×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Борислав Сарафов сезира МВР за функционирането на BG-ALERT
  • Ново мощно земетресение удари Турция
  • Заради липса на изпитващи: Курсисти чакат над месец, автоинструктори излязоха на протест в Шумен
  • Принц Уилям и Кейт Мидълтън празнуват годишнина от сватбата си
  • Полицаи иззеха 2 килограма наркотици в София
  • Северна Корея тества оръжейни системи на нов разрушител
  • Тръмп: Русия иска да постигне споразумение в Украйна
  • 12 000 случая на варицела от началото на годината
  • Делото „Дебора“ продължава с разпит на свидетели
  • 74-годишен водач блъсна украинка в Слънчев бряг
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Приятел на убития Георги: Полицаите нищо не правят, задават ми възможно най-глупавите въпроси


Приятел на убития Георги: Полицаите нищо не правят, задават ми възможно най-глупавите въпроси
Убийството на 16-годишния Георги остава неразкрито, защото полицаите не правят нищо, а само задават глупави въпроси, каза Константин Малчев
02 Декември 2015, Сряда, 10:52 ч.

10 пъти им казах, че Гого нямаше никакви врагове, но най-много ме потресоха измишльотините, че бил хулиган и е убит заради футболна агитка, споделя Константин Малчев

Полицаите абсолютно нищо не правят, за да открият убиеца на 16-годишния Георги Игнатов. Разследващите на трагедията в Борисовата градина ми задаваха възможно най-глупавите въпроси. Това каза в "Тази сутрин" по бТВ приятел на убития Георги - Константин Малчев.
„Три пъти ме викаха. Питаха ме къде е излизал Георги, какво е правил, а аз 10 пъти им казах, че той нямаше никакви врагове. После ми задаваха въпроса дали може стар приятел да го е убил. През август ме викаха за последно. Потресе ме това, което се говореше, че Гого бил хулиган и убийството му било заради футболни агитки. Не се работи по случая, за да бъде хванат убиецът му, а се коментират само глупости“, каза още приятелят на убития младеж.

В категории: Крими


Срина се при Гала
Срина се при Гала 30/04/2025, Сряда 13:00 0
5
Коментара по темата
5.
Roll
02.12.2015 18:23:58
1
0
Разберете, че в България няма ПОЛИЦИЯ и полицаи. Тези в униформите са по скоро като охрана и охранителна фирма: плащаш си- пазят те, не си плашташ- спасявай се сам. Това са едни комплексирани, празноглави, малоумни и за абсолютно нищо не ставащи паразити, които са постъпили в полицията, защото могат да изтеглят голям кредит(примерно 50 000, 100 000лв), да си купят някоя "гъзарска" кола и да се правят на мутри в свободното си време. През 90-те години на миналия век всеки квартален гамен ставаше наркодилър. Днес става полицай. Ей мишки смешни, страхливи. Като сте по 10 човека с палки и пистолети срещу един сте много смели, ама като сте цивилни сте по тихи и от водата и по ниски от тревата. Смешни неандерталци и жени в мъжки тела.
4.
Георги
02.12.2015 13:07:15
9
5
Ако трябва не 3 а 30 пъти ще ходи в полицията. То да не е когато той иска. Както преценят разследващите, така. Ебах го у охльова.
3.
Ханку Брат
02.12.2015 13:00:28
3
7
Как тъй, нищо не правят?! Редовно си вземат заплатите. И протестират??! И искат по-големи, че и 20 накуп. За добре свършена работа - като тази, с убитото момче. Те това правят<
2.
Шерлок
02.12.2015 10:30:43
2
4
И да знае нещо няма да го каже! Те са така, младите - знаят си всичко помежду си, но се прикриват. В случая заради паметта на момчето и заради родителите, може би! Без помощ от близки няма разкриване! Съдействайте!
1.
Ujas
02.12.2015 09:02:16
4
20
Bokluci dolni ne gi e sram ubiha momcheto daje na kamerite e izlqzal ubieca a oshte ne sa go hvanali nali ste evropeiska darjava
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Проверяват депутата Йордан Иванов от ПП-ДБ за разбития контрабанден канал на Паскал и ареста на Беляшки Проверяват депутата Йордан Иванов от ПП-ДБ за разбития контрабанден канал на Паскал и ареста на Беляшки Задържаните от акцията в Митницата в Пловдив поискали Иван Демерджиев да ги представлява Почина доайенът на предаването "Бразди" Почина доайенът на предаването "Бразди" Д-р Петър Карагьозов си отиде на 88 години Община Несебър подготвя спортно-рекреативна зона в Свети Влас за активна дейност Община Несебър подготвя спортно-рекреативна зона в Свети Влас за активна дейност Завършеният спортен комплекс ще предоставят по-добри условия за тренировки и състезания Бойко Борисов от Валенсия: Критикуват ме хора, които могат само да джавкат и обиждат Бойко Борисов от Валенсия: Критикуват ме хора, които могат само да джавкат и обиждат Ще ми коментират те 100-те дни на правителството, не ни оставиха и един ден, още от първия искат да го свалят, възмути се бившият премиер Трима полицаи дават показания по делото срещу актьора Димо Алексиев Трима полицаи дават показания по делото срещу актьора Димо Алексиев Униформените го спрели през нощта, в която той шофирал колата си пиян Созопол се подготвя за силен летен сезон: Кметът Янакиев с апел за по-активен диалог с бизнеса Созопол се подготвя за силен летен сезон: Кметът Янакиев с апел за по-активен диалог с бизнеса Таксата за автомобили в Стария град може да се увеличи На Гергьовден Камено посреща своя празник с концерт на Гъмзата и „Brass Band Show“ На Гергьовден Камено посреща своя празник с концерт на Гъмзата и „Brass Band Show“ Общинското ръководство кани всички жители и гости на града да споделят празника Бургазлии пропищяха: Искат легнали полицаи или камери за скорост на възлов булевард Бургазлии пропищяха: Искат легнали полицаи или камери за скорост на възлов булевард От ул. „Цар Симеон I” та чак до Строителния техникум на бул. „Стефан Стамболов” - при ограничение 30 км/ч., често се виждат автомобили и с 80-90 км/ч. Притеснително! Голяма част от фирмите предвиждат сериозни съкращения до месеци Притеснително! Голяма част от фирмите предвиждат сериозни съкращения до месеци В България има около 250 хиляди вакантни позиции, които са перманентно отворени, повече от тях обаче са нископлатени Какви заплати ще плащат на тийнейджърите през лято 25 Какви заплати ще плащат на тийнейджърите през лято 25 Повечето хлапета започват на минимална работна заплата от 1070 лева плюс процент от оборота
Срина се при Гала Срина се при Гала Поводът за драмата му е внезапната смърт на оперния певец Борислав Спиров, който загина след нелепа катастрофа с камион Трагедия на военно летище, загина известен парашутист Трагедия на военно летище, загина известен парашутист Загиналият парашутист е бил член на 63-та парашутна бригада и е починал тази нощ във военната болница в Ниш от наранявания Тръмп задължи с указ шофьорите на камиони да владеят английски език Тръмп задължи с указ шофьорите на камиони да владеят английски език В края на втория си мандат Барак Обама подписа указ, който облекчи леко мярката. С него беше дадено право на полицаите по пътя да не отстраняват тези шофьори на тирове от работа, а просто да им напишат глоба Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Лидерът на републиканците изрази тежко мнение за Байдън Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Терористът е избягал със скутер Медведев отсече: Русия и САЩ са... Медведев отсече: Русия и САЩ са... Политикът счита, че няма да има крайно изостряне на отношенията между Москва и Вашингтон Драмата с тока не спря Григор Димитров Драмата с тока не спря Григор Димитров Българинът победи чисто великобританец Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Знаете ли, това, което правя, е изключително сериозно, заяви президентът на САЩ Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България "Европа трябва да защитава физичната среда, но и мрежовата", каза пък специалистът по киберсигурност Ясен Такев Почина Ирина Мутафчиева Почина Ирина Мутафчиева Тя е автор на множество публикации в централния периодичен печат и в специализирани издания
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Луди искат да ме отстранят! Щяха да превърнат САЩ в пропаднала дупка от третия свят Виц на деня Виц на деня - Какво е шведска маса по нашенски?
- Запой в гараж, върху щайги.
Виц на деня Виц на деня България е единствената държава, в която даже и неодушевените предмети си имат майка. Статус във фейсбук Статус във фейсбук Горещото кафе в пластмасова чашка отнема 2/3 от мъжката потентност. Първо изгаря пръстите, а после и езика...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори