Протестиращи блокираха центъра на София заради имитацията на съдебната реформа, подкрепят Христо Иванов
09 Декември 2015, Сряда, 14:22 ч.
Автор: Лъчезар ЛисицовМитингът бе организиран спонтанно във "Фейсбук" следобед
Около 200 човека блокираха Орлов мост в столицата около 19 ч. тази вечер недоволни от промените в Конституцията, с които на практика се завоалира реформата в съдебната система. Те викат и в подкрепа на подалия оставка правосъден министър Христо Иванов.
Малко след 18 ч. протестиращите бяха пред Народното събрание.
Те крещят „Мафия” и носят плакати „КОЙ” заради ДПС, които влязоха в нова съмнителна колаборация с ГЕРБ за днешните конституционни промени.
Протестът бе организиран спонтанно днес следобед във "Фейсбук".
Още хора прииждат към митинга, който започна да се изтегля от Орлов мост и да се насочва към Съдебната палата.
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна

Отивай при Арабите и Севернс Корея като ти хРесва
Реформаторите са младите Българи, първата генерация която не е участвала във комунистическите убийци на България.
Това са нашите най млади министри които имат модерни разбирания и очакват промени!!!!
Подкрепяйте Радан защото България е първата Европейска държава и такава трябва да си остане!!!