×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Столична община обяви конкурс за главен архитект
  • Затварят част от ул. „Оборище“ заради ремонт
  • Бургас ще посрещне чудотворната мироточива Хавайска Иверска икона на Пресвета Богородица
  • Пътната система в България е в критично състояние: 261 загинали от началото на годината
  • До 39° и поне още 12 дни жега, прогнозира проф. Рачев
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Извънредно! Горан освирепя зад решетките, преби надзирател от Бургаския затвор


Извънредно! Горан освирепя зад решетките, преби надзирател от Бургаския затвор
Бившият шампион по борба за секунда го нокаутирал служителя на затвора с мощно кроше в лицето
Тема в развитие
Ужасяващо! 53 % изгаряния пратили в гроба страшилището на Бургас Горан Горанов Искат 1,3 млн.лева кръвнина за смъртта на Горан Само във Флагман.бг: Вижте кой ще бъде обвинен за мъчителната смърт на затворника Горан Далакманов-баща ще свидетелства по делото „Кирките”, съдийката търси и загиналия Горан Горанов Кошмарът на Бургас Горан: Чувствам се добре в затвора, давайте да сключваме споразумение и да влизам (ВИДЕО) Дежа вю: Прокуратуратa пак се зае с Горан, след като ошамари надзирател Майката на Горан: Не сатанизирайте сина ми, има право на човешко отношение Горан пак наби надзирател - този път заради майка си След вчерашния екшън: Страх в бургаския затвор заради Горан, местят го в лудницата в Ловеч Адвокатката на Горан поиска да го види в затвора, спряха я Свидетел на екшъна с Горан в Бургаския затвор получи инфаркт, почина в болницата Първо във Флагман! Безпрецедентно меле в Бургаския затвор заради Горан, главният надзирател е ударен Шефът на затвора в Бургас Бранимир Мангъров: Знам, че има инцидент с Горан, но нямам подробности Ексклузивно! Свидетел пред Флагман: Убиха Горан? Извънредно! Горан освирепя зад решетките, преби надзирател от Бургаския затвор
виж още
скрий
10 Март 2016, Четвъртък, 09:35 ч.
Автор: Радостина ГЕОРГИЕВА

Екшънът се разиграл около 10 часа днес


Ексгардът и брутален рецидивист Горан Горанов пак полудя. Бившият шампион по борба преби зверски надзирател от Бургаския затвор преди минути, научи Флагман.Бг от отлично информиран източник.

Екшънът се разиграл около 10 часа днес. Освирепелият затворник и бивш борец нападнал надзирателя и за секунда го нокаутирал с мощно кроше в лицето. 

Горан Горанов е зад решетките само от седмица. Той има дебело криминално досие. В момента излежава 6-месечна присъда за стрелба и побой в компютърен клуб в центъра на Бургас. 

Очаквайте подробности. 

В категории: Бургас


Радостина ГЕОРГИЕВА Автор
Радостина ГЕОРГИЕВА
19
Коментара
19
Коментара по темата
19.
777
11.03.2016 21:33:52
0
2
ако след кото излезе, не дай си боже посегне на някой и,или на член от семейството на тези прошляци които го защитават, тогава кво прайм мутрииии жалки писачи тогава ще обърнете гъзъъъъъъъ но без васелин.
18.
До Лили Чакърова
10.03.2016 18:37:09
2
2
Много си зла!
17.
Стария киборг от едно време
10.03.2016 17:47:06
0
5
Стоят, гледат си го, слагат смешни присъди, той си продължава с неговите мурафети... Накрая пак ще излезе, ще стане някоя по-голяма бела и тогава ще се сетят да го приберат за постоянно!
16.
KARABAIR MAFIQ RLZ
10.03.2016 17:06:17
0
3
АХААХХА В КАРАБАИРА СА НАЙ-ГОЛЕМИТЕ Е НИНДЖИ ДЖАДАИ РЕЙНДЖЪРИ ВСИЧКИТЕ СА НАШИ ХОРА КАРАБАИРА ДА ВАЖИ АХАХХАА
15.
pi4a
10.03.2016 15:49:43
3
3
ko se 4udite,v zatvora imame telefoni!vse pak v 21 vek jiveem!tupite roditeli kupuvat na decata si ,a te gledat por
no!4e i se snimat!
14.
zatvornik ot 3q etaj
10.03.2016 15:38:14
4
5
ubit e !
13.
Само от М. Рудник пишат на маймуница
10.03.2016 15:37:22
1
4
same s pisaneto si li4i Kolko im e potenciala.
12.
ПОЛИТБЮРО И ЦК НА БКП
10.03.2016 15:33:52
0
8
Да те почвам тогава селянино див. С кви странджански развалени гени си. Парцал. Плод на пияна чикия, обран с лъжица от килима. Духай прости човече, духай.
11.
Дебелосер Торбодънски
10.03.2016 14:58:02
6
0
Ей, Политбюрото, скоро ще вземеш плочките. По-полека с епитетите, че да не ти секне шизофренската пропаганда...
10.
Do 9 nomer
10.03.2016 12:59:12
11
10
Ai da go duxash e sprql?!Shte pishe koi kakto si poiska!!!!Ti pak shte kazvash na xorata,pendel gnusen!!!Ai pali motora.
9.
ПОЛИТБЮРО НА БКП
10.03.2016 12:56:19
15
22
Май всички сте от М.Рудник. Само 2 не е. Тъпи карабаирски селяци, пишете на кирилица.
8.
Бургас
10.03.2016 12:53:53
4
19
Целта на този хитрец явно е да го изпратят в Раднево, а веднъж освидетелстван, си издейства и свободата- един хубав бой като се започне с вратата/ ама ти зад нея ли си бил?- те знаят полицаите и са прави, щото всеки път им погаждат този номер- те да ги хващат, а после ония да ги пускат/. Трябва да му покажат как се бие служебно лице на поста си. Аз ако съм ще го направя,, да се хареса'' и после ами той като се прави на луд, може сам да е посегнал на себе си. А да се докаже кой кум, кой сват и кой на булката брат. Всички сме за закона, но когато той отсъства... и това върши работа.
7.
ubiha go e litri kruv az sum ot wri etaj
10.03.2016 12:52:32
8
6
Ubihaa go
6.
Do 4 nomer
10.03.2016 12:49:41
11
9
Do Nomer 4!Ei,pi4 razkaji kakvo e da si v Burgaskiq pandiz i da si na 2 etaj.Lubopitno mi e.....Pozdravi ot Meden Rudnik.
5.
nadziratel
10.03.2016 12:48:20
11
10
Ubiha go ubiha go.momcheto umrq
4.
naruto
10.03.2016 12:47:56
11
13
Wsi4ko e laja.imashee golqmo wikane az Sam ot wtoria etaj no boi nqmashe flegmane lajliv
3.
ribara
10.03.2016 12:43:55
2
16
ai sq ko gu 4aka toz ne e istina!Shte e prebit do smart i nai-malko 10 4oveka shte mu razporqt zadnika
2.
гошо цирка
10.03.2016 12:43:44
7
12
Не е вярно това е измислица на журналистите от флегман горан е заплашил полицая даже си е позволил да го наплюе а после се е извинил
1.
съд
10.03.2016 12:42:13
4
25
sega tam shte si umre
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни Прогнозата не потвърждава буря в началото на месеца, а най-сериозно смущение засега се очаква на 19 август Мария Игнатова: Ще сменя континента, ако издрънкам всичко за всички! Мария Игнатова: Ще сменя континента, ако издрънкам всичко за всички! Телевизионната водеща се пошегува с бъдеща документална поредица за Netflix и призна, че може да ѝ потрябва и ново име Бивша учителка от Айтос благодари на лекарите от Бургас, спасили живота ѝ Бивша учителка от Айтос благодари на лекарите от Бургас, спасили живота ѝ Всички от екипа на д-р Панайотова работят с професионализъм и пълна отдаденост в грижа за хората, те просто обичат пациентите си, споделя Златка Панчева КТ Подкрепа поиска коледната ваканция да продължи до 8 януари КТ Подкрепа поиска коледната ваканция да продължи до 8 януари Синдикатът предлага учениците да почиват от 23 декември, а 96,7% от участниците в негово проучване подкрепят по-дългата ваканция КНСБ: Пазаруваме по германски цени с български заплати КНСБ: Пазаруваме по германски цени с български заплати Любослав Костов предупреждава, че дългият работен ден, ниските доходи и високото доплащане за здраве задълбочават неравенството Д-р Николай Киселков: Ще превърнем КОЦ-Бургас в европейски онкологичен хъб Д-р Николай Киселков: Ще превърнем КОЦ-Бургас в европейски онкологичен хъб Новият управител представи пред Общинския съвет стратегия за скрининг, дигитално проследяване, геномика, изкуствен интелект и привличане на млади специалисти За шести път потрошиха детската фигура край пешеходна пътека в Бургас За шести път потрошиха детската фигура край пешеходна пътека в Бургас Димитър Николов обяви, че ремонтите вече струват повече от закупуването на нов макет, но Общината няма да се откаже от съоръженията Калцит влиза в зеления водород: Две инсталации ще заменят част от природния газ Калцит влиза в зеления водород: Две инсталации ще заменят част от природния газ Предприятието в Асеновград планира да произвежда и продава водород и кислород, като обмисля зарядна станция за камиони и автобуси Иво Баев: 60-те хил. евро за филма за Стоичков са капка в морето спрямо ползите, които ще получи Бургас Иво Баев: 60-те хил. евро за филма за Стоичков са капка в морето спрямо ползите, които ще получи Бургас Филмовият екип пристига за снимки край морето през следващите седмици, а очакваните приходи за местния бизнес ще надхвърлят инвестицията стократно Круизен кораб за България заседна в Дунав с 238 души на борда Круизен кораб за България заседна в Дунав с 238 души на борда Плавателният съд пътувал към Видин, но попаднал върху пясъчна плитчина заради критично ниското ниво на реката
Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни Прогнозата не потвърждава буря в началото на месеца, а най-сериозно смущение засега се очаква на 19 август Защо пожарите в Европа са толкова свирепи и трудни за спиране Защо пожарите в Европа са толкова свирепи и трудни за спиране Влажната зима създаде повече растителност, а сушата, рекордните жеги и непостоянният вятър я превърнаха в огромен запас от гориво Дронове и жестоки глоби на плажовете в Халкидики: Връщат свободните зони на туристите Дронове и жестоки глоби на плажовете в Халкидики: Връщат свободните зони на туристите Гръцките власти следят чадърите и шезлонгите от въздуха, а нарушителите рискуват санкции, затваряне на обекти и отнемане на оборудването Круизен кораб за България заседна в Дунав с 238 души на борда Круизен кораб за България заседна в Дунав с 238 души на борда Плавателният съд пътувал към Видин, но попаднал върху пясъчна плитчина заради критично ниското ниво на реката 22 месеца затвор, но на свобода: Решението за терориста Абдул Б. разтърси Германия 22 месеца затвор, но на свобода: Решението за терориста Абдул Б. разтърси Германия Прокуратурата настоявала за по-тежка ефективна присъда, но магистратите приели, че законовите основания за задържането му са отпаднали Тропически нощи и нови горещи вълни: Европа се готви за по-топъл от нормалното август Тропически нощи и нови горещи вълни: Европа се готви за по-топъл от нормалното август Температурите в Неапол, Барселона, Рим, Валенсия, Ница, Солун, Сплит и Атина може да не падат под 20 градуса дори след залез Европа гори: 280 000 души евакуирани във Франция и Испания преди нова жега Европа гори: 280 000 души евакуирани във Франция и Испания преди нова жега Еманюел Макрон предупреди за трудни седмици, а Педро Санчес обяви тежки часове в битката с огнената стихия Енергийният клас влиза в обявите: Нов разход при продажба на жилище Енергийният клас влиза в обявите: Нов разход при продажба на жилище Сертификатът ще дава повече информация на купувачи и наематели, но поставя въпроса кой плаща обследването на старите блокове „Един грам живот“ - филмът феномен ще бъде прожектиран на открито в Бургас „Един грам живот“ - филмът феномен ще бъде прожектиран на открито в Бургас Определян като най-добрия български филм на 2025 година, „Един грам живот“ се нарежда сред трите най-гледани български филма за всички времена и се превръща в истински обществен феномен, предизвикал широк обществен отзвук и дискусии Путин поиска референдум в Армения за ЕС или за Евразийският икономически съюз Путин поиска референдум в Армения за ЕС или за Евразийският икономически съюз Пашинян отговори, че национален вот трябва да има едва след официална молба за членство в ЕС
Калин СТОЯНОВ, депутат от ДПС-Ново Начало: Калин СТОЯНОВ, депутат от ДПС-Ново Начало: Демерджиев е превърнал кабинета на МВР министъра в бандитско сборище Виц на деня Виц на деня Мъж на околовръстното се спира пред една кака:
- Кажи какво правиш за 50€?
- Всичко правя, бате, само кажи какво искаш?
- Айде тогава качвай се с мен в колата да отидем леем бетон.
Виц на деня Виц на деня Попът и кметът на едно село пият.
Кметът:
- Дядо попе, защо не изпееш нещо?
Попът:
- Лягай и почвам...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Биберон - първата силиконова измама в живота на мъжа...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори