Свидетел на екшъна с Горан в Бургаския затвор получи инфаркт, почина в болницата
10 Март 2016, Четвъртък, 12:53 ч.
Автор: Иван КОЛЕВЖивко Червенков, който бе с доживотна присъда заради двойното убийство, не е понесъл тежката гледка
Свидетел на днешния екшън с Горан Горанов в Бургаския затвор е получил инфаркт и издъхнал в болницата, научи Флагман.бг от сигурен източник.46-годишният Живко Червенков, който е изтърпява доживотна присъда, тази сутрин е бил на двора, а изцепките на Горан и последвалият масов бой са станали пред очите му.
Сърцето на Живко Червенков не издържало на гледката. Той е получил остър миокарден инфаркт. Тежкото състояние, в което е изпаднал е накарало надзирателите да спрат боя над Горан и да обърнат внимание на Живко, викайки незабавно линейка.
46-годишният мъж е транспортиран до МБАЛ Бургас, но положението било безнадеждно. Няколко минути по-късно той е издъхнал.
Живко Червенков е с доживотна присъда заради двойно убийство на тъщата и жена си, извършено преди 20-ина години. Преди време той бе гордостта на Бургаския затвор заради инициативността си и безупречно поведение.
Живко се включваше в множество курсове за подобряване на квалификацията си и се надяваше след като изтърпи 30 години от присъдата си да излезе на свобода.
В категории:
Темида
Морето върна съкровище след 404 години: Извадиха 10-килограмово сребърно кюлче
ЦСКА надви Дери Сити след прекъсване заради фенове и гол в 107-ата минута
След труса край Чанаккале: Геолог предупреди за голямо земетресение
БДЖ затъва в дългове, но директорът получава 12 924 лева месечно
Кои зодии си пасват най-много в любовта
Горим в собствен пламък: Нов доклад днес разкри истинската цена на пожарите в България
България загуби един от най-умерените и диалогични политици от ерата на НДСВ
Приятелски запой край морето завърши със смърт и тежко съдебно дело
Почина авторът на първия квадрупъл-дабъл в историята на баскетбола
Златната резерва Лаутаро разкри защо се разрева в ръцете на Меси
Краси Балъков сподели пред бургазлия кой подкрепя от Аржентина и Испания
Вдигат ли ни данъците: Майчинството във фризера, но осигурителният праг расте
Държавата пуска „бърза писта“ за стратегически инвеститори и готви нов закон

Един е достатъчен!
Два коршума във главата!!!!!!