×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Адвокат изкара кмет фашист, защото не издал документи на сирийски бежанци (ВИДЕО)


Адвокат изкара кмет фашист, защото не издал документи на сирийски бежанци (ВИДЕО)
Човещината е силният да помогне на слабия, каза Николай Хаджигенов
14 Февруари 2017, Вторник, 14:03 ч.

Действията на градоначалника са незаконосъобразни, това е откровен фашизъм, каза  Хаджигенов

Адвокат Николай Хаджигенов изкара кмета на Елин Пелин Ивайло Симеонов фашист. В „Тази сутрин“ по бТВ юристът нападна градоначалника, защото се съобразява с волята на съгражданите си и отказва да издаде документи на семейство бежанци от Сирия.
„Действията на кмета са незаконосъобразни и са престъпление. Това е откровен фашизъм”, коментира Хаджигенов. 
Вчера се наложи полицията да успокои страстите в града, след като местни хора излязоха да протестират срещу настаняването на семейство сирийци там. Освен да настани, общината отказва и издаде документи на семейството, което има хуманитарен бежански статут.
„Това, което ще правя, е да следвам волята на хората в Елин Пелин. Изкарахте ни фашисти и хора, които нямат хуманизъм. В Елин Пелин има много хуманизъм, ние сме много хуманни, има много толерантност към чужденците. В Европа и България не се прави разлика между бежанци и узурпатори”, заяви Симеонов.
„Има над 30 човека, които живеят незаконно в Елин Пелин. Хората са притеснени от това. Тези хора от Сирия може да не са такива, но след тях ще дойдат още 1000. Ние винаги сме помагали на хората, които са имали нужда“, каза още градоначалникът.
„Това, че изпълнява волята на хората, това е диктатура на пролетариата. Какво следва – ЕС да ни върне всички българи? Ние сме Северна Корея на Балканите или какво”, попита адвокатът. Човещината е силният да помогне на слабия, подчерта той.
Петя Георгиева от инициативния комитет „За Харманли” пък каза в „Здравей, България“, че много терористи влязоха в различни страни под прикритата си самоличност на сирийски бежанци.
„Това е трети опит да се настаняват бежанци в Елин Пелин. Хората гледат телевизия и виждат какво се случва в Харманли, Военна рампа и по света. Затова ги е страх”, обясни председателят на Общинския съвет в Елин Пелин Николай Плещов. Той допълни, че съгражданите му не искат да прогонят конкретното семейство, а недоволстват срещу начина, по който се прави държавната политика.


В категории: Животът


Очаква ни лято в есента
Очаква ни лято в есента 16/09/2025, Вторник 14:00 0
9
Коментара по темата
9.
еееееееееееееееееееееееееееееееееее
14.02.2017 18:03:12
1
4
ТНТ,този е адвокат на дявола- БХК.
8.
Лъхата
14.02.2017 17:07:00
2
1
От 1 до 7 долни пед.....ти и псевдопатриоти. Днес хубаво се напукайте с вино и изпейте някоя революционна песен,да сте спокойни. Ако на вас ви падаха бомби на главите,вече да сте се насрали. Ако не знаете,поне питайте бабите и дядивците си. Дано са живи,да ви разкажат.
7.
Продажник
14.02.2017 14:30:07
1
7
Право е адвокатчето- който му плаща е онеправдан.Нали в крайна сметка мангалите сирийски няма да живеят в неговият квартал.
Като са му толкова мили да си ги вземе у тях.
6.
историчес
14.02.2017 13:17:14
5
0
историчиски е известно че афганистанци и сирийци уважават много българския етнос ноо сега българи май се страхуват от тях и от котките им и афганските кученца
5.
TNT
14.02.2017 12:24:01
6
2
Все пак е адвокат! и това му е работата ама вие ко разбирате че ,ръсите само мозък това му е работата.
4.
истината
14.02.2017 12:14:08
1
18
Браво Кмете!Голям брой Българи те подкрепят ,че не клекна пред платените организации/които "уж"се борят за правата на човека,а всъщност продават собствената си държава и народ/,а се съобрази със съгражданите си!ТОВА СЕ КАЗВА ИСТИНСКИ МЪЖ И БЪЛГАРИН!!!НЕ ГИ СЛУШАЙ ТИЯ ПЛАТЕНИ ОЛИГОФРЕНИ,КОИТО ПЕЯТ ЕДНА И СЪЩА ПЕСЕН ДОБРЕ ПОДПЛАТЕНА С ПАРИЧНИ ЗНАЦИ-ТЯХНОТО ВРЕМЕ ИЗТИЧА!Защото на народа му писна от такива продажници и хрантутници!
3.
БГ
14.02.2017 11:53:02
3
17
Браво на Кмета! Българин!
А тоя миризлив адвокат, ако го срещна ще му разбия наглата, гадна и продажна мутра!
2.
Тачо
14.02.2017 11:38:44
3
17
Тоя адвокат чий хляб яде - български ли???
1.
*********
14.02.2017 11:14:06
1
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Изявени учени посветиха студенти в тайните на нумизматиката по време на престижен форум в Деултум Изявени учени посветиха студенти в тайните на нумизматиката по време на престижен форум в Деултум Гост на събитието беше народният представител инж. Петър Кънев Вицеевропейска титла за Бургас от Евпорейското първенство в Тимишоара Румъния Вицеевропейска титла за Бургас от Евпорейското първенство в Тимишоара Румъния Отлично представяне на бургаските каратисти В изложбата "ПОКРИВИ от местата, на които Не съм бил" ще ни отведе Георги Янев на 18 септември в Бургас В изложбата "ПОКРИВИ от местата, на които Не съм бил" ще ни отведе Георги Янев на 18 септември в Бургас Едно вълнуващо творческо пътуване на Георги ЯНЕВ от българската школа до модерения почерк на запада ще ни завладее в предстоящата изложба на -  "ПОКРИВИ от местата на които НЕ съм бил". VIII Порт Прим Арт Фест стартира в Бургас с изложба на седем изключителни творци VIII Порт Прим Арт Фест стартира в Бургас с изложба на седем изключителни творци Гергана Николова, Анабел Хамамджиева, Лилияна Александрова, Рафаил Георгиев – Рафо, Цветан Кръстев, Стефан Чурчулиев и Стефан Божков откриват фестивала в галерия „Петко Задгорски“ Докога деца ще рискуват живота си на бургаската ул. „Стара планина“ Докога деца ще рискуват живота си на бургаската ул. „Стара планина“ Опасният трафик застрашава учениците, а институциите мълчат, пишат до нас ядосани родители Вижте градината на прокурорския син от Бургас - ред краставици, ред зеле и много марихуана Вижте градината на прокурорския син от Бургас - ред краставици, ред зеле и много марихуана Майка му - апелативният прокурор Валентина Маджарова няма намерение да си подава оставката, подала е само молба за отпуск АМ "Европа" се оказа полумагистрала - обикновено шосе АМ "Европа" се оказа полумагистрала - обикновено шосе Лентите са стеснени с по 25 см, а на места скоростта е ограничена до 90 км в час Катето Евро чака внуче, но получи куче Катето Евро чака внуче, но получи куче Младото семейство Кадиеви се сдоби с куче, което и двамата наричат „бебчо“ Община Бургас и Eldrive събират електрически автомобили от цялата страна на 20 септември на Морска гара Община Бургас и Eldrive събират електрически автомобили от цялата страна на 20 септември на Морска гара Фестивалът на електромобилността е част от програмата на “Европейска седмица на мобилността“, която се организира за 12-та поредна година в Бургас Бисквитки с парченца шоколад и портокалова кора Бисквитки с парченца шоколад и портокалова кора Ето как да ги приготвите
Тръмп завежда дело за клевета срещу New York Times за 15 млрд. долара Тръмп завежда дело за клевета срещу New York Times за 15 млрд. долара Президентът на САЩ обвини вестника в лъжи за него, семейството му и бизнеса му Пияни тийнейджъри уринираха в супа, глобиха ги Пияни тийнейджъри уринираха в супа, глобиха ги Скандалът разтърси най-голямата верига за хот пот – съдът в Шанхай обяви родителите на младежите за отговорни Израел започна сухопътна офанзива в Газа Израел започна сухопътна офанзива в Газа "Газа гори", каза израелският министър на отбраната Украинец отиде в Русия да снима филми за възрастни, последва го тежка съдба Украинец отиде в Русия да снима филми за възрастни, последва го тежка съдба За 5 години той не получи документи за пребиваване в РФ, сега е зад решетките Учителка съблазни ученик, ще лежи в затвора Учителка съблазни ученик, ще лежи в затвора Драма отвъд океана Конър Макгрегър се отказва от надпреварата за президент на Ирландия Конър Макгрегър се отказва от надпреварата за президент на Ирландия Макар да се отказа от политическата сцена, той обеща да продължи да работи за доброто на страната Как родителите изпращат първолаците в Япония Как родителите изпращат първолаците в Япония Ако и у нас децата поемаха към училище с подобно възпитание, нямаше да произвеждаме зрелостници като пораснали магарета Търговците в Одрин се хванаха за главите, такова чудо не са виждали скоро Търговците в Одрин се хванаха за главите, такова чудо не са виждали скоро Цените са доста приемливи и всеки може да намери продукти по джоба му Гражданската война, която Западът не иска да повярва, че идва Гражданската война, която Западът не иска да повярва, че идва Безконтролната имиграция, икономическата стагнация и загубата на доверие в политиците неминуемо радикализират народа 20-годишен работник пострада при инцидент в ТЕЦ Бобов дол 20-годишен работник пострада при инцидент в ТЕЦ Бобов дол Младият работник е настанен в столична болница с втора степен изгаряния на левия крак
Володимир ЗЕЛЕНСКИ Володимир ЗЕЛЕНСКИ Руската атака срещу Полша е подобна на събитията в Крим Виц на деня Виц на деня - Защо майсторите се заглеждат в силиконовите бюстове?
- Защото изчисляват, колко душ кабини щяха да уплътнят с толкова материал
Виц на деня Виц на деня - Тя все ми викаше "Никакъв с*кс до сватбата!"
- И какво стана?
- Какво ли... срамна сцена в ритуалната зала!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук „Аз не съм на възраст, в която несъзнателно правя глупости. Аз съм на възраст, в която те се вършат осъзнато и с удоволствие!“ – Марк Твен
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори