Съдът решава дали да остави в ареста задържаните след акцията в ДАБЧ
Апелативният съд решава днес дали да остави за постоянно в ареста тримата задържани след спецакцията
08 Ноември 2018, Четвъртък, 09:51 ч.
Според прокуратурата престъпната схема за подкупи е започнала да действа още когато Харалампиев е оглавил агенцията
Апелативният съд решава днес дали да остави за постоянно в ареста тримата задържани след спецакцията в Държавната агенция за българите в чужбина, съобщава БНТ.
Бившият председател на агенцията Петър Харалампиев, главния секретар Красимир Томов и сърбина Марко Стойов са обвинени за участие в организирана престъпна група за подкупи и търговия с влияние, като Харалампиев е сочен за ръководител.
Според държавното обвинение престъпната схема за подкупи, срещу които се издават удостоверения за български произход, е започнала да действа още от юли миналата година, когато Харалампиев е оглавил агенцията.
В категории:
Темида
Тази зодия се влюбва трудно, но после е много вярна
Лора Христова призна кой е любимият ѝ отбор
Кашкавал пане без грешка - лесна рецепта
Бекъм блести за Индонезия, "лъвовете" да внимават
България би трудно Малта при юношите, но се радва на 10:2 над екзотика, а бяхме топ сила
Игор Тиаго направи важна крачка към Световното 2026 - ето какво каза Анчелоти за него
Столицата нащрек заради влошаването на времето
Мързелива пица с готови кори - лесна рецепта
Филип Кръстев показа класа с тези думи след историческото 10:2
Баница на тиган със сирене - стъпка по стъпка
Стилиян Петров с ироничен коментар след 10:2
Затвориха летище "Пловдив" заради сигнал за бомба
