Когато дядо Коледа не раздава подаръци, работи като... багерист (СНИМКА)
22 Декември 2018, Събота, 16:19 ч.
Вчера започна премахването на павилионите срещу "Тримонциум". Изненадата днес е, че багеристите са преоблечени като дядо Коледа, съобщава Plovdiv24.bg.
"Обектите са част от концесията на подлеза, но след като Община Пловдив влезе във владение на обекта, взехме решение да премахнем павилионите като част от градското пространство, след което ще пренаредим плочките", обясни преди време кметът Иван Тотев. Павилионите в самия подлез остават.
Припомняме, че това не е първият случай, в който работници се преобличат като добрия старец. Коледният дух обзе работниците и въпреки че изглежда много непрактично, десетки работници, облечени в костюми на Дядо Коледа извършваха задълженията си по реконструкцията на "Граф Игнатиев" в София.

В категории:
Животът
Несебърлийката Ивелина Пехливанова с фурор на световно първенство
Къща на ужасите: Съпруг принуди жена си да спи с над 120 мъже
Фортуна се усмихна на Левски, ЦСКА и Григор Димитров
13-месечно момченце бе убито, 10 трагични пропуска на системата
Защо Gen Z плаща за тишина
Туристическият бранш на спешна среща с АПИ. Стана ясно кога приключват ремонтите на АМ "Тракия"
Община Бургас ще подмени стари и опасни дървета по ул. „Оборище“
КУБ с официална позиция: Не сме анклав или престъпна групировка
Ще има ли зоополиция и ефективни присъди срещу насилието над животни
„Двигателят на времето“ събра иновативни училища в Бургас!
Европарламентът затяга мерките срещу изкуствения интелект
След палежа: Скопие уверява, че насилието няма да бъде толерирано
