×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Автентичният Черноморец намери мощен спонсор


Автентичният Черноморец намери мощен спонсор
Васил Данев и Трансвагон се ангажират с издръжката на клуба
08 Октомври 2015, Четвъртък, 15:21 ч.

"Трансвагон" АД поема издръжката на акулите
Автентичният Черноморец, който играе в "Б" областна група, си намери мощен спонсор, похвалиха се от ръководството на клуба. "Трансвагон" АД от днес поема основната част от издръжката, което гарантира безоблачно бъдеще за клуба.

Компанията, която се управлява от изп.директор Васил Данев е сред най-големите в региона. Дружеството ще финансира клуба, за да го върне на мястото му - в професионалния футбол. Конкретните параметри не се съобщават, но със сигурност сумата няма да е никак малка.

Припомняме, че ФК "Черноморец 1919" е продължител на 95-годишната история на бургаския клуб. Отборът бе учреден през лятото от клубни легенди. В момента е водач в "Б" областна група.

В категории: На терена , Спорт


12
Коментара
Флагман.БГ Какво се случва с Крисия и Никола Цолов? Какво се случва с Крисия и Никола Цолов? 01/11/2025, Събота 21:15 0
Масова стрелба до България
Масова стрелба до България 01/11/2025, Събота 20:17 3
Наводнение във Варна
Наводнение във Варна 01/11/2025, Събота 19:17 0
12
Коментара по темата
12.
Грийнпийс
08.10.2015 18:38:53
1
7
В цял свят се борят с петролните разливи и мазутените петна,само в Бургас ги защитават.Не мога да Ви разбера.

П.С.
Не само акулите,всичко живо страда от мазута,кажете Не на тази екологична катастрофа.
11.
А ДАНО
08.10.2015 15:54:01
2
11
Всички трябва да уважават такива хора и фирми,които все още имат желание да помагат на футбола в заспалия ни град.
10.
Закъснели
08.10.2015 15:21:50
0
5
Откраднаха двата стадиона, колодрума и какво ли не. Спорта в Бургас стигна под дъното. Всичко това последните 8 години. А вие се карате за глупости и се каните да изберете отново същите управляващи дето постигнаха това.
9.
Xxx
08.10.2015 14:39:33
1
8
Zelenite umirat sinite se vazrajdat sadba ko da se pravi
8.
автентичният
08.10.2015 14:28:28
13
3
автентичен е, колкото псфк, 919 и черноморец балчик... просто сте като маймунките - хващате се за клона и го пускате, че вече се чупи. смешно е, че не ходите на псфк-то, а чакате да умре и да им вземете футболистите. еми създайте още един, за всеки случай там да е готов да стартира.
7.
Еххххх!
08.10.2015 13:52:52
2
15
Милите ни те! Какво толкова ви бръкна в здравето тази новина? Да, тове е истинския Черноморец, защото е създаден от хора които истински обичат този отбор и са свързани с него. Всеки един от тях е играл, носил победи и е мириал тревата на стадиона в Акациите, а що се отнася до децата които сега играят в ПСФК, докато в сърцето им е Черноморец, всеки фен е зад тях, те са си част от нас. Черноморец ще го има винаги! Това е новината и както Бошнаков , така и г-н Данеш и д-р Спасимир Иванов, заслувават благодарност, не комплексарски изказвания.
6.
Рюстю от комлука
08.10.2015 13:31:23
16
5
Цялото комлука пейм, за черноморец ний живейм, илийката е нашия кумир, кати истинки мангал непоколибим. За Томата и Ангел ще живейм и повече желязо няма да крадем. само таблото са ни обещали...автентичния отбор, на мангали олицетворен!!!
5.
хахах
08.10.2015 13:22:24
12
7
тоя комуняга повече от 6-7 палки няма да даде. това са пълни глупости. ще им хвърли някой лев за банкетче, че инъче илийката цигането и дебелака румен ще се откажат, че единия е грозен мангал, а другия е 100 кг. Бахти футболистите... и това ли ви е автентичния черноморец.
4.
hhh
08.10.2015 13:13:03
12
11
и как по - точно това е "автентичния" черноморец??????? и как по - точно е приел традицитте на "черноморец"? и как така пак има два черномореца и единия както беше последовател на стария, вече не е, а другия стана???? Спрете да пишете глупости, а наричайте нещата с истинските имена. Смешното е, че вече никой не подкрепя псфк -то, а само този новия отбор, а до минлата година големи срещи, голямо нещо. Ако утре се появи някой богаташ и си направи негов си черноморец и той ли ще е автентичен! фурнаджийски лопати...
3.
шейх
08.10.2015 13:09:12
4
12
Радвам се, че и другия бургаски отбор ще го бъде. Само моля феновете им да не си мислят, че са единствения бургаски тим, защото Бургас е синьо-зелен.
2.
Само Черноморец!
08.10.2015 13:02:16
5
16
Един град! Един отбор! Само Черноморец! Това е бил и винаги ще си остане отбора на Бургас! Давайтеееееееее , акули!
1.
бачо киро
08.10.2015 12:39:33
7
19
Айде акулиииии,ще мачкаме отново!това добра вест за бургаския футбол!кольо данев е голям!Черноморец-това е Бургас!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Българските тракийски земи си имат свой римски император Българските тракийски земи си имат свой римски император Кой е Максимин Трак и защо никой не учи за него по история, разкрива проф. д.и.н. Диляна Ботева   Наводнение във Варна Наводнение във Варна Получиха се водопади Голяма чаровница влезе в "Ергенът" Голяма чаровница влезе в "Ергенът" Много е магнетична „Политико“: Българското правителство иска от Вашингтон дерогация за "Лукойл" „Политико“: Българското правителство иска от Вашингтон дерогация за "Лукойл" Това трябвало да се случи преди санкциите да влязат в сила на 21 ноември Ники от Калофер: Господа управляващи, спрете да крадете, живее ми се! Ники от Калофер: Господа управляващи, спрете да крадете, живее ми се! Младият мъж от 20 години е напълно парализиран и прикован на легло заради тежкото си заболяване Разтърсващи разкрития за кървавата драма в София Разтърсващи разкрития за кървавата драма в София Има главен заподозрян за разстрела в центъра Съдът в Париж реши - обвинените българи ще лежат в затвора Съдът в Париж реши - обвинените българи ще лежат в затвора Подозира се руска намеса при деянието Страшен екшън край Криводол, криминално проявен наби медик Страшен екшън край Криводол, криминално проявен наби медик Нападението стана в село с 800 жители Вълна от възмущение срещу агресор в Биг Брадър, трябва ли да се излъчва това по телевизията Вълна от възмущение срещу агресор в Биг Брадър, трябва ли да се излъчва това по телевизията Изключително грозни сцени в Къщата Пребиха жестоко медицинско лице Пребиха жестоко медицинско лице Роднини на нападателите се събраха пред Спешното отделение на болницата във Враца
Хакери откраднаха суперколата на спортна звезда Хакери откраднаха суперколата на спортна звезда Дръзкото престъпление стана по време на доставката Година от трагедията на жп гарата в Нови Сад, отнела 16 млади живота Година от трагедията на жп гарата в Нови Сад, отнела 16 млади живота Правителството на Сърбия вчера взе решение и обяви 1 ноември 2025 г. за ден на траур Лют скандал с Цеца в РСМ! Звездата на балканската музика излезе на сцената с българско знаме (ВИДЕО) Лют скандал с Цеца в РСМ! Звездата на балканската музика излезе на сцената с българско знаме (ВИДЕО) Последваха освирквания, някои фенове напуснаха събитието "Мелиса" отне живота на 46 души "Мелиса" отне живота на 46 души Жестоко бедствие Баща уби сина си с бонбони за Хелоуин Баща уби сина си с бонбони за Хелоуин Обезумелият мъж искал да вземе пари от застраховка Пентагонът разреши Украйна да получи „Томахоук“ Пентагонът разреши Украйна да получи „Томахоук“ Военното ведомство оабче оставя окончателното политическо решение в ръцете на Доналд Тръмп Созопол ще посрещне Гимкхана и Супер Рали през уикенда Созопол ще посрещне Гимкхана и Супер Рали през уикенда На  1 ноември  от 11:00 ч. на наказателния паркинг до стадиона участниците в  Гимкхана  ще демонстрират умения, скорост и безопасно шофиране Терористи щяха да потопят САЩ в кръв за Хелоуин, ФБР предотврати атентата Терористи щяха да потопят САЩ в кръв за Хелоуин, ФБР предотврати атентата Не пропускайте празника на тиквата на пазар „Краснодар“ Не пропускайте празника на тиквата на пазар „Краснодар“ Цветното събитие ще се проведе на 6 ноември от 16 часа Хибрид между ураган и средиземноморска буря със сила 160 км/ч може да удари Балканите Хибрид между ураган и средиземноморска буря със сила 160 км/ч може да удари Балканите Вижте какво се случва
Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Преформатирането е малко като перестройката - Борисов се сниши като Тодор Живков
Виц на деня Виц на деня - Ако съдим по липсата на два пръста на ръката ви, вие вероятно сте фрезист?
- Не, зъболекар.
Виц на деня Виц на деня - Братчед, ти можеш ли да свириш на пиано?
- На пиано мога, но на трезво хич ме няма!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Вярвай на това, което ти казва сърцето.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори