Кметът на Бургас Димитър Николов към здравните работници: Разчитаме на Вас и ви вярваме!
07 Април 2016, Четвъртък, 13:05 ч.
"Професията на здравния работник е трудна и отговорна, затова нека им покажем нашата признателност". Това пише в поздравителен адрес до зравните служители кметът на Бургас Димитър Николов.
Той допълва още: "На всички бургазлии, работещи в системата на здравеопазването, пожелавам щастие и удовлетворение от работата. Разчитаме на вас и ви вярваме. Носите огромна отговорност в битката за пълноценно съществуване, но поне днес се разтоварете за малко от нея и празнувайте.Нека вие и всички бургазлии да имате добро здраве и дълъг живот", пише още в поздравителния адрес.
Жълт код за опасни горещини за цялата страна в понеделник
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан

Добре че не гласувах че да не ме е яд какви лумпени ме управляват.
Също още Българите са още дебели, ядат меса и не се движат толкова специално старите хора (мързи ги и са депресанти).
Последно, учете децата във всички училища задължително на финанси, частна собственост и индустрия. Нека децата да стават интересчии като израелските.
Последно, направете политехникуми за технология и биотехнология --- стига със тези 4-месечни туристически чикии --- никога няма да стигнем Швейцария така.
Давай! Имаш много работа! Вършите леки елементарни неща.
Ти си добър администратор, но нямаш много потенциални помагачи около тебе. Не само не може да продатете града на инвеститорите ами още нямате визия. Давай!
Искам скоро да има директни полети Бургас -Ню Йорк и Чикаго. Защо спи Фрапорт? Трябва индустрия!