×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Извънредно за педофилския скандал в с. Ново Паничарево: Обвиненият в блудство директор е на свобода срещу 3 хил.лв.


Извънредно за педофилския скандал в с. Ново Паничарево: Обвиненият в блудство директор е на свобода срещу 3 хил.лв.
Христо Радев е категоричен, че атаката срещу него е от три цигански семейства, защото му имат зъб
Тема в развитие
Извънредно за педофилския скандал в с. Ново Паничарево: Обвиненият в блудство директор е на свобода срещу 3 хил.лв. Обвиненият в блудство Христо Радев категоричен: Трите ученички, които свидетелстват срещу мен, говорят лъжи! (ВИДЕО) Директорът на училището в Ново Паничарево го закъса! Преквалифицират обвинението, грозят го до 20 години затвор (ВИДЕО) И учителки свидетелствали срещу директора, съдът го остави под домашен арест (ВИДЕО) Прекалиха! Четвърта циганка твърди, че директорът на училището в Ново Паничарево я е насилвал сексуално (ВИДЕО) Наглост! Бащата на опипаната Радостина ще съди школския директор за 1 лев Съдът категоричен: Няма достатъчно доказателства, директорът от с. Ново Паничарево се прибира у дома Първо във Флагман.бг: Чуйте от съда версията на директора за педофилския скандал в с. Ново Паничарево (ВИДЕО) Съмнително! Само приятелки на Радостина и нейна братовчедка обвиняват директора от с. Ново Паничарево в блудство Директорът, обвинен в блудство: Искам истината да излезе наяве! (СНИМКА) Само във Флагман.бг! Директорът на училището в с. Ново Паничарево: Не съм блудствал с ученичката, клопка е! Гласът на главния прокурор закопа школския директор Христо Радев, насилвал още три момичета Учителите в Ново Паничарево бранят директора си: Той е почтен, а момичето… палаво 14-годишната Радостина - жертва или съблазнителка на училищния директор Кой издаде заповед да се барикадират учители и ученици в Ново Паничарево? Извънредно! Прокуратурата в Бургас повдигна обвинение на училищен директор за педофилия (ОБНОВЕНА) Огромен скандал! Обвиниха директора на училището в Ново Паничарево в педофилия
виж още
скрий
23 Декември 2017, Събота, 11:13 ч.
Автор: Емел МАХМУД, снимка: архив Флагман

Мярката му е изменена от Бургаския окръжен съд

Обвиненият в блудство директор на ОУ "Христо Ботев" в с. Ново Паничарево, общ. Приморско, е на свобода. Бургаският окръжен съд е изменил мярката за неотклонение на Христо Радев от домашен арест в "парична гаранция" в размер на 3000 лв.. Това съобщи за Флагман.бг адвокатът на обвиняемия директор - Станко Кралев.

Припомняме, че скандалът в училището в с. Ново Паничарево избухна в края на септември, когато 14-годишната Радостина се оплакала, че директорът на школото я опипвал по дупето и се опитал да я целуне. Момичето дори записало с мобилни си телефон разговора с Христо Радев. Сигнал към полицията подал бащата на малолетното дете - Христо, който е работел в училището, но е уволнен, след като се е доказало, че е крал от дървата за огрев на децата.

Освен 14-годишната девойка срещу Радев са дали показания още 3 момичета - всички от ромски произход. Те са приятелки на Радостина, а едното от тях е нейна братовчедка.

Христо Радев обаче категорично отрича тези твърдения. Според директора атаката срещу него от страна на 3 ромски клана, които отдавна му имат зъб.

"Това са три цигански семейства, които са настроени срещу мен, тъй като в годините съм ги уличавал в различни злоупотреби. Трите ученички, които са свидетелствали срещу мен, говорят лъжи. Двете не са влизали при мен, а едната дори не посещаваше училище и няма как да е вярно, че съм блудствал с тях", твърди Радев (ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ).

В категории: Темида


Отиде си голям рокаджия
Отиде си голям рокаджия 30/04/2025, Сряда 08:00 0
Флагман.БГ Взе награда от 20 бона Взе награда от 20 бона 29/04/2025, Вторник 22:00 0
Флагман.БГ На десния си крак носи бижута за... На десния си крак носи бижута за... 29/04/2025, Вторник 21:03 1
Големи проблеми с водата в...
Големи проблеми с водата в... 29/04/2025, Вторник 20:40 0
Млада жена нападна полицаи
Млада жена нападна полицаи 29/04/2025, Вторник 20:00 1
Флагман.БГ Спечели чисто нова кола Спечели чисто нова кола 29/04/2025, Вторник 19:40 0
7
Коментара по темата
7.
Милен Димитров
24.12.2017 16:29:02
0
0
ми да. защо не. Прокурор Ангел Георгиев щом може да бъде върнат на "работа" след арест с подкуп защо не и това...
6.
Idiot
24.12.2017 11:46:51
0
2
А ха...
Когато някой напише че Иван Циганина крал това не е обида на расова етническа или друга основа.
Но когато напишеш че от Българите по крадлива и безпидобна зган няма тогава било обида.
Брей че сте коректни бе....браво ашкулсун
Продалжавайте да си заравяйте главите в пясака,пък да видим до каде ще я докарате.
Крадете много изроди,окрадохте Приморско
5.
жена
24.12.2017 10:34:39
3
3
Мъжете след 44год. навлизат в критическа възраст.Какви ли не перверзий измислят да спрат сърбежа!
4.
Габовски
24.12.2017 10:32:51
1
2
Сърбежа е голям!Сърби ме много!
3.
*********
24.12.2017 09:58:00
2
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
2.
70
24.12.2017 09:54:37
2
4
По-неграмотна статия не можахте ли да сътворите?Мангала си е селяк на каквато и кола да се качи !А сега, благодарение на услужливите медии, които разпространяват всякакви простотии и неверни лъжи, научиха и тези, които не бяха чували за поредната. Ашколсум, евала,машалла!
1.
A
23.12.2017 21:56:53
3
13
Ivan ciganina nesprq da krade ot obshtina primorsko a za dimova koqto otkradna 1.2 miliona ot prechistvatelnata stanciq?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Републиканският път Ямбол-Средец е в критично състояние! Готви се протест Републиканският път Ямбол-Средец е в критично състояние! Готви се протест "Търпението на хората се изчерпа", каза кметът на село Войника Мария Георгиева   Топло време в София, по Черноморието не чак толкова Топло време в София, по Черноморието не чак толкова Слънчев ден като цяло в страната 800 лева за 5 километра: Фирма за пътна помощ ужили 18-годишно момче след тежка катастрофа 800 лева за 5 километра: Фирма за пътна помощ ужили 18-годишно момче след тежка катастрофа Лелята на младежа разказа за скандална схема   Тоби се огъна пред напористия Владов, обеща му вечеря за двама Тоби се огъна пред напористия Владов, обеща му вечеря за двама Отстраненият от шоуто готвач се появи на вечерната резервация с цветя и любовно послание Добра новина за България! Беларуските туристи се завръщат в морските ни курорти Добра новина за България! Беларуските туристи се завръщат в морските ни курорти Вече са договорени първите групи и стартираха резервациите за организираните пътувания Взе награда от 20 бона Взе награда от 20 бона Добрин не завоюва колата от Турнирите, но получи награда за атрактивност Световен шампион пристига в Бургас Световен шампион пристига в Бургас Нафтата със силен трансфер Токът на Иберийския полуостров спрял заради фотоволтаици Токът на Иберийския полуостров спрял заради фотоволтаици 60% дял на ВЕИ в мощностния баланс е критичен, поясни енергийният експерт Иван Хиновски Жечо Станков: Енергийната ни система е добре защитена от удар като този в Испания Жечо Станков: Енергийната ни система е добре защитена от удар като този в Испания Той сподели, че се съмнява кибератака да е причината за аварията на Иберийския полуостров, заради която няколко държави останаха без ток Големи проблеми с водата в... Големи проблеми с водата в... Хората във врачанско село бедстват
Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Лидерът на републиканците изрази тежко мнение за Байдън Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Терористът е избягал със скутер Медведев отсече: Русия и САЩ са... Медведев отсече: Русия и САЩ са... Политикът счита, че няма да има крайно изостряне на отношенията между Москва и Вашингтон Драмата с тока не спря Григор Димитров Драмата с тока не спря Григор Димитров Българинът победи чисто великобританец Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Знаете ли, това, което правя, е изключително сериозно, заяви президентът на САЩ Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България "Европа трябва да защитава физичната среда, но и мрежовата", каза пък специалистът по киберсигурност Ясен Такев Почина Ирина Мутафчиева Почина Ирина Мутафчиева Тя е автор на множество публикации в централния периодичен печат и в специализирани издания А ако токът спре в такъв момент? А ако токът спре в такъв момент? Хаосът в Испания можеше да е още по-голям Най-малко 26 души загинаха при експлозия Най-малко 26 души загинаха при експлозия Починали са и деца В Мадрид тече грандиозно изкупуване на... В Мадрид тече грандиозно изкупуване на... По неволя: Транзисторите се връщат на мода
Володимир Зеленски, президент на Украйна Володимир Зеленски, президент на Украйна Ние ценим живота на хората, а не парадите Виц на деня Виц на деня Тя разбра, че трябва да си обръсне краката, когато Той я погали и каза:
- Шаро, махай се!
Виц на деня Виц на деня - Като малък исках да стана гробар...
- Защо?
- Спокойна работа, клиентите не се оплакват.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Село - място, където кокошките ходят сурови по улиците.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори