Трагедия! Кола уби на място пешеходец край Бургас (ОБНОВЕНА, СНИМКА)
22 Януари 2019, Вторник, 14:12 ч.
Автор: Флагман.бг снимка: Георги РУСЧЕВМъжът е пометен от лек автомобил, пътуващ в посока Бургас, като главата му буквално е разцепена на две в асфалта
Пешеходец загина при жесток удар от лек автомобил край Бургас. Инцидентът е станал преди минути на пътя кв. Ветрен - Бургас, на около 100 метра преди КПП-1. Самоличността на загиналия към момента не е установена. Той е пометен от лек автомобил, пътуващ в посока Бургас, като главата му буквално е разцепена на две в асфалта. В момента се извършва оглед на местопроизшествието. Няма затруднение на пътния трафик.
Мъжът не е носел в себе си документи, външният му вид е на бездомник. Той пресякъл едното платно и прескочил мантинелата, след което е връхлетян от колата. Шофьорът е нямало какво да направи, тъй като участъкът е изключително тъмен и вероятно дори не е видял, че на пътя му има човек.
В категории:
Бургас
Голям експерт каза как да разпознаем фалшивите евро дни преди въвеждането му
Защо напълняваме, докато тренираме и спазваме режим
Иво Димчев разкри скандална подробност за Евровизия и защо няма да участва
Билките, които помагат за поддържане здравето на кръвоносната система
2026 ще бъде годината на тези 3 зодии
Мис България трогна с палто от зайчета: Не убивайте от суета
Днес е магичен ден! Никой не трябва да става от масата, а ето къде се поставя глава лук
Най-накрая содената ми питка да стане пухкава, а не като камък! Ето какво сложих освен сода
МВР: В цялата страна движението е спокойно, времето обаче се влошава
Зеленски разкри дали се плаши от избори и какво се планира за АЕЦ "Запорожие"
Известен актьор обвинен в серия изнасилвания
Дядо загина при пожар в Благоевград

Повече от сигурен че това е един бездомник който често се навърта там,виждал съм го и да лежи покрай пътя.Ако този човек беше прибран от семейството си или от някоя институция сега нямаше да е покойник.