Дълъг болничен отложи разпитите на дъщерята на Митьо Очите, вдовицата на Бай Миле и сина на Туцо от Килърите
Божидар Кузманов (вляво) очаква в съда Радослав Попов, Станислава Желязкова (горе) и Силвия Панагонова (долу)
10 Септември 2018, Понеделник, 16:40 ч.
Автор: Лъчезар ЛисицовДелото срещу групата на Божидар Кузманов зацикли заради проблеми на съдията Стоян Тонев
Делото срещу групата на Божидар Кузманов-Божо Кравата зацикли. Причина се оказа дълъг болничен на съдията Стоян Тонев, който наложи отмяна на две от заседанията този месец – на 3 и 10 септември.
На тях трябваше да се явят повече от любопитни свидетели. На 3-и се очакваха Силвия Панагонова - вдовица на Милчо Бонев-Бай Миле, както и Радослав Попов – син на Янко Попов—Туцо от „Килърите”.
На 10-и пък бе призована Станислава Желязкова – голямата дъщеря на Димитър Желязков-Митьо Очите, която миналия месец стана майка.
Панагонова, Попов и Желязкова се очаква да свидетелстват срещу Божо Кравата и групата му заради конфликтите си с него в Слънчев бряг.
Стоян Тонев, изглежда, има сериозни проблеми, защото спецсъдът е отменил наведнъж и двете заседания – на 3 и 10 септември. В графика обаче остава датата 19 септември.
Дали и кои свидетели ще бъдат викани тогава засега не е ясно.
Припомняме, че повод за делото стана сблъсъкът между група на Митьо Очите с хора на Божо Кравата в ресторанта “4 you” в Слънчев бряг на 8 юни 2016 г.
В резултат на стрелба Очите бе тежко ранен, а гардът му Александър Алексиев-Сашо Водолаза бе убит.
Джипи: Няма друга страна като България, в която пациентът да може да се обажда на лекаря си по телефона
Премиера на моноспектакъла „BG МАРИУС“ в Бургас с Мариус Куркински
Кметът Николай Димитров даде начало на историческия старт Giro dItalia и на туристическия сезон в Несебър
Всички скочиха срещу шеф Ангелов: Голямо падение!
Кои депутати влизат на мястото на избраните министри в кабинета „Радев“
Несебър отдаде почит на "Българския папа" с тържествено откриване на паметна плоча на Папа Йоан XXIII
Простреляна жена е второ тежко престъпление за седмица във Варна
„Красавицата и звяра“ оживява на сцената на Културен дом Нефтохимика
Новият министър на енергетиката Ива Петрова пое поста
ТИР се запали на АМ "Тракия" (СНИМКИ)
Зайн с магично шоу и мащабно DJ парти завладяват Пантеона! Вижте програмата!
Филип Буков показа майка си и баба си, а феновете изригнаха: Нищо чудно, че не можеш да си намериш жена!

някой знаели кой е ?
И сега като лъсна кво ще правим.???.