×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • България и 11 държави настояват за повече средства за енергиен преход
  • Трима обвиняеми от групата на „Калашниците“ искат по-леки мерки
  • Земетресение с магнитуд от 4,1 по скалата на Рихтер е било регистрирано рано тази сутрин на гръцкия остров Евбея
  • Тръмп предупреди Иран: Ако не спазва споразумението, ще направя каквото трябва
  • Лятна жега и риск от градушки: Температурите стигат 34°
  • Новият състав на Централна избирателна комисия (ЦИК) стъпва в длъжност от днес
  • Руини от епохата на маите на над 1400 години бяха открити в Мексико
  • Стрелба в библиотека в САЩ отне живота на двама души
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

След вчерашния екшън: Страх в бургаския затвор заради Горан, местят го в лудницата в Ловеч


След вчерашния екшън: Страх в бургаския затвор заради Горан, местят го в лудницата в Ловеч
Горан е непредсказуем и ако бъде изваден от карцера може да предизвика нов масов бой, притесняват се в бургаския затвор
Тема в развитие
Ужасяващо! 53 % изгаряния пратили в гроба страшилището на Бургас Горан Горанов Искат 1,3 млн.лева кръвнина за смъртта на Горан Само във Флагман.бг: Вижте кой ще бъде обвинен за мъчителната смърт на затворника Горан Далакманов-баща ще свидетелства по делото „Кирките”, съдийката търси и загиналия Горан Горанов Кошмарът на Бургас Горан: Чувствам се добре в затвора, давайте да сключваме споразумение и да влизам (ВИДЕО) Дежа вю: Прокуратуратa пак се зае с Горан, след като ошамари надзирател Майката на Горан: Не сатанизирайте сина ми, има право на човешко отношение Горан пак наби надзирател - този път заради майка си След вчерашния екшън: Страх в бургаския затвор заради Горан, местят го в лудницата в Ловеч Адвокатката на Горан поиска да го види в затвора, спряха я Свидетел на екшъна с Горан в Бургаския затвор получи инфаркт, почина в болницата Първо във Флагман! Безпрецедентно меле в Бургаския затвор заради Горан, главният надзирател е ударен Шефът на затвора в Бургас Бранимир Мангъров: Знам, че има инцидент с Горан, но нямам подробности Ексклузивно! Свидетел пред Флагман: Убиха Горан? Извънредно! Горан освирепя зад решетките, преби надзирател от Бургаския затвор
виж още
скрий
11 Март 2016, Петък, 12:42 ч.

Бутнаха го в карцера и до няколко дни ще бъде конвоиран, едва ли ще върне скоро в Бургас
Най-проблемният затворник на Бургас Горан Горанов, който вчера се сби с надзирателите и отнесе сериозен бой, който трудно би понесъл нормално човешко същество (ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ), ще бъде транспортиран в Ловеч. Той ще изтърпи остатъка от шестмесечното си наказание си в затворническата болница, научи Флагман.бг.

Горан има множество травми, но като цяло се държи. Ще го изчакат да укрепне още ден-два и преместят в Ловеч, довериха наши източници от затвора.

Основните притеснения са, че ако бъде пуснат от карцера Горан отново ще започне да създава проблеми. Той е непредсказуем и не е ясно дали няма да направи нов бой зад решетките.

31-годишният бургазлия ще бъде съден за нападението си над надзирателите. До няколко месеца се очаква в сила да влезе и 3-годишна присъда, която му е наложена на първа инстанция, а в същото време срещу него текат и още няколко досъдебни производства, които със сигурност ще го пратят за доста дълго зад решетките.

При тази ситуация обаче едва ли ще бъде върнат в Бургас. Той трябва да излежи присъдата си по адрес на местоживеене, но след проблемите, които създаде тук само за една седмица, ще се търси алтернатива да бъде пратен на друго място.

В категории: Темида


45
Коментара
Денис ЕПИТРОПОВ България пак ще прави автомобили! България пак ще прави автомобили! 23/06/2026, Вторник 11:40 0
Денис ЕПИТРОПОВ Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия 23/06/2026, Вторник 11:20 0
Михаил ДИМИТРОВ Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия 23/06/2026, Вторник 09:37 11
45
Коментара по темата
45.
ei 38
14.03.2016 02:48:06
1
0
38 da mi lapash kura do makarite shta eba i v otrqdite umreli analni banditi
44.
kude e perata sega ?!
14.03.2016 02:45:54
0
1
kude e perata sega s negovite patrioti da sprat strahovitiq goran ???
43.
Nqkoi si tam
13.03.2016 19:29:01
2
0
Как може да пишете тошкова глупости? В цялата стания няма нищо вярно!!!
42.
до 40
13.03.2016 16:35:14
1
6
Ти защо си там какви качулки ние ти плащаме заплата отделно взимаш подкупи в несвяст и работата някой друг да ти върши...слаба държава без полиция и армия...всички ви се подиграват !
41.
До 34
13.03.2016 13:15:06
1
1
Ми ко да прайм, майка ти тъй на научи...
40.
Nadziratel
13.03.2016 12:48:57
1
3
Trqbvashe kachulkite da vlqzat da se razpravqt s nego.Ei togava oshte edin kompleksiran bokluk shteshe da ni otarve ot gnusnoto si prisastvie.
39.
Лелката
12.03.2016 22:55:18
0
2
Мачкай Говнянкааа
38.
До потресената
12.03.2016 17:41:43
2
8
Радвам се да прочета че в този град Бургас все има още интелигентни хора като вас. Бургас е град предимно на изкуството - художници, поети, музиканти, артисти... А сега се е превърнал в град на разбойници, защото дойдоха селски разбойници от ямболските села със слама в обувките си! Изобщо не си прави труда да им отговоряш, аз като видя коментар на шльокавица-маймуница изобщо не го чета, просто го подминавам. Въпреки че живея в щатите не ми пречи да си инсталирам кирилизатор на компютъра. Само ще вметна че всеки който защитава подобно изчадие, не е по различен от него. Скоро ще има добровлни отряди които ще ПРОЧИСТВАТ такава измет, защото няма държава и правосъдие. Както има доброволци да пазят границата, скоро ще се повяват и такива против подобни изруди! Твърдо заставам зад надзирателите, дори малко са го били! Ако това се беше случило в Американски затвор, вече щеше да бъде в моргата, защото в страната на Демокрацията такива ги разстрелват веднага. Съпротива на полицай, надзирател... веднага куршума в главата. Извадил е късмет че в БГ все още не са вкарани американските закони, иначе сега щеше да бъде тялото му за мостра на студентите по медицина, и щяха да си правят гаври с остатъчните му невронни рефлекси. По закон в щатите, подобни агресивни боклуци когато ги застреля полицията, телата им отиват за студентите по патология да ги учат как се прави дисексция, до като се стигне до пълно разчленяване на тялото. От 15 години живея в Лос Анджелис, и тук има такива антисоциални психопати, но разликата е че тука често са застреляни подобни боклуци още на улицата от полицаите, защото се вживяват на "рамбовци". По закон полицаите са поощрени и повишени след подобен инцидент, и се води САМОЗАЩИТА по тукашната конституция!
37.
ei shmatki
12.03.2016 10:11:29
9
3
Darjavata e vinovna ! Ave ei shmatki tozi chovek e mojel da badi olimpiiska nadejda ! nqkoi ima li si predstava kak sa minavali trenirovkite mu ve sas celia vipusk sa biishe seki den v zalata nqma borci boksiori moksiori mutri shmatki e hora !
36.
елцин
11.03.2016 23:53:40
2
10
Крайно време е надзирателите в Бургаския затвор да вземат нещатав свои ръце...даже е задължително.
35.
eto gooooo
11.03.2016 22:18:25
9
1
http://vbox7.com/play:872397b2 EToOooo VIDEOoOOO!!!
34.
Само от М. Рудник пишат на маймуница
11.03.2016 20:52:33
3
10
Какъв дебил
33.
do potresanata koqto e bila raztresena opt goran z
11.03.2016 20:41:17
22
11
Mnogo se hvalish tuka,a pak kato 4eta tvoite redove vsashtnost otkrivam slednoto:
Grozna neshtastna jena-opisva se kato shtasliva i uspqla!
Komplekksarka-nai-veroqtno maja i pravi seks s absolutno protivopolojnost na tvoqt!Toest,osaznal si e grteshka i xaresva i bogotvori krasiva,ineteligenta i samouverena macka!A ti si debela,grozna,aqntipati4na i sku4ka mindilka s beden re4nik i lipsa na elementarna kultura!I molq neka ne sadite po tova koi kak pishe tuk...Ti ako beshe nqkoq gotima,krasiva,umna i erodirana macka nqmashe da se hvalish v 'Flagman'' ne i zad tap link,oshte po malko v statiq za prestapnik!Taka 4e dolna kurtvo gnusna xodi ska4ai ot nqkoi etaj!Tova mi podskazva 4e ti si porednata evtina i ebana mastiq koqto e bila upotrebena ot toq bokluk Goran,zatova si tolkova zlobna i pishehs takiva nebivalici!Qj lainata na lishenite ot svoboda!!
32.
Само от М. Рудник пишат на маймуница
11.03.2016 20:25:48
1
13
Потресена, не обръщай внимание на умствено ограничени атрофирали хора. Той човечеца отдавна е на салата с ракия или буха чикии в Интернет . Трябват ни умни хора, не боклуци.
31.
ИСТИНА
11.03.2016 20:07:49
6
12
МОМЧЕТО НЕ Е ВИНОВНО ТРЪГНАЛО Е ПО ЛОШ ПЪТ И ТРУДНО МОЖЕ ДА СЕ ОПРАВИ,ТОЙ Е НАРКОМАН И КАТО НЯМА ХАП ИЗПАДА В КРИЗИ ПРЕЗ ПОСЛЕДНИТЕ 20ГОД. ПОНЕ ДВЕ ПОКОЛЕНИЯ МЛАДИ ХОРА ИЗРАСНАХА С ЧАЛГА, МУТРИ, НАРКОТИЦИ, БЕЗРАБОТИЦА,ЛЪЖА,КРАЖБИ,КОРУПЦИЯ,БЕЗНАКАЗАНОСТ
30.
ПОТРЕСЕНА
11.03.2016 19:56:44
3
25
И теб ще разочаровам,неграмотна и самотна амебо.Работим заедно с мъжа ми,спортуваме,ходим на почивка заедно с детето ни и отново УВИ за теб...слаби,стройни и симпатични млади хора сме!Ти се самоизяждай от злоба и вземи си намери половинка и задоволявай душевните и физическите си нужди,защото от злоба няма да се видиш в огледалото...Всичко добро ти желая :)
29.
Do potresenata
11.03.2016 19:45:01
17
8
Porednata kompeksirana i neshtastna povlekana i debelana koqto sednala to4no tuk da se samoxvali,poneje jivota i e sku4en i monotonen!Koi znae koq 4uka maja ti dokato ti slushash zabavna muzika.Egati i grijovnite,shtastlivi i stoinosti maiki i jeni.Napravo me prosalzi.Sigurno si nqkoi bezobrazno grozen krokodil i samo se opisvash tuk na obraz na koito iskash da prili4ash,ama Uvi!Dusha xodi tiq fizofreni4ni izmislishi i za biopolqrnoto si razstroestvo razkazvai na nqkoi ot Lovec!Xvashtai toq Goran pod raka i marsh s nego kam Ludnicata!
28.
ПОТРЕСЕНА до ОТКРОВЕН
11.03.2016 19:36:28
3
13
Ще Ви разочаровам...имам прекрасен човек до себе си и детенце,но благодаря за прекрасните думи :) Благодаря и на родителите си,които ме потопиха във света на хубавата музика и достоен начин на живот!Живейте живота си смислено!!!!!
27.
Aloooo
11.03.2016 19:30:27
3
3
Нидей свалиъ жина ми. Чули уа
26.
xax
11.03.2016 18:20:26
2
14
v ludnicata vleze li 1 pat pochnat li da go drusat s tehnite eksperimentalni lekarstva shte stane kato priparirana muha i shte mu se razkaje igrata
25.
ОТКРОВЕН до 15. ПОТРЕСЕНА
11.03.2016 18:17:27
1
18
Искам да направя откровение. Мисля, че намерих своята половинка. Точно такава жена си търся, достойна да бъде до мен. Да ходи на балет, опера, театър, плуване и разходки в природата.
Толкова не останаха истински жени. Само наркоманки и меркантилни жрици
24.
Златния
11.03.2016 18:08:35
1
24
Сега кажете има ли смисъл държавата да издържа с години, човек който няма начин да се реабилитира т.е. да стане човек?
Кой мисли, че този човек след 10 години, ще може да работи или да е полезен на обществото?
По-добре ще е, вместо на него, тези пари да се дават за децата, които имат потенциал, да учат да се образоват.
23.
Само от М. Рудник пишат на маймуница
11.03.2016 17:59:53
5
9
Все по често си задавам въпроса- трябва ли да върнат казармата? Бях много против, ама те сега нито възпитание , нито сила, нищо. Само се надуват, а от един шамар падат в кома / праза София / такива женички са сега, меки пи#ки. Батки с матки, че и шматки.
22.
до потресена
11.03.2016 17:56:00
6
7
явно не ме разбра просто не искам да съдя никой просто казвам че това е една история за един човек с огромния талант потенциал в спорта в бургас надали се родил все още по голям талант от него, просто живота го подтикна към това което е в момента и казвам че никой не е застрахован нито вие нито децата ви нито никой просто упадака на нацията продължава
21.
Само от М. Рудник пишат на маймуница
11.03.2016 17:18:50
3
17
Това Маринка до М. Рудник ли е или към М. Търново? Чувал съм го май това СЕЛО
20.
Джонито от Маринка
11.03.2016 17:13:22
28
4
Дано да умрете всичките и надзирателите и горан и тея дето коментират тука и целия сайт на флагман сички да умрете,рак да ва фани ,да ви изгният зьбите и да ви умрат децата преди вас мьрши замалели,гадни,майка виф остата ши еба,много сте големи битки ама като дойдете в маринка и мьлчите кат мишки
19.
DJARO
11.03.2016 17:04:30
19
3
da ve 6toto 6e IMA prez 2-3dena.....ZNAM VSI4KITE VI SHEMI-ELA I SI VZEMI????golemi fighteri vsi4kite neka mu izlqzat zqlata smqna ama BEZ PALKI
18.
Само от М. Рудник пишат на маймуница
11.03.2016 16:52:34
1
25
Само по написаното се вижда,колко прости селяндури със самочувствие на батки. Не се изненадвам от тия педерунгели мързеливи. И те някой ден ще цъфнат в затвора. То да е животно по се възпитава, ама тия шебеци са изтървали цивилизацията. И тъй ще си умрете, прости, тъпи и ограничени маймуноподобни.
17.
ПОТРЕСЕНА
11.03.2016 16:37:44
2
24
Забравих да допълня-някой по-долу в коментар написа,че не е реднп да го мразим,съдим,обиждаме,тъй като на нас той нищо не е сторил...значи да не мразим педофилите и бруталните рецидивисти и изнасилвачи,защото видиш ли ти на мен,теб,на тях нищо не са сторили?!?!?
16.
В Лудница до живот
11.03.2016 16:35:01
3
25
Лоботомия за Горан! Само това ще изцери тоя измекяр! Сега като го преместят в Лудницата(където му е мястото) трябва да му промият мозъка...и нека си прекара остатъка от живота там във вегетативен стейт!
Тоя е абсолютно побъркан и освен Лоботомия няма друга оправия за него!
15.
ПОТРЕСЕНА
11.03.2016 16:21:00
2
56
Гледам,чета и пак чета...да не съдим,да не обиждаме,да не желаем нечие нещастие,живота го бил направил такъв рецидивист...да,да точно такъв!Мен живота защо не ме е направила убийца,престъпничка,крадла,побойничка????Защото драги ми "защитнико" не се навирам в малоумно-престъпни компании!!!Ходя на театър,балет,опера,плуване,разходки в природата,за риба,чета книги!!!!!!Как така това момче е невинно и живота го направил такъв????Той не е на 15,че да казваме "горкото паленце"...мъж на 31-2 години е!След всичко,което е сторил,толкова ли няма реална преценка,какво трябва да се случи за да няма проблеми?Толкова ли е трудно да разбере,че човек е далеч от лоши неща,когато учи,когато чете,когато работи прилична работа и има добри и интелигентни приятели?Ляга си с време,купонясва по нормален начин без да шмърка и пие като ненормален?Толкова ли е трудно да не си гадна охрана на някой и да не се занимаваш с лоши неща,а да работиш съвестно,честно и вместо да биеш някой в петък вечер, а просто да си изморен от честната ти работа и да си изтеглиш разтоварващ филм и да заспиш спокойно?????Стига вече с тази толерантност към престъпниците,стига вече!!!!Кой прави избор какъв живот да живее-ние!Няма оправдание бедността,лоши родители и т.н-съдбата и настоящето и бъдещето е в ръцете на човека!
14.
До 8-ми коментар
11.03.2016 16:17:32
2
33
Не наливай мозък на хората как да си гледат и възпитават децата, а погледни себе си. Самият факт, че защитаваш един престъпник и явно ти е близък означава, че и ти си деградирал(а) тотално. Народът има една стара поговорка- кажи ми кои са ти приятелите, за да ти кажа какъв си ти! Млъквай там и повече не се обаждай, защото такива като този престъпник нямат място навън, а само в затворите или в лудницата. Навън се движат и трябва да живеят само социални и нормални хора, които не заплашват и не се гаврят с живота и здравето на околните!
13.
do 12
11.03.2016 16:17:15
4
10
Molq da otgovrish na slednoto:
Za vnasqne na zabraneni veshti ot sorta na(telefoni,sim karti,narkotitici pod razli4ni formi,dori prostitutki ot slujitel na reda v slu4aq nadzitel i priemane na pari4ni sredstva ot zatvornika kakvo e nakazanieto i saotvetno sakciqta zapisana v Nakazatelniq kodeks na RB???Kak i ot kade lishenite ot svoboda imat mobilni telefoni,tableti,laptopi??Zashto Vie koito ste DARJAVNI SLUJITELI I POLU4AVATE ZAPLATA OT DANAKOPLATCITE PRESTAPVATE I GAZITE ZAKONA??
12.
...
11.03.2016 16:07:51
3
29
Нападение над служител на правосъдното министерство по време на работа какъвто е надзирателя. Счупена ръка на същия служител. Дори и в нашето подобие на държава Горанчо ако въобще още е жив, което ме съмнява отива най малко ако има супер късмет за 10 год. най най малко. А бедна му е фантазията какво го чака в ловешката лудница. Бургаския затвор пред нея е като детски лунапарк.Там най безобидните са хора като видинския канибал.
11.
до 3. 4. и 5.
11.03.2016 15:56:11
6
32
на мен ли ми пука бе затворник , отрепка социална трябва да ме наричаш" гражданино началник" а аз теб "боклук" . най скоро време за такива като теб връщат ТПО от затворен тип модел К34ЗРГ в Сибир и аз човека комонист непоколебим ще съм над теб и ще ти дишам във врата във урановите рудници гнидо долна , а вечер ще спиш в 18м. полу сух кладенец на дъното докато ти се разложат от влагата месата и костите.
10.
!!
11.03.2016 15:53:38
5
19
Подгответе ринга за бой до смърт на двамата малоумни празити Горан и Рижия. Който оцелее,оцелее.Двамата се перчат когато са поотделно,сега им дайте шанс да се докажат един срещу друг.Все пак ще има един боклук по-малко.
9.
ZapoznAt
11.03.2016 15:51:42
24
12
Желая ви на всички олигофрени който пишите лоши неща това да ви застигне пряко или семейно, защото този упадък който е в момента ще продължи още дълго. много е лесно скрити за дисплей на телефони и компютри да говорите самото момче никога не е искал да бъде такъв просто живота го направи. но дерзайте живота продължава и вие може да сте следващите
8.
do roditelite
11.03.2016 15:43:37
26
19
Vsi4ki se molite za smartta na tozi Goran!Losh bil,narkoman bil,prestapnik bil...i oshte kolko kvalifikacii i obidi.Da jelaesh smartta na 4ovek koito li4no ne ti e napravil nishto a i po princip e grqx da se radvash na neshtastiqta na xorata.A tuk imenno tova e na lice.Edna 4oveshka tragediq,mom4eto tragnalo po mnogo losh pat i se e stignalo do vsi4ki tezi deqniq.Ob4e Vie obiknoveni xorica sedeiki zad monitorite i pisheiki svoite mneniq,zamislqte li se kade sa vashtite deca i kakvo pravqt???Vie znaete li s kakvi kompanii se sabirat?Pitateli dashterite si ot kade imat skapi 4anti,markova kozmatika i luksozni parcalki??Kolko ot Vas sa vodili decata si na kino,teatar,opera??Kolko ot Vas sa gi vodili na izsledvaniq i testove za zabraneni veshtestva???Interisuvate li se s kogo pravqt seks i dali ne se zanimavat s xora ot podzrmniq svqt??Imate li otnoshenie kam texnite jelaniq,me4ti,svetogled??Az shte vi otgovorq.Na nikoi ot Vas ne mu puka i si misli 4e e dobar roditel shtom dava djobni na deteto si i mu prigotva obqdi i ve4eri.Posle posledni razbirate 4e decata vi sa pristrasteni kam narkotici,4e dashterite vi pravqt seks s po vazrastni i ot vas..4e sa potencialni prestapnici i 4e dori nqmat shans da se varnat v pravilniq pat.Zahtoto ne ste im obrashteli vnimanie kogat e trqbvalo,ne ste gi nau4ili na moralni i eti4ni cennosti,ne ste im dali neobxodimoto vazpitanie i saveti.Zatova nedeite sadete tozi ''izubeniq''.Zamislete se i poglednete sobstvenite si sinove i dashteri,zashtoto moje oshte dnes i te da sa na mqstoto na tozi maloumnik.Da svarshat kato nego 4e i po losho da ridaete nad kup4ina prast bezuteshno i da se samoobvinqvate za vashata roditelska bezotgovornost.Nedei da sadite mom4eto,vsi4ko si ima pri4ini!!!
7.
Никой
11.03.2016 15:43:28
6
1
До 6 дай малко пп подробно. И хейтърите му и близките му се интересуват.
6.
ko4o
11.03.2016 15:27:20
7
17
sled 2 dena go pogrebvat!
5.
zzz
11.03.2016 15:23:08
44
9
Vsi4ki nadzirateli dnes sa napikani i nasrani,daje ne iskat da shmarkat koka sutrinta.Vsi4ki mal4at i gledat nadolu.Vseki darji telefona si i zvani na blizkite si.Jlana vi maika ubitaci,sega ako znaete kakvo vi 4aka i kakva greshka napravixte v4era s toq ludiq Goran.Shte vi xvar4at glavite.Edna naxakana madama advokatka vi napravi na putka i parcali,shte vi razkajat igrata na vsi4ki.
4.
До надзирателите педеруги
11.03.2016 15:13:17
55
17
Хомосексуалисти в униформи паднаха ли ви зъбите
3.
До надзирателите гейове
11.03.2016 15:08:15
67
15
Ядахте ли бичовете ве шматки напикани,преби ли ва горанката е манячета,хахаха убитаци,един сам човек ви еба майката ,ХОМОСЕКСУАЛИСТИ
2.
Никой
11.03.2016 15:05:14
8
12
Жив ли е, има ли доказателств, че не е умрял????
1.
Аз знам
11.03.2016 15:03:35
5
43
НА СТОЛА!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Тийн банди тероризират с ел.тротинетки и колела бургазлии, фучат в паркове и по тротоари с 40 км/ч. на една гума Тийн банди тероризират с ел.тротинетки и колела бургазлии, фучат в паркове и по тротоари с 40 км/ч. на една гума Време е за драконовски мерки на национално ниво, тази лудост трябва да бъде прекратена преди някой невинен да пострада тежко ГЕРБ-Бургас обнови 90% от ръководството си, Андрей Рунчев с преднина за председателския пост ГЕРБ-Бургас обнови 90% от ръководството си, Андрей Рунчев с преднина за председателския пост Номинациите на местната структура са изпратени за окончателно одобрение от Изпълнителната комисия в София Мария Тодорова от Бургас: Исках да се лекувам при лекаря, на когото вярвам, но административно забавяне не ми позволи Мария Тодорова от Бургас: Исках да се лекувам при лекаря, на когото вярвам, но административно забавяне не ми позволи В МБАЛ „Сърце и Мозък“ тя получава своевременно лечение и се възстановява благодарение на адекватната намеса на екип от специалисти Джазче събира звезди от различни краища на света в Лозенец Джазче събира звезди от различни краища на света в Лозенец Това не е просто фестивал, а непретенциозност с любов, коментират от Община Царево Дълг за дрога ли е причината за екзекуцията на „Лъвов мост“ Дълг за дрога ли е причината за екзекуцията на „Лъвов мост“ Задържаните и жертвата имали общо тъмно минало Проф. Рачев: Морето в Приморско стана като гръцкото, времето ще е перфектно въпреки горещата вълна Проф. Рачев: Морето в Приморско стана като гръцкото, времето ще е перфектно въпреки горещата вълна Идеално ще е за плаж, уверява той Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето Гледката в зоната на страха край Плиска вечер е кошмарна, хора спят по пейките, а ако някой минувач дръзне да слезе по стълбите, бива нападнат Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието Синоптиците предупреждават за локални, но много интензивни изсипвания на дъжд, придружени от силни гръмотевици Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“ Извънредно! Тежка катастрофа стана преди минути до „Wave Resort“ В ПТП-то участват пет автомобила, има тежко ранени 11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си 11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си Една жена никога не трябва да се снишава толкова ниско, че да моли за уважение и лоялност
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия Не налагаме вето, но когато вредят повече на нас, отколкото на Москва, имаме резерви и ако те бъдат взети под внимание, пакетът ще бъде приет, каза външният министър Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Санкциите срещу Иран падат, боевете в Ливан затихнаха Историческата крачка е направена след края на първия кръг от преговорите в луксозния швейцарски курорт Бюргенщок Огнен ад в Европа: Рекордните жеги, които взеха 18 жертви във Франция, пълзят към Балканите Огнен ад в Европа: Рекордните жеги, които взеха 18 жертви във Франция, пълзят към Балканите Високите температури причиняват смъртни случаи главно чрез топлинен стрес, който натоварва организма Задава ли се революция в Британия? Задава ли се революция в Британия? Оставката на Киър Стармър вещае бунт на забравената Англия и срив на двупартийната система, оцеляла почти 200 години Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка Мнозинството от британците вече отчитат Брекзит като историческа грешка 10 години след референдума ново изследване показва сериозно разочарование от икономическите последици и миграционната политика на Обединеното кралство Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова Рухна и митът за влиянието на зелените. Средно на всяка от четирите партии се падат по малко над 4000 гласа Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев Според него, руски генерал е наредил на танковите колони да напуснат шосето и да навлязат в околните полета, въпреки неблагоприятните метеорологични условия. Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим! Той даде на Беларус точно една седмица да изпълни искането Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“ Само глупак може да прави такива празни блъфове, обявиха иранците Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“ „Ако го затворите, няма да имате държава“, каза Тръмп
Дмитрий Песков Дмитрий Песков Европейците са или глупави, или некомпетентни, ако смятат, че са по-силни от Русия Виц на деня Виц на деня - Кучка мръсна! Измет долна! Лягай на земята! Ръцете на главата! Разтвори си краката!
- Скъпи, аз някак си по-различно си представях ролевата игра "Полицай хваща крадец"...
Виц на деня Виц на деня Две жени си говорят:
- Мъжът ми се спомина 3 дни след сватбеното пътешествие.
- Ох, миличкият... поне не се е мъчил много.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако една дреха ти харесва, ти буквално не излизаш от нея! Същото е и с жените!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори