Извънредно! Стрелба в парижко предградие, има ранени полицаи
18 Ноември 2015, Сряда, 04:11 ч.
Операцията е предприета за залавянето на един от заподозрените за атаките във френската столица
Престрелка избухна в 4:30 часа тази сутрин в парижко предградие, съобщи бТВ.
Ранени са двама полицаи. Изстрели проехтяха в северното парижко предградие „Сен Дени” при спецакция на полицията, предаде Ройтерс.
Двама или трима терористи са се барикадирали там. Единият от тях е предполагаемият поръчител на атентатите в Париж от 13 ноември Абделхамид Абауд. Досега се смяташе, че той е на територията на Сирия.
След 8.30 часа българско време Си Ен Ен предаде, че на мястото на спецакцията са се чули серия експлозии.
Франс прес съобщи, че двама души са загинали при операцията, сред тях е и самовзривила се жена. Агенцията съобщава и за двама арестувани.
Очевидци съобщават за блокирани пътища от полицията в предградието.
В централната част на Париж отново се чува вой на полицейски сирени.
Междувременно прокурорът на френската столица съобщи, че петима от заподозрените за кървавите атаки от петък са били арестувани. Сред терористите имало жена, която се е самовзривила, информира Нова телевизия.
Обект на щурма на силите за сигурност били два апартамента в северното предградие „Сен Дени”.
Част от жителите на района са били евакуирани.
В категории:
Крими
Гърция спира наемите в брой: От 1 октомври всичко минава през банка
31/07/2026, Петък 12:45
0
Почина Франко Барези - сърцето и вечният капитан на Милан
Кошмарен жребий дебне ЦСКА: Аталанта, Монако и Брайтън сред възможните съперници
Изрод застреля котка в Айтос пред очите на малко дете
Демерджиев прати сигнал срещу Пеевски до Сметната палата
Нови кадри от хижа Петрохан: Курабийки и неизпечен хляб останали след трагедията
Търговците натиснаха спирачка на цените, но юлската инфлация остава 4,4%
Официално: България избира президент на 25 октомври
Трагедия! Лавина помете 10 алпинисти, сред тях е легендарният Нирмал Пурджа
Арестуваха жена от Сливен в Сарафово след положителен тест за амфетамин
Мария Илиева и Стенли превръщат гората край с. Изгрев в концертна сцена
Над половината фирми у нас са без служители, големите държат 67,6% от заетостта

Недейте кара т.н."журналисти" на флагманчето да мислят-по-им е лесно да преписват.Това,което искате от тях,вече е журналистика.А те не са журналисти,а преписвачи.
Защо не пишете къде се наемат хора във Бургас, къде има конференции, търговски срещи да можем да развием икономиката на града. Аз на кмета съм му заръчал да дублира заплатите за 2 години. Това значи много работа и умна работа. Фокусирайте на бизнеса не на порното!!!!
Ама може да мотивирате хората със търговия и предприемачество, може да помогнете на Бургас, ама все се разсейвате със глупости.