×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Черноморец 1919 се завръща в Бургас, посреща Берое в събота от 18 часа, входът е свободен
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Иван Костов: Изборите за президент са с предизвестен край, ГЕРБ ще ги спечели


Иван Костов: Изборите за президент са с предизвестен край, ГЕРБ ще ги спечели
В Турция налагат една агресивна, авторитарна форма на управление, която не крие амбициите си да изнесе своя турски политически ислям в съседните страни, заяви Костов
18 Август 2016, Четвъртък, 10:38 ч.

Живеем във време разделно и трябва да застанем срещу Ердоган, защото той е престъпник, каза бившият министър-председател

Изборите за президент са с предизвестен край. ГЕРБ ще ги спечели. Това каза пред камерата на Нова телевизия бившият премиер Иван Костов. Според него, напъните на БСП и АБВ да имат свой държавен глава, са обречени на провал, защото управляващата партия най-вероятно ще получи подкрепата и на коалиционните си партньори от Реформаторския блок, а и защото изказванията на левия кандидат-президент ген. Румен Радев са популистки.
„Генералът казва, че не е против това НАТО да ни пази небето, но да става без пари. Ми аз съм също за това. Ако може някой да дава нещо без пари, ще е идеално, но няма да гласувам за Радев, защото знам, че няма нищо безплатно“, подчерта бившият син лидер.
Според него, у нас са повече симпатизантите на Путин заради успешна пропагандна война срещу България от страна на Кремъл. Това влияе на българското обществено мнение, обясни Костов.
Той коментира и ситуацията в съседна Турция.
„Това, което става в Турция, практически е налагане на една агресивна, авторитарна форма на управление, която не крие амбициите си да изнесе своя турски политически ислям в съседните страни. Последно доказателство за това беше присъствието на български политици и духовници на мероприятията на партията, която прави тези неща в Турция”, заяви Командирът.
„Аз не съм видял преврат в Турция. Това бе пуч, като този по времето на Горбачов. Време разделно настава. Трябва да вземем страна и се оказва, че тя е единствената възможна. Всичко е свързано с човешките права и свободи. Който ги отнема, е враг на всички. Той бие жени, кара дечица да раждат и се оправдава, че бил религиозен. Е, как така?“, попита Костов.
Той е престъпник, подчерта бившият министър-председател.
„Как бихте нарекли човек, който казва „Аз няма да спазвам правилата, а вие ще ми дадете това, което искам от вас“? Такива хора се казва, че са изнудвачи, крадци, разбойници. И ние сме откъм изнудващата страна, т.е. тази, която е хваната за гърлото и казва „ти ми даваш, а аз не давам нищо“, добавя експремиерът.
„За разлика от Путин, Ердоган е непредсказуем. Първо го видяхме страшно уплашен, а след това стана крайно агресивен. И двамата са в позиция на глуха защита. В този случай и руснаците, и турците могат да отидат към крайности“, каза още Иван Костов.

В категории: Политика


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
8
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Това е човекът, който може да победи Ердоган? Това е човекът, който може да победи Ердоган? 31/07/2026, Петък 19:52 2
Владислав БОНЕВ Тези навици надуват сметката за ток Тези навици надуват сметката за ток 31/07/2026, Петък 18:40 0
8
Коментара по темата
8.
wc
18.08.2016 17:41:42
2
8
Голям специалист!!! Ако имахме работещо и справедливо законодателство,този човек трябваше да е в затвора!
7.
знаещ
18.08.2016 15:59:30
2
6
КОЛКОТО ти ги СПЕЧЕЛИ...ха..ха..ха...

Този МАЛОУМНИК само ГЛУПОСТИ говори и прави !!!

Кой знае колко ПАРИЧКИ са му набутали, за да ги говори ТЕЗИ ГЛУПОСТИ..??!!!

Що не си КОПА и МИРИШЕ теменужките ами тръгнал с ПОЛИТИКА да се занимава и ЛАБОРАТОРИЯ (политическа ...ха..ха..ха...) да ПРАВИ...!!!

Той си изпълни ЗАДАЧИТЕ, дето КОМУНЯГИТЕ му възложиха и сега само трябва да се КРИЕ В МИША ДУПКА...!!!
6.
НИК
18.08.2016 15:55:07
2
6
ЕЙ ЛАЙНО ЧЕРНО, ЗАБРАНЯВАМ ТИ ДА СЕ МЯРКАШ ПОВЕЧЕ ПО КОЯТО И ДА БИЛО ЖАЛКА ТЕЛЕВИЗИЯ!!!!!!!
ИЗРОД ДОЛЕН ,КОЙТО ПРЕЕБА ИКОНОМИКАТА НА ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ !!!!!!!!
ДА ГОРИШ В АДА ХИЛЯДОЛЕТИЯ ДАНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5.
Георги
18.08.2016 12:53:40
2
16
Седнал най-големият некадърник акъл да дава и анализи да прави.
Поне няма да ги спечелиш ти, гаден и продажен мурук. Всеки, който те среща, трябва да ти забива един в черната муцуна, за да се осъзнаеш какви ги свърши с България.
4.
даааа
18.08.2016 12:34:29
0
7
Обаче в разделни времена народа почва да търси отговорност от виновниците............
3.
Дернев
18.08.2016 11:55:58
0
7
"Изборите за президент са с предизвестен..." Такова нещо в БГ няма и ИК много добре го знае, като част от тази система, която определя правилата в страната. Важното е защо го казва. Първо- за да оневини мижавия РБ, че ще подкрепят ББ за да си запазят местенцата, кой където е.
А второто ще стане ясно след изборите, дори още в самата вечер. Да видим.
2.
дългопол
18.08.2016 11:52:56
1
12
а бе прост менгянин забрави ли по времето когато бяхте на власт бургуджиите станаха милионери а сега не могат да си платят данъците на къщите си които построиха по твое време а сега се правиш на професор ти си за съд като бат сали а не за интервю
1.
пешо кура
18.08.2016 10:54:42
1
14
Значи митко момата затова разпродава парцелите в Бургас ще им трябват пари за избори
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Само във Флагман.бг: Просветният министър уволни началника на РУО на МОН Валентина Камалиева Само във Флагман.бг: Просветният министър уволни началника на РУО на МОН Валентина Камалиева 10 минути преди края на работния ден, Камалиева е узнала, че е уволнена дисциплинарно Убийство в стил „Петрохан“ и 9 млн. евро в биткойни - какво стои зад трагедията със Загатото Убийство в стил „Петрохан“ и 9 млн. евро в биткойни - какво стои зад трагедията със Загатото Основната версия на криминалистите е, че в убийството на Владимир Янков - Загатото е забъркан някой от най-близките му кръгове Дунав пресъхва пред очите ни: Пясък поглъща реката, Румъния обяви енергийна готовност Дунав пресъхва пред очите ни: Пясък поглъща реката, Румъния обяви енергийна готовност Дебитът е три пъти под юлската норма, първи реактор на АЕЦ Черна вода е спрян, кораби заседнаха, а прогнозата сочи ново отстъпление на водата Тези навици надуват сметката за ток Тези навици надуват сметката за ток Бойлерът, климатикът, хладилникът и пералнята стават скъпи при грешна употреба Емблемата на язовир Батак горя: Пламъците изпепелиха една трета от острова Емблемата на язовир Батак горя: Пламъците изпепелиха една трета от острова Петима пожарникари и петима доброволци стигнаха до огъня с туристическа лодка, първите данни сочат човешка небрежност Внукът на Симеон Сакскобургготски княз Мирко Панагюрски се сгоди за лекарка Внукът на Симеон Сакскобургготски княз Мирко Панагюрски се сгоди за лекарка Княз Мирко и д-р Марта Ембид се запознали по време на специализациите си в една от големите мадридски болници 7500 евро на мач - скъп наем или елегантно събиране на стари дългове? 7500 евро на мач - скъп наем или елегантно събиране на стари дългове? Защо прихващането на дълга към общинския бюджет се оказва най-прагматичният ход за Бургас Цените пак ускориха: България е втора по инфлация в еврозоната Цените пак ускориха: България е втора по инфлация в еврозоната Литва оглави класацията с 5,6%, а най-рязкото месечно поскъпване е отчетено в Нидерландия В реанимацията се изисква хладнокръвие, защото всеки пациент е най-важният В реанимацията се изисква хладнокръвие, защото всеки пациент е най-важният Основната ни цел е грижа за пациента, за качеството на неговото лечение, за сигурността и спокойствието на близките Първият американски самолет кацна в Безмер въпреки предупреждението на Иран Първият американски самолет кацна в Безмер въпреки предупреждението на Иран Министерството на отбраната увери, че няма пряка заплаха за България, а службите следят обстановката всеки ден
САЩ и Израел обсъждат сухопътна блокада на Иран - планът може да подпали региона САЩ и Израел обсъждат сухопътна блокада на Иран - планът може да подпали региона Вашингтон и Тел Авив проучват натиск върху седемте съседи на Ислямската република, но пълното затваряне на границите изглежда почти неизпълнимо Тръмп показа Сеута и предупреди: Така ще изглежда САЩ, ако демократите се върнат на власт Тръмп показа Сеута и предупреди: Така ще изглежда САЩ, ако демократите се върнат на власт Американският президент превърна миграционната криза в Испания в предупреждение към избирателите преди следващата битка за Белия дом Рекордните 56,5 млрд. евро в банките: Имотите губят ролята си на сигурно убежище Рекордните 56,5 млрд. евро в банките: Имотите губят ролята си на сигурно убежище Спестяванията растат с 18,6%, но зад рекорда стоят ипотечният бум, парите, върнати в банковата система около приемането на еврото, и силното неравенство в доходите Това е човекът, който може да победи Ердоган? Това е човекът, който може да победи Ердоган? Йозгюр Йозел напусна партията на Ататюрк с 90 депутати и оглави най-голямата опозиционна сила в парламента Огнен ад в Гърция: Трактори спасяват Микена, стотици бягат по море Огнен ад в Гърция: Трактори спасяват Микена, стотици бягат по море 254 жители и туристи са изведени с лодки от обградено крайбрежно селище, а древният археологически комплекс беше евакуиран превантивно Симона Пейчева: Оказвам съдействие на разследването, няма да превръщам смъртта на Владимир Янков в публичен дебат Симона Пейчева: Оказвам съдействие на разследването, няма да превръщам смъртта на Владимир Янков в публичен дебат Според разследването Пейчева е била последният човек, който се е срещнал с бизнесмена Янков   Продължава пръскането срещу комари в Бургас, вижте графика Продължава пръскането срещу комари в Бургас, вижте графика От 3 август до края на месец август ще се третират всички зони в града  Обрат в Сеута: 25 000 мигранти вече се върнаха в Мароко Обрат в Сеута: 25 000 мигранти вече се върнаха в Мароко Испанското правителство отчита 50 000 незаконно влезли, докато местните власти съобщават за 60 000 души и 34 жертви Има заподозрени за убийството на Владо Загатото, истината за Петрохан излиза до края на август, обяви Демерджиев Има заподозрени за убийството на Владо Загатото, истината за Петрохан излиза до края на август, обяви Демерджиев Вътрешният министър съобщи, че МВР, прокуратурата и ДАНС обединяват информацията по случая с хижата Футболна война: УЕФА държи план Б за собствен Мондиал Футболна война: УЕФА държи план Б за собствен Мондиал Старият проект за Глобална лига на нациите отново излиза на дневен ред след решението на Европа да бойкотира турнирите на ФИФА
Богдан МИЛЧЕВ, пътен експерт Богдан МИЛЧЕВ, пътен експерт МВР работи повече от всякога. Усилията са огромни, но резултат няма Виц на деня Виц на деня - Какво е общото между книгата и жената?
- Гледат се първо отзад. Ако не ти хареса, изобщо няма смисъл да гледаш отпред.
Виц на деня Виц на деня - Дядо, вярно ли е, че на лошото трябва да се отговаря с добро?
- Да, вярно е.
- Тогава дай пари за сладолед, че ти счупих очилата.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Господи, жена ми е толкова глупава, ама тооолкова глупава! Благодаря ти, Господи!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори