×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Това ли е истината? Камерън е тук заради тълпите мигранти пред неговата граница (ВИДЕО)


Това ли е истината? Камерън е тук заради тълпите мигранти пред неговата граница (ВИДЕО)
Картината на френско-английската граница е потресаваща, хиляди озверели като животни напират към Острова
04 Декември 2015, Петък, 12:05 ч.
Автор: Флагман.бг

Вижте това видео, разпространено на 29 ноември в интернет и си правете изводи с какво сме му интересни в този момент



Премиерът на Великобритания Дейвид Камерън е на двудневно посещение у нас, за което се твърди, че било рутинно и по повод чудесните ни междудържавни отношения, които щели да изиграят благоприятна роля при вземане на решения за бъдещето на ЕС.

Дали обаче това е точно така и дали ужасяващата обстановка пред границите на Великобритания всъщност не са повод за двудневния му престой у нас? Какво зад кулисите ще поиска той?

Вижте това видео, което бе разпространено на 29 ноември. Заснето е от недоволен унгарски шофьор на ТИР. Вижда как се движат тежкотоварните автомобили срещу поток от бежанци. Инцидентът е станал в близост до френския град Кале, съобщава първо "Русская Весна". Преводът е първата публикация у нас е направена от Блиц. Кадрите показват как унгарският шофьор започва да се движи, докато друг камион го изпреварва. Бесният водач умишлено ускорява скоростта, движейки се срещу група мигранти, който вървят по магистралата в срещуположната посока, застрашавайки го дори да влязат в кабината на камиона..

Те показват агресивност и започват да хвърлят камъни и други предмети към приближаващия се ТИР.

В други части на клипа се вижда как мигрантите вървят по средата на магистралата с цел камионите да се движат по-бавно, а те да могат незабелязано да се качат в някой от тях и по този начин да преминат границата на Великобритания през тунела под Ла Манша.



В категории: Политика


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
13
Коментара
Флагман.БГ Сърбия в политиката на княз Борис-Михаил Сърбия в политиката на княз Борис-Михаил 02/05/2026, Събота 10:20 0
13
Коментара по темата
13.
?
05.12.2015 10:13:16
0
0
И какво общо има това с българо - турската граница? Потокът върви от Гърция през Македония и нататък - кой накъде му видят очите.
12.
spas
04.12.2015 18:33:06
0
1
Минирайте границата ..

Едно минно поле с достатъчно голяма ширина и следващо граничната ни бразда би отказало много от забрадените нинджи, и разочаровало силно по-смелите от тях ..
Един, двама ще се опарят..после ще стане спокойно и граничарчетата и полицаите ще имат възможност да си починат и да прекарат зимата на топло.
11.
Земетресението в Истанбул
04.12.2015 18:13:14
0
0
Шопите са кат картофите. Растът и стареят
10.
HighSpirited
04.12.2015 17:38:00
0
0
до Тревор
айде пак поредния малоумник, в флагман, ти на какъв език говориш бе рязана карабино? Като са качили клип трябва да е на български!
9.
Много ядосана....
04.12.2015 17:30:11
0
2
"За да падне България трябва да падне само София.Тя трябва да бъде изравнена със земята и в развалините и да се засеят картофи.... или "Държава на име България не трябва да съществува." - Уинстън Чърчил
Сега какво следва.... за да ни поставят отново на колене? Английска колония ли ще ставаме?
8.
Жорж Български
04.12.2015 17:29:34
1
0
Браво! Уважение за Давид Камерон и Англия. Нещата ще се оправят. Ние сме в Европа. Браво и добре дошъл!
7.
Историята ни учи че досега
04.12.2015 14:38:30
1
9
България не е видяла добро от Великобритания. За какво толкова внезапно дойде Камерън и защо обиколи границата ще се разбере по-късно. Но със сигурност ще е в тяхна полза.
6.
ec@
04.12.2015 12:39:57
1
11
Време е да се замислим кой печели от тази явна дестабилизация но Европа и защо почти всички европейски лидери я подкрепят.
5.
z7rzi6S96E7r
04.12.2015 12:27:18
3
8
А ДА ПОПИТАМ МИТКО КАТО КАКЪВ СА ИЗЖИВЯВА НА ВТОРИЯ ХЕЛИКОПТЕР ЗАЕДНО С ВЕНЕТУ И ДАВИД ТОВА ЛИЦЕ .....МИТКО НЕ Е ЛИ КМЕТ НА БУРГАС А НЕ НА ЕЛХОВО .......
4.
Тревор
04.12.2015 12:23:33
1
3
Какъв превод искаш бе пъпеш?! Това, което виждаш не ти ли е достатъчно?
3.
й077щйщ7ю0юшю4ющюкй5йкй5йкът
04.12.2015 12:22:20
1
3
МИГРАНТИТЕ МИНАВАТ ПРЕЗ МАКЕДОНИЯ СЛАБИ СА ВИ МЕЖДУНАРОДНИТЕ РАЗСЛЕДВАЩИ ЖУРНАЛИСТИ , НЕ ОТВЛИЧАЙТЕ ВНИМАНИЕТО НИ ОТ ПРОСТОТИИТЕ НА ТИКВАТА И ГЕРБ , ДАВИД Е ТУК ЗА ДА ПРЕДУПРЕДИ ПАША ЕРДОГАН ДА СИ ХОДИ МИРНО И КРОТКО И ДА СИ ПРИБЕРЕ КРАДЛИВИЯ СИН БИЛЯЛЧО, ЩОТО ИНАЧЕ ИДВАТ ТУРСКИТЕ ГЕНЕРАЛИ НА ХОД ........
2.
НИК
04.12.2015 12:16:11
0
6
МОЕТО МНЕНИЕ Е ,ЧЕ ИСКА ДА НИ НАПРАВИ ЦЕЛ №1 НА ТЕРОРИСТИТЕ,КАТО СИ РАЗПОЛОЖИ ТУК ПО НАШИТЕ ЛЕТИЩА ИЗТРЕБИТЕЛИТЕ ЗА НАПАДЕНИЕ НА ИСЛЯМСКА ДЪРЖАВА ИЛИ КАТО РАЗПРЕДЕЛИТЕЛНА ВОЕННА БАЗА ЗА ДРУГАТА ИМ БАЗА В КИПЪР, И ПРОСТО ДОЙДЕ ЗА ДА УВЕДОМИ "главнокомандващия на българската "армия" "!!!!
ДАНО НЕ СЪМ ЛОШ ПРОРОК, НО АКО СЕ ОКАЖА ПРАВ ......ЖАЛНА НИ МАЙКА!!!.......ТУК В БЪЛГАРИЯ ВЕРОЯТНОСТТА ТЕРОРИСТИТЕ ДА НАПРАВЯТ АТЕНТАТИ ,АКО БЪДАТ РАЗПОЛОЖЕНИ БРИТАНСКИ ИЗТРЕБИТЕЛИ Е 10 000 ПЪТИ ПО- ГОЛЯМА ОТ ТАЗИ ДА НАПРАВЯТ В МОМЕНТА НА АНГЛИЙСКА ТЕРИТОРИЯ ПРИ ТЯХНОТО РАЗУЗНАВАНЕ И МЕРКИ ЗА СИГУРНОСТ!!!!!!!!!!
ТОВА СЕ ЗАГАТВА И ОТ ДУМИТЕ НА ЕДНА ЖУРНАЛИСТКА ОТ "НОВА ТВ".........ОБЪРНЕТЕ ВНИМАНИЕ НА ДУМИТЕ И В РЕПОРТАЖА МЕЖДУ 10-ТАТА И 16-ТАТА СЕКУНДА!!!!!!!!!!!!!!!
http://novanews.novatv.bg/news/view/2015/12/04/132402/%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D1%8A%D0%BD-%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%B5%D1%89%D0%B0%D0%B2%D0%B0-%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%BE-%D1%82%D1%83%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0/
И ДАНО "БОГОПОМАЗАНИЯТ" ОТ ТРИМА ПАПИ ДА ИМА ДОБЛЕСТТА ДА ЗАЕМЕ ДЪРЖАВНИЧЕСКА БЪЛГАСКА ПОЗИЦИЯ И ДА ЗАЩИТИ НАШИТЕ ИНТЕРЕСИ И НАЦИОНАЛНА СИГУРНОСТ, А НЕ ЧУЖДИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1.
x
04.12.2015 12:03:22
1
2
Къде е този превод ,клипа не е преведен
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Разпада ли се БСП? Цялата партийна организация в Нови пазар напусна Разпада ли се БСП? Цялата партийна организация в Нови пазар напусна Местни групи в социалните мрежи очакват те да се присъединят към формацията на Румен Радев Тони Димитрова и Ники Кънчев на шоу с надиграване и „Стани Богат“ в Сигмен Тони Димитрова и Ники Кънчев на шоу с надиграване и „Стани Богат“ в Сигмен Традиционният курбан за празника ще е утре Кабинетът "Радев": Изненадващи имена за правосъдието, финансите и министерството на външните работи Кабинетът "Радев": Изненадващи имена за правосъдието, финансите и министерството на външните работи Лидерът на Прогресивна България във вторник ще присъства на консултациите с президента Илияна Йотова Тръмп още няма стратегия за изход от зле планираната война срещу Иран Тръмп още няма стратегия за изход от зле планираната война срещу Иран Два месеца минаха от началото на конфликта, който взриви петролните пазари и доведе света до ръба на глобална криза Антон и Пламена Нашеви представиха в Бургас книгата, която преобръща представите за пътуванeто Антон и Пламена Нашеви представиха в Бургас книгата, която преобръща представите за пътуванeто Двамата зарязаха сигурната си работа и поеха за експедиция с велосипеди в Централна и Южна Америка, описаха приключенията си в "Карай към непознатото" Парк "Капката" в Поморие: Спечели проект с футуристичен дизайн Парк "Капката" в Поморие: Спечели проект с футуристичен дизайн Гласуването приключи снощи  Дневната и нощната тарифа на тока: време ли е за промяна Дневната и нощната тарифа на тока: време ли е за промяна Може ли сметката да спадне, без да се ограничаваме - специалист с препоръки Митичен бизнесмен от Бургас поема оперативното управление на футболния "Левски" Митичен бизнесмен от Бургас поема оперативното управление на футболния "Левски" Предприемачът, който до този момент бе популярен с проектите си в Черноморец и Созопол, е свързвал Атанас Бостанджиев с Наско Сираков Иван Демерджиев: Ние ще накараме институциите да заработят и да спазват стриктно закона Иван Демерджиев: Ние ще накараме институциите да заработят и да спазват стриктно закона Прогресивна България“ е политическа сила, коята има намерението да приключи модела на отдавна изтеклите мандати в съдебната система, на нетърпимото положение, на което сме свидетели днес, обяви Демерджиев Какво крие МВР за катастрофата в Ботевград Какво крие МВР за катастрофата в Ботевград Контролът от страна на МВР е фокусиран главно върху скоростните режими, което ние намираме за крайно недостатъчно и неефективно, написа Диана Русинова 
Петима души загинаха в самолетна катастрофа в САЩ Петима души загинаха в самолетна катастрофа в САЩ Самолетът е летял с висока скорост преди да се разбие Дневен хороскоп за 2 май 2026: Везните са магнит за пари, Телецът да внимава Дневен хороскоп за 2 май 2026: Везните са магнит за пари, Телецът да внимава  Ден на възможности и рискове – разумът и търпението ще определят посоката Арестуваха известна турска актриса за наркотици Арестуваха известна турска актриса за наркотици Ханде Ерчел долетя в Турция от Лондон и веднага беше задържана от полицията на летището Новият върховен лидер на Иран заплаши да отговори на всяка американска атака Новият върховен лидер на Иран заплаши да отговори на всяка американска атака От началото на април е в сила споразумение за прекратяване на огъня между Иран и САЩ, но преговорите за уреждане на конфликта са в застой Американският президент: Имаме проблем, никой не знае кои управляват ислямската република Американският президент: Имаме проблем, никой не знае кои управляват ислямската република Той отговори уклончиво дали ще има нови удари по Иран Тръмп решава за нови удари по Иран, но US генерал призна, че не могат да принудят Техеран да преговаря Тръмп решава за нови удари по Иран, но US генерал призна, че не могат да принудят Техеран да преговаря Министърът на отбраната на САЩ Хегсет е изправен пред „остри въпроси“ от демократите в Сената относно войната с Иран Торино и Бургас започват сътрудничество в културния обмен за Европейска столица на културата 2032 Торино и Бургас започват сътрудничество в културния обмен за Европейска столица на културата 2032 Тази визита е само част от многобройните културни инициативи, които се реализират в контекста на кандидатурата на Бургас за Европейска столица на културата 2032 Лидерът на ДПС в Добрич хвърли оставка, оплака се от токсична среда Лидерът на ДПС в Добрич хвърли оставка, оплака се от токсична среда Това е мое лично решение. Осъзнато, категорично и без връщане назад, обяви Люцкан Малджиев Носителка на Златният орфей живее в крайна мизерия Носителка на Златният орфей живее в крайна мизерия Купувам си храна от топлата витрина в магазина, една порция изяждам на три пъти, казва певицата В ромското гето в Пловдив доматите са на най-ниските цени в България В ромското гето в Пловдив доматите са на най-ниските цени в България Продават ги за 1,50 евро на килограм
Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Разделението на ПП-ДБ е грешка Виц на деня Виц на деня - Защо жените отделят толкова много време и средства за външния си вид, вместо за развитието на интелекта си?
- Защото слепите мъже са много по-малко, от глупавите...
Виц на деня Виц на деня - Ти ме търсиш само за с*кс.
- Добре, ела утре... утре ще бъркаме бетон!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Караш ме да гася лампата по време на с*кс, а после ми се сърдиш, че не съм те познал на улицата!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори