Стотици бургаски семейства оставени 12 часа без ток на „Каптажа”
Продължителното прекъсване на електричеството навява съмнения у местните хора, че е възможно причината да не е просто авария, каза председателят на сдружението на собствениците на "Каптажа" Николай Димитров
24 Септември 2015, Четвъртък, 11:24 ч.
Автор: Флагман.бгНеобяснимо е защо аварията е отстранена от Ветрен и Банево, а ние още сме без електричество, възмущават се местни хора
Повече от 12 часа стотици семейства са оставени без ток в бургаската вилна зона „Каптажа”, съобщи председателят на местното сдружение Николай Димитров пред Флагман.бг електричеството е спряно снощи в 0,27 часа и до този момент – 13 часа, все още не е възстановено.
Токът е бил прекъснат и в кварталите Банево и Ветрен, но е възстановен отново сутринта около 5 часа. „При нас обаче все още няма електричество, което е необяснимо, тъй като сме на една линия с Банево и Ветрен. Подали сме многобройни сигнали до EVN, но без резултат. Единственото, което ни обясняват е, че се работи по аварията”, каза Димитров. Хората обаче се съмняват, че липсата на ток е продиктувано от противоречията, които имат с енергоразпределителното дружество за собствеността на мрежата. „Ние сме собственици, а те искат да я изкупят”, казаха бургазлии, които имат имоти там.
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Жегата в Европа взе жертви, температурите минават 40 градуса
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“

Да изкупят и НН мрежата в "Острица 2" .Тепърва тези райони ще се заселват масово. Иначе при авария чакаме по няколко дни без ток докато се организира ремонта а и съораженията са стари и неподдържани