×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Черноморец 1919 се завръща в Бургас, посреща Берое в събота от 18 часа, входът е свободен
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Михаил Миков: БСП се болшевизира, Нинова иска да отстрани Станишев


Михаил Миков: БСП се болшевизира, Нинова иска да отстрани Станишев
Елена Йончева има качества за евродепутат, но целта е се „натрие носа” на Станишев, каза Михаил Миков
18 Март 2019, Понеделник, 09:41 ч.
Автор: Флагман.бг

Това е поредното отлюспване, каза бившият председател на Народното събрание

Корнелия Нинова иска да отстрани Сергей Станишев. Това е поредното отлюспване – процесът на болшевизация в партията, който е очевиден, каза в „Здравей, България” по Нова телевизия бившият председател на Народното събрание Михаил Миков.
От около 2 месеца е ясно, че председателят на ПЕС е нежелан в листата от Нинова и ръководството, въпреки желанието на голяма част от партийни членове и партийни организации, заяви Миков.

След оспорвана битка: БСП избра водача на листата си за евроизборите (допълнена)
Вчера много членове на Националния съвет изразиха основателни съмнения в начина, по който се проведе гласуването, каза още той. 
Според Миков, Елена Йончева е използвана от Корнелия Нинова в конфликта й със Станишев. 
„Аз не казвам, че Елена няма своите качества. Не казвам, че Елена не може да бъде достоен представител в Европейския парламент, но начинът, по който се случи всичко имаше за цел отново да конфронтира, да противопостави и да се „натрие носът” на Станишев, защото ние в България обичаме да разчистваме сметки”, заяви Миков.

Департизацията на БСП – основен коз за печелене на избори, но и нова опорна точка срещу ръководството
„Пета година БСП е в опозиция. Ако 80 народни представители преди година и половина бяха един сносен резултат, би трябвало вече да сме минали 100-те, 110, 120. Как да набере електорат? С вътрешни битки и разчистване на сметки, гонения или с политика, която някак си изпадна от дискусиите”, каза още Миков.

 




6
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Това е човекът, който може да победи Ердоган? Това е човекът, който може да победи Ердоган? 31/07/2026, Петък 19:52 2
Владислав БОНЕВ Тези навици надуват сметката за ток Тези навици надуват сметката за ток 31/07/2026, Петък 18:40 0
6
Коментара по темата
6.
*********
18.03.2019 12:05:45
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
5.
*********
18.03.2019 11:51:45
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
4.
Че Гевара
18.03.2019 10:45:47
2
85
Рускинята Елена МилиЙончева, като отиде в Европейския парламент ще може ли да се отърве от разследването за пране на пари и участието и в офшорна фирма от Панама. Във въпросната фирма "съдружникът" от Панама е "фантом", но е внесъл 90% от капитала на фирмата в която рускинята Елена е управител и препира (легализира) парите, вече в личната си сметка.
По-голям гаф не можеха да направят комунягите и сега това ще се разсмърди по цяла Европа и по света. Честито!
3.
Do 1
18.03.2019 10:04:23
1
5
Забравяш и некадърни... Едно време мръсника комунист като съсипеше предприятие го пращаха да съсипе отрасъла.... сега им раздадоха кредити и съсипайха ,черноморието, планините.... градовете... пътищата са в окаяно състояние.. Заплатите са на рЪба, но за сметка на това всички партийни функционери с милиони в чужди банки... Гласувайте за бсп-дпс-герб и чакайте справедливост!
2.
Дернев
18.03.2019 10:00:04
3
3
Не Нинова, а човека зад нея, който отстрани и вас, които не го избрахте на времето. Доста от вас си заслужаваха, както и Станишев сега, който няма работа в партията. И до тук с положителните промени. Нинова и сие окончателно ще закопае БСП, ако не бъде сменена с К. Паскалев, който единстврн ще може да доведе новите гласове, които са необходими за да победят ГЕРБ.
1.
Да бе да
18.03.2019 09:59:13
1
5
Комунисти бате... Злобни и убийствено крадливи. Не ги наказаха 1989 год. сега серът върху целия народ!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Само във Флагман.бг: Просветният министър уволни началника на РУО на МОН Валентина Камалиева в 16:50 часа днес Само във Флагман.бг: Просветният министър уволни началника на РУО на МОН Валентина Камалиева в 16:50 часа днес 10 минути преди края на работния ден, Камалиева е узнала, че е уволнена дисциплинарно Убийство в стил „Петрохан“ и 9 млн. евро в биткойни - какво стои зад трагедията със Загатото Убийство в стил „Петрохан“ и 9 млн. евро в биткойни - какво стои зад трагедията със Загатото Основната версия на криминалистите е, че в убийството на Владимир Янков - Загатото е забъркан някой от най-близките му кръгове Дунав пресъхва пред очите ни: Пясък поглъща реката, Румъния обяви енергийна готовност Дунав пресъхва пред очите ни: Пясък поглъща реката, Румъния обяви енергийна готовност Дебитът е три пъти под юлската норма, първи реактор на АЕЦ Черна вода е спрян, кораби заседнаха, а прогнозата сочи ново отстъпление на водата Тези навици надуват сметката за ток Тези навици надуват сметката за ток Бойлерът, климатикът, хладилникът и пералнята стават скъпи при грешна употреба Емблемата на язовир Батак горя: Пламъците изпепелиха една трета от острова Емблемата на язовир Батак горя: Пламъците изпепелиха една трета от острова Петима пожарникари и петима доброволци стигнаха до огъня с туристическа лодка, първите данни сочат човешка небрежност Внукът на Симеон Сакскобургготски княз Мирко Панагюрски се сгоди за лекарка Внукът на Симеон Сакскобургготски княз Мирко Панагюрски се сгоди за лекарка Княз Мирко и д-р Марта Ембид се запознали по време на специализациите си в една от големите мадридски болници 7500 евро на мач - скъп наем или елегантно събиране на стари дългове? 7500 евро на мач - скъп наем или елегантно събиране на стари дългове? Защо прихващането на дълга към общинския бюджет се оказва най-прагматичният ход за Бургас Цените пак ускориха: България е втора по инфлация в еврозоната Цените пак ускориха: България е втора по инфлация в еврозоната Литва оглави класацията с 5,6%, а най-рязкото месечно поскъпване е отчетено в Нидерландия В реанимацията се изисква хладнокръвие, защото всеки пациент е най-важният В реанимацията се изисква хладнокръвие, защото всеки пациент е най-важният Основната ни цел е грижа за пациента, за качеството на неговото лечение, за сигурността и спокойствието на близките Първият американски самолет кацна в Безмер въпреки предупреждението на Иран Първият американски самолет кацна в Безмер въпреки предупреждението на Иран Министерството на отбраната увери, че няма пряка заплаха за България, а службите следят обстановката всеки ден
САЩ и Израел обсъждат сухопътна блокада на Иран - планът може да подпали региона САЩ и Израел обсъждат сухопътна блокада на Иран - планът може да подпали региона Вашингтон и Тел Авив проучват натиск върху седемте съседи на Ислямската република, но пълното затваряне на границите изглежда почти неизпълнимо Тръмп показа Сеута и предупреди: Така ще изглежда САЩ, ако демократите се върнат на власт Тръмп показа Сеута и предупреди: Така ще изглежда САЩ, ако демократите се върнат на власт Американският президент превърна миграционната криза в Испания в предупреждение към избирателите преди следващата битка за Белия дом Рекордните 56,5 млрд. евро в банките: Имотите губят ролята си на сигурно убежище Рекордните 56,5 млрд. евро в банките: Имотите губят ролята си на сигурно убежище Спестяванията растат с 18,6%, но зад рекорда стоят ипотечният бум, парите, върнати в банковата система около приемането на еврото, и силното неравенство в доходите Това е човекът, който може да победи Ердоган? Това е човекът, който може да победи Ердоган? Йозгюр Йозел напусна партията на Ататюрк с 90 депутати и оглави най-голямата опозиционна сила в парламента Огнен ад в Гърция: Трактори спасяват Микена, стотици бягат по море Огнен ад в Гърция: Трактори спасяват Микена, стотици бягат по море 254 жители и туристи са изведени с лодки от обградено крайбрежно селище, а древният археологически комплекс беше евакуиран превантивно Симона Пейчева: Оказвам съдействие на разследването, няма да превръщам смъртта на Владимир Янков в публичен дебат Симона Пейчева: Оказвам съдействие на разследването, няма да превръщам смъртта на Владимир Янков в публичен дебат Според разследването Пейчева е била последният човек, който се е срещнал с бизнесмена Янков   Продължава пръскането срещу комари в Бургас, вижте графика Продължава пръскането срещу комари в Бургас, вижте графика От 3 август до края на месец август ще се третират всички зони в града  Обрат в Сеута: 25 000 мигранти вече се върнаха в Мароко Обрат в Сеута: 25 000 мигранти вече се върнаха в Мароко Испанското правителство отчита 50 000 незаконно влезли, докато местните власти съобщават за 60 000 души и 34 жертви Има заподозрени за убийството на Владо Загатото, истината за Петрохан излиза до края на август, обяви Демерджиев Има заподозрени за убийството на Владо Загатото, истината за Петрохан излиза до края на август, обяви Демерджиев Вътрешният министър съобщи, че МВР, прокуратурата и ДАНС обединяват информацията по случая с хижата Футболна война: УЕФА държи план Б за собствен Мондиал Футболна война: УЕФА държи план Б за собствен Мондиал Старият проект за Глобална лига на нациите отново излиза на дневен ред след решението на Европа да бойкотира турнирите на ФИФА
Богдан МИЛЧЕВ, пътен експерт Богдан МИЛЧЕВ, пътен експерт МВР работи повече от всякога. Усилията са огромни, но резултат няма Виц на деня Виц на деня - Какво е общото между книгата и жената?
- Гледат се първо отзад. Ако не ти хареса, изобщо няма смисъл да гледаш отпред.
Виц на деня Виц на деня - Дядо, вярно ли е, че на лошото трябва да се отговаря с добро?
- Да, вярно е.
- Тогава дай пари за сладолед, че ти счупих очилата.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Господи, жена ми е толкова глупава, ама тооолкова глупава! Благодаря ти, Господи!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори