Мария с най-откровената си изповед в Къщата: Призна с какво Гущеров най-силно я е наранил!
03 Октомври 2017, Вторник, 11:33 ч.
Той си остана на топло, пък ние останахме на улицата, сподели през сълзи певицата
Колкото и корава да е, Мария успя да разтвори сърцето си пред Мегз и започна да й споделя колко много й липсва дъщеря й Марая. В къщата на ВИП Брадър фолкдивата сподели, че тя гледа хем да е строга, хем да не я пречупва. Мария много държи щерка й да е лидер и да е силна, а не да прави нейните грешки, съобщава Блиц.Тя сподели и огромното си разочарование от бившия си мъж Християн Гущеров.
"Първия път, като се разведох, взехме един апартамент с Марая, но го оставихме на цимент и замазка. Той ни каза: "Елате при мен, ние завинаги ще сме заедно, аз ще се грижа за вас". Разликата е, че той си остана на топло, пък ние останахме на улицата. Сега разбираш ли в какъв мъж съм се кълняла?!", добави отварачката.
"Ама аз ще се оправя. Мен това обаче не може да ме уплаши, само Марая да е жива и здрава", заключи миньончето.
В категории:
Лайфстайл
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците
Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина

Не вярвай на мъжете,като им омръзне една жена и налитат на друга,а и тя е същата!
когато човек сам си спечели парите,
тогава може да се гордее и да се перчи,а не родителите цял живот да те издържат!
Не всичко е пари в този скапан живот,важни са,но здравето и децата са най важното нещо в живота всичко друго е лъжа!Пари се печелят!Внимавай следващия път в кого се влюбваш и не бъди толкова доверчива!!!!