Бургас дръпна с 37 % от първия ден, Варна се тътри с жалки 27 %
24 Февруари 2016, Сряда, 08:14 ч.
Автор: Флагман.бгГласуването започна вчера и ще продължи до 25-ти март включително
Бургазлии отново показаха, че са най-активни. Само за един ден морският град дръпна с над 38 % в класацията на Дарик радио и „24 часа” за най-добрият град за живеене в България за 2015 г.Гласуването започна вчера и ще продължи до 25-ти март включително. На второ място с над 27 % се нарежда Варна, следвана от старата столица Велико Търново и Стара Загора.
Изследването има за цел да установи качеството на живот във всички 27 областни града в страната, оценени по специални критерии, които най-общо описват очакванията на съвременния човек за града, в който живее и работи.
Класацията се провежда от 2007 г. Бургас грабна приза за най-добър град за живеене през 2010 г., 2012 г. и 2013 г. Морската ни столица Варна бе избрана през 2007 и 2008 г., а София спечели престижната класация през 2009 г., 2011 г. и 2014 г. Миналата година класацията определи Бургас за най-добър град за спорт.
Градът с най-много гласове в читателската класация ще получи специален приз.
Всеки, който иска, може да даде своя глас за Бургас ТУК.
В категории:
Бургас
B-52 се разби в американска военновъздушната база Едуардс
Дефибрилатор монтираха и на Моста в Бургас
Как да направим перфектните бързи спагети
"Ад" на популярен плаж: Дронове кръжат след атака на 4-метрова акула
Крал и на дансинга: Везенков "взриви" купона на шампиона с Бангаранга
Огромен отзвук след шествието: Княгиня Калина в епицентъра, организаторите с реакция
Изгряваща спортна звезда загина в зловещ инцидент
Подробности за драмата с "принца"-красавец, признат за изнасилвач
Всички шофьори допускат тези грешки с климатика в колата, а те източват резервоара ви през лятото
Аз съм гастроентеролог от Харвард и ви съветвам да ядете тези 4 плода за добро храносмилане
Пълен потрес: Пиян баща качи 15-годишното си дете зад волана
Вече не пържа тиквичките, а правя този солен кекс - пухкаво и вкусно изкушение, което изчезва още топло

МЕДИИТЕ все още повтарят ЛЕГЕНДАТА ЗА "МОРСКА СТОЛИЦА"!
Защото Тошо наливаше всичко във Варна и нарече Варна "Морска столица"?!
ФАКТ е, че Варна НЕ Е СТОЛИЦА на Слънчев бряг, Несебър, Созопол и Южното Черноморие - още по-малко е СТОЛИЦА НА БУРГАС!
ФАКТ е, че днес Варна е един неподреден и мръсен град с десетки проблеми и ИЗОСТАВА ПО ВСИЧКИ ПОКАЗАТЕЛИ СЛЕД БУРГАС!
ФАКТ е, че класацията по градове се извършва и в други медии, където на Бургас са отредени 17 точки, а на Варна 9 .
Това е - всеки да си мисли, каквото иска за значението на класацията!
Бургас е най-добрия град за живеене ... за руснаците и местните феодали.
За нормалните граждани е отровен, мръсен, финансов АД!
арна ни удря в земята!