

- Чудя се, как е възможно чак толкова да обичаш парите?

- Пушите ли?
- Само след с*кс.
- Белите ви дробове са като на новородено.

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]
Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]
Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!
Китайското посолство във Вашингтон не е отговорило веднага на искането за коментар
Вчера стана ясно, че прокурор от СГП го е прекратил на 10 май
Европейската администрация заема доста по-мека позиция спрямо Пекин, отколкото Съединените щати напоследък
На Габриел се наложило да слуша дори заканителна тирада от френския президент Емануел Макрон, който оценил Кирил Петков и Асен Василев като "политическите ангели на България"
Някои пътища и пешеходни пътеки са били затворени
"Музикантите“ от частната руска армия са готови да използват фалшиви документи за тези транзакции
Прехвърлянето на изтребителите в Украйна ще повдигне въпроси за участието на НАТО в конфликта, заяви Анатолий Антонов
Бъдещето на човечеството в космоса май ще се диктува не от държави, а от частни корпорации
На изборите в неделя, които са едновременно за държавен глава и за парламент, той ще се изправи пред обединена опозиция с изравнени шансове да грабне победата
Островът е под властта на послушни американски марионетки