×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Франция изхвърля на бунището „шериата“ на либерастите – заложи на Льо Пен!


Франция изхвърля на бунището „шериата“ на либерастите – заложи на Льо Пен!
Изборите във Франция и победата на Льо Пен са един своеобразен референдум, на който хората казаха своето твърдо „НЕ“ на водената досега политика от европейските лидери
07 Декември 2015, Понеделник, 18:32 ч.

Хората явно са разбрали, че прекалената толерантност ще превърне държавата им в огромен бежански лагер, в който терорът ще е ежедневие



Докато България разсъждава дали феновете на сланината трябва да бъдат лишени от клинични пътеки и колко папи са милвали Борисов по главата, Франция започна да пише история. Три седмици след атентатите антиимигрантската партия Националният фронт на Мари Льо Пен триумфира на местните избори.
Явно народът започна да проглежда, че красивите думи за толерантност, коректност и мултикултурализъм произвеждат една грозна реалност. И да разбират, че любовта към отечеството, защитата на държавността, историята, патриотизма и християнските ценности не означава непременно ксенофобия, расизъм и шовинизъм.
Кървавите атентати в Париж, извършени от родени във Франция и Белгия хора, с помощта на маскирани като „бежанци“ джихадисти, показаха провала на интеграционния модел и огромната опасност от нахлуването на мигрантите в Европа.
„Ние посрещнахме чужденците с отворени сърца, дадохме им подслон, храна, работа, образование, лечение, а те ни ненавиждат, капсулират се, образуват анклави и ни се „отблагодарят“ с бомби и калашници, избивайки десетки невинни хора“, говорят французите. Те явно са разбрали, че това зло не може да се излекува с палене на свещи, бдения пред паметта на жертвите и мирни шествия. Че два несъвместими свята трудно ще се научат да живеят заедно и диктатурата на малцинството над мнозинството трябва да се изхвърли на бунището на историята. 
Много хора все по-често си задават въпроса – защо ние трябва да се съобразяваме с чужденците, а не те с нас. Защо ние трябва да се откажем от традициите си, за да не ги „обиждаме“, а те най-нагло потъпкват всичко, което е свято за нас и опъват по улиците ни килимчетата си, за да се молят и да ни натрапват вярата си. При нас, върху нашата европейска земя!
Хуленият от целия европейски елит Виктор Орбан, един истински патриот, не веднъж поиска референдум в ЕС за мигрантите. Изборите във Франция са един своеобразен референдум, на който хората казаха своето твърдо „НЕ“. Те гласуваха за партия, която се надяват да поведе истинска борба срещу тероризма, а не да имитира бомбордировки, благодарение на които ИДИЛ завзема все нови и нови територии.
Това е началото на края на обхванатия от алчност европейски елит, който за половин век е на път да унищожи това, което европейските народи са изграждали със столетия. Това безумие трябва да спре!  
Наскоро прочетох в един стар вестник, че през 1937 година във френския град Нанси, който тогава наброявал 120 000 жители, не било регистрирано нито едно криминално престъпление. След лятната ваканция съдиите изобщо не започнали работа, защото се оказало, че просто няма дела. Ето тази Франция хората искат да си върнат, а ние – тази Европа – на свободата, светските режими и християнските ценности.
Френският народ направи първата крачка да си оправи държавата. Със сигурност ще го последват и другите народи от Европа.


Факсимиле от вестник "Бургаски фар" с похвалния рекорд на Нанси
 
   
   

 


В категории: Политика


Иван КОЛЕВ Автор
Иван КОЛЕВ
1
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Мъртво пиян катастрофира пред полицията Мъртво пиян катастрофира пред полицията 01/05/2026, Петък 20:23 0
Тервел ИЛИЕВ Подробности за пожара в Мол Подробности за пожара в Мол 01/05/2026, Петък 19:20 0
Флагман.БГ Психолог направи на пух и прах ергените Психолог направи на пух и прах ергените 01/05/2026, Петък 18:20 0
1
Коментара по темата
1.
hkchgfkhtckhgchkgckhgchkgchg
07.12.2015 17:13:12
2
8
МЕЧТИТЕ СА ХУБАВО НЕЩО, НО РОТШИЛД И СИЕ МАСОНЧЕТА , МОРМОНЧЕТА , ТАМПЛИЕРИ И ПОДОБНИ НЯМА ДА ПОЗВОЛЯТ ТОВА ДА СТАНЕ , ЗАЩОТО НЯМА ДА ИМАТ ЛОСТОВЕ В ТАКЪВ СЛУЧАЙ ДА РЕПРЕСИРАТ И ПОДЧИНЯВАТ РАЯТА ( ТОЕСТ ГОИТЕ ) , ТОЕСТ НАША МИЛОСТ , КРЕПОСТНИТЕ ГРАЖДАНИ НА ОБЕДИНЕНА ( ГЛОБАЛИЗИРАНА ) ЕВРОПА .......
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Антон и Пламена Нашеви представиха в Бургас книгата, която преобръща представите за пътувания Антон и Пламена Нашеви представиха в Бургас книгата, която преобръща представите за пътувания Двамата зарязаха сигурната си работа и поеха за експедиция с велосипеди в Централна и Южна Америка, описаха приключенията си в "Карай към непознатото" Парк "Капката" в Поморие: Спечели проект с футуристичен дизайн Парк "Капката" в Поморие: Спечели проект с футуристичен дизайн Гласуването приключи снощи  Дневната и нощната тарифа на тока: време ли е за промяна Дневната и нощната тарифа на тока: време ли е за промяна Може ли сметката да спадне, без да се ограничаваме - специалист с препоръки Митичен бизнесмен от Бургас поема оперативното управление на футболния "Левски" Митичен бизнесмен от Бургас поема оперативното управление на футболния "Левски" Предприемачът, който до този момент бе популярен с проектите си в Черноморец и Созопол, е свързвал Атанас Бостанджиев с Наско Сираков Иван Демерджиев: Ние ще накараме институциите да заработят и да спазват стриктно закона Иван Демерджиев: Ние ще накараме институциите да заработят и да спазват стриктно закона Прогресивна България“ е политическа сила, коята има намерението да приключи модела на отдавна изтеклите мандати в съдебната система, на нетърпимото положение, на което сме свидетели днес, обяви Демерджиев Какво крие МВР за катастрофата в Ботевград Какво крие МВР за катастрофата в Ботевград Контролът от страна на МВР е фокусиран главно върху скоростните режими, което ние намираме за крайно недостатъчно и неефективно, написа Диана Русинова  Слави Василев: Дневният ред ще го ръководим ние и другите ще се съобразят с това Слави Василев: Дневният ред ще го ръководим ние и другите ще се съобразят с това "Продължаваме промяната" и "Демократична България" са естественият партньор за диалог за промени в съдебната система, каза той Президентът: Недопустимо е в 21 век да има „работещи бедни“ Президентът: Недопустимо е в 21 век да има „работещи бедни“ Йотова подчерта, че са нужни „смели и грамотни политици“, които не само на думи, а с действия да гарантират достойни условия за труд и доходи 150 години от избухването на Априлското въстание 150 години от избухването на Априлското въстание Апостолите и загиналите във въстанието остават в българската история не като мъченици, а като герои Извънредно! Тежка катастрофа между джип и камион взе пет жертви Извънредно! Тежка катастрофа между джип и камион взе пет жертви Пътят е затворен
Арестуваха известна турска актриса за наркотици Арестуваха известна турска актриса за наркотици Ханде Ерчел долетя в Турция от Лондон и веднага беше задържана от полицията на летището Новият върховен лидер на Иран заплаши да отговори на всяка американска атака Новият върховен лидер на Иран заплаши да отговори на всяка американска атака От началото на април е в сила споразумение за прекратяване на огъня между Иран и САЩ, но преговорите за уреждане на конфликта са в застой Американският президент: Имаме проблем, никой не знае кои управляват ислямската република Американският президент: Имаме проблем, никой не знае кои управляват ислямската република Той отговори уклончиво дали ще има нови удари по Иран Тръмп решава за нови удари по Иран, но US генерал призна, че не могат да принудят Техеран да преговаря Тръмп решава за нови удари по Иран, но US генерал призна, че не могат да принудят Техеран да преговаря Министърът на отбраната на САЩ Хегсет е изправен пред „остри въпроси“ от демократите в Сената относно войната с Иран Торино и Бургас започват сътрудничество в културния обмен за Европейска столица на културата 2032 Торино и Бургас започват сътрудничество в културния обмен за Европейска столица на културата 2032 Тази визита е само част от многобройните културни инициативи, които се реализират в контекста на кандидатурата на Бургас за Европейска столица на културата 2032 Лидерът на ДПС в Добрич хвърли оставка, оплака се от токсична среда Лидерът на ДПС в Добрич хвърли оставка, оплака се от токсична среда Това е мое лично решение. Осъзнато, категорично и без връщане назад, обяви Люцкан Малджиев Носителка на Златният орфей живее в крайна мизерия Носителка на Златният орфей живее в крайна мизерия Купувам си храна от топлата витрина в магазина, една порция изяждам на три пъти, казва певицата В ромското гето в Пловдив доматите са на най-ниските цени в България В ромското гето в Пловдив доматите са на най-ниските цени в България Продават ги за 1,50 евро на килограм Николаос Цитиридис ще дава по 10 хил. евро на случайни минувачи Николаос Цитиридис ще дава по 10 хил. евро на случайни минувачи Продукцията залага на международен формат, в който водещият задава въпроси на улицата, а участниците трябва да открият правилния човек сред тълпата, който да отговори вместо тях Чужденци активно изкупуват имоти в Халкидики и Солун  Чужденци активно изкупуват имоти в Халкидики и Солун  Голяма част от сделките са инвестиционни
Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Разделението на ПП-ДБ е грешка Виц на деня Виц на деня Младоженец си говори с приятел:
- Колко много се променя човек след сватбата.
- Защо? - попитал приятелят.
- Защото преди сватбата обичах всички жени на света, а сега - с една по малко.
Виц на деня Виц на деня В заведение:
- Сладурано, да те черпя нещо за пиене?
- Не, предпочитам в брой.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Опитът не ни пречи да правим глупости, но ни пречи да ги правим с удоволствие
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори