъжната снимка на света Най-тъжната снимка на света В четвъртък петчленното семейство, изпълнено с надежда и вълнение, се качило на полет 171 на Air India за Лондон България в криза на кръводаряването: Гражданска инициатива настоява за спешна реформа и национална стратегия до 2030 г. България в криза на кръводаряването: Гражданска инициатива настоява за спешна реформа и национална стратегия до 2030 г. Според инициативата, системата страда от сериозни структурни и организационни проблеми: остаряла материална база, недостиг на квалифициран персонал и липса на модерна информационна система, която да координира и следи кръвните запаси в реално време Хотелиер: Чужденци, които работят в 5-звездни хотели в Дубай, искат да дойдат в България, но им се бавят визите Хотелиер: Чужденци, които работят в 5-звездни хотели в Дубай, искат да дойдат в България, но им се бавят визите Хотелиерът Станислав Димитров от Кранево разказва, че още през януари е подал документи за 15 обучени служители от Бангладеш, които в момента работят в 5-звездни хотели в Дубай и искат да дойдат в Европа Кога ще приключат ремонтите на Тракия Кога ще приключат ремонтите на Тракия Въпреки сериозните проблеми по пътищата, АПИ не може самостоятелно да решава всички казуси – необходими са общи усилия на институциите
Жени се за трети път Жени се за трети път Готви се пищна сватба и шеметен предбрачен договор Това са хитовите бански за дамите над 50 години Това са хитовите бански за дамите над 50 години Актуалните цветове са тъмносиньо, бордо, масленозелено и пясъчно златисто Качи се на яхта за милиони с богатия си съпруг Качи се на яхта за милиони с богатия си съпруг Бившата тв водеща и мъжът ѝ Тодор отмарят в Гърция Може ли да повярвате, че е на 54 години Може ли да повярвате, че е на 54 години Има тяло за грях Две от големите звезди на турското кино се разделят Две от големите звезди на турското кино се разделят Макар вече да не живеем заедно, си оставаме много близки. Няма как да не го запазим добри отношения – все пак имаме две деца, сподели красавицата пред турска медия. Мъжът й ще влиза в затвора, а тя празнува на морето Мъжът й ще влиза в затвора, а тя празнува на морето Г-жа Корел курортува в много неподходящо време Знаете ли, че Бербатов е собственик на тази таксиметрова компания Знаете ли, че Бербатов е собственик на тази таксиметрова компания Бившият футболист заяви, че е намерил правилните хора и правилния бизнес, в които да инвестира Превърна стила в световен спорт Превърна стила в световен спорт От британски терени до модните столици на света, стилът на Бекъм се е развивал, но никога не е губил онази „cool“ нотка Иран: Ако САЩ, Великобритания и Франция помагат на Израел, базите и корабите им в региона стават мишени Иран: Ако САЩ, Великобритания и Франция помагат на Израел, базите и корабите им в региона стават мишени ЦАХАЛ разширяват мащабната операция на територията на Иран срещу ядрената му програма, обяви говорителят на израелския премиер Извънредно! Иран отговори на Израел със „Сурово наказание“, Йерусалим и Тел Авив в пламъци (ОБНОВЯВА СЕ) Извънредно! Иран отговори на Израел със „Сурово наказание“, Йерусалим и Тел Авив в пламъци (ОБНОВЯВА СЕ) Израелски F-35 е свален
Костадин Ангелов Костадин Ангелов Не сме доволни от резултатите, които постига МВР Виц на деня Виц на деня - Скъпа, достави ми ор*лно удоволствие!
- Кво бе? Свирка ли искаш?
- Не ма! Замълчи малко!
Виц на деня Виц на деня Внучка след медения месец се хвали на баба си:
- Ходихме до Малдивите, Сейшелите, Баден Баден и накрая си починахме. Бабо, а вие с дядо къде ходихте след сватбата?
- В леглото, чедо. Хубаво беше, дядо ти не почиваше.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Петък в пернишка дискотека - буташ един, бият те двама
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори