×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Циганска банда пребила бургазлия и майка му


Циганска банда пребила бургазлия и майка му
Биха ни без причина, споделя Тони Георгиева
24 Септември 2015, Четвъртък, 12:05 ч.

Мургав хулиган застанал на пешеходна пътека и отказал да се отмести, събрали се 20-30 цигани и пребили шофьора

Циганска банда пребила бургазлия и майка му посред бял ден. Нападението станало до пешеходна пътека в Бургас, а логичен мотив за агресията липсва. Пред камерата на ТВ7 Тони Георгиева разказа как пътували с автомобила си, но когато достигнали до пешеходна пътека в ромската махала, мургав хулиган застанал демонстративно на пешеходната пътека и отказал да се отмести. Докато шофьорът чака пресичащите да продължат пътя си, е нападнат без причина.
„Под мишницата му има охлузване от ударите, които му са нанесени, както и синина в областта на носа. За секунди се събраха 20-30 цигани. Изведнъж в ръцете на нападателя се оказа тухла. Явно това е било предварително обмислено“, добавя Тони.
Тя не разбира какво е отключило такава агресия. Жената е отворила вратата с намерението да помогне на детето си. „Просто изпаднах в шок. Само виках „Помощ, помощ, обадете се на полицията!“, но в един момент видях до себе си една яка циганка“, разказва майката на бития шофьор.
Тя споделила пред разследващите, че е била е налагана с юмруци от непознатата ромка, не помни как са се качили в колата и как са избягали. От ударите е получила леко мозъчно сътресение. Пострадал е и автомобилът, който е с огъната ламарина. Дълго време никой не се е притекъл на помощ на битите българи. Нямало е и кой да позвъни на тел. 112.
„Единствено един мъж и жена слязоха от колата си и дойдоха да ни помогнат. Всички останали бяха зрители на случващото се“, добавя битата жена.
Разследващите работят по случая. По непотвърдена информация има и друг случай, при който нападнат мъж не е подал сигнал в полицията от срам, че е бит от цигани. По непотвърдени източници, той е нападнат, защото е нарекъл циганите цигани.

В категории: Бургас


11
Коментара по темата
11.
*********
24.09.2015 23:09:31
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
10.
*********
24.09.2015 17:38:59
0
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
9.
Циганин
24.09.2015 14:42:52
13
3
Маняк идвай с жена си на гости в комлука ще играем на влакче и ти ще си посредата нали се кефиш на наща пасмина
8.
*********
24.09.2015 12:47:57
2
10
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
7.
*********
24.09.2015 12:33:48
2
9
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
6.
Нециганин
24.09.2015 12:08:51
18
5
То и моята жена и дете някой да се опита да ги прегази на пешеходна пътека и аз ще го млатя с тухли.Тая пача какво се прави на ни лук яла-ни лук мирисала?Ако наистина не е спрял на пешеходната пътека,защо да го защитават другите нецигани при положение,че е виновен?Въобще какво значение има какъв си,ако не спазваш закона?
5.
С.Г.
24.09.2015 11:46:49
0
14
Аз бях там моят и още един мъж качиха момчето в колата и го изпратиха, ако бяхме викнали и полиция щяха да ги спукат от бой, защото циганите заприиждаха с лопатите от махалата и не питаха какво е станало, а направо нападат. Освен това момчето е щяло да блъсне майка с количката на пешеходната пътека, оттам е тръгнал скандала. Най-нелшпото в случая е, че само двама души защитиха момчето, а останалите НЕцигани, не само че не слязоха да застанат зад него, а и свиркаха на нас, задето сме спрели и сме йм задръстили пътя. ЕВАЛА!!!
4.
Херкулес
24.09.2015 11:31:52
3
22
Българите сме много долни и нещастни предатели, за това циганите ще ни тормозят, стояли и гледали!
3.
fjjfjd
24.09.2015 10:07:51
0
8
престъпление
2.
fjjfjd
24.09.2015 10:07:00
1
11
А ся говорете младежи пребиха РОМИ БЕЗ ПРИЧИНА! Медийки, като не сте свидетел на дадено предтъпление бързо нарочвате младежът или младеежите, които помагат на съгражданите си.
1.
zzzz
24.09.2015 09:27:44
2
22
Ееее а къде са командосите сега ?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Грандиозни звездни концерти и музикално-визуални спектакли за празника на Несебър Грандиозни звездни концерти и музикално-визуални спектакли за празника на Несебър Световноизвестната група Chico & The Gypsies ще завладее сцената на на Крепостните стени навръх 15 август Сърцето няма почивка- провери го безплатно в УМБАЛ „Дева Мария“ Сърцето няма почивка- провери го безплатно в УМБАЛ „Дева Мария“ През август тече кампания за безплатни кардиологични прегледи за жени над 50 години Писмо до Флагман.бг от една софиянка, влюбена в Бургас Писмо до Флагман.бг от една софиянка, влюбена в Бургас Тя е главен експерт в БНБ, управление "Емисионно", наш редовен читател Британец от Кубадин хванат с буркани марихуана и конопена градина в двора Британец от Кубадин хванат с буркани марихуана и конопена градина в двора 57-годишен английски гражданин е задържан, след като в къщата му край Средец са открити наркотици и засаден канабис Сгащиха с много наркотици в хотел "Меркурий" в Слънчев бряг бившия затворник Илиян Сгащиха с много наркотици в хотел "Меркурий" в Слънчев бряг бившия затворник Илиян В апартамент на 2-ия етаж ченгетата от РУ-Несебър намерили 100 грама канабис и 27 пликчета с екстази Бум на фалшиви резервации по морето, вижте как да се предпазите Бум на фалшиви резервации по морето, вижте как да се предпазите Проверявайте в Гугъл откъде са снимките и не се подвеждайте от примамливите цени Деца от Царево разплакаха Тодор Цветков след пожара, продават си играчките, за да му помогнат Деца от Царево разплакаха Тодор Цветков след пожара, продават си играчките, за да му помогнат От къщата му в „Острица“ са останали само руини, но хората, на които е помагал, му се притичат на помощ Верижно меле на Прохода на Републиката, има 9 пострадали, сред тях и деца! Верижно меле на Прохода на Републиката, има 9 пострадали, сред тях и деца! Три коли се нанизали, причините се изясняват Мирослав Боршош отличи финалистите в конкурса за рекламни туристически плакати Мирослав Боршош отличи финалистите в конкурса за рекламни туристически плакати Решихме да го организираме, за да открием България през очите на различни артисти, каза той Тормозът на Драган над съседите му в Слънчев бряг бил по-страшен от бомбардировките в Киев Тормозът на Драган над съседите му в Слънчев бряг бил по-страшен от бомбардировките в Киев Рускоговоряща собственичка на апартамент в „Съни Вю Саут“ се изнесла от комплекса, след като пияният мъж едва не я удушил, защото отказала да приеме пръстена му
В тази държава минималната заплата е над 1 000 евро месечно В тази държава минималната заплата е над 1 000 евро месечно България остава в дъното на списъка с минимална заплата от 551 евро на месец Написа хаплив коментар за Димо Алексиев, Ралица Паскалева го "захапа" Написа хаплив коментар за Димо Алексиев, Ралица Паскалева го "захапа" Телевизионният водещ Митко Павлов отговори с ироничен коментар, в типичния си хаплив стил, като напомни, че човек трябва да понесе отговорност за действията си, особено ако е рецидивист Куршум отне най-важните мъже в живота на черната вдовица Куршум отне най-важните мъже в живота на черната вдовица Първите двама са публично убити, а Славков се самоуби миналата седмица Бивш министър разкри как Тръмп изнудва Путин, надява се Украйна да се възползва Бивш министър разкри как Тръмп изнудва Путин, надява се Украйна да се възползва Той обаче не смята позицията на американския президент за проукраинска Мая Кучинска, която танцува в небето и лети в тунели, сбъдна мечтите си Мая Кучинска, която танцува в небето и лети в тунели, сбъдна мечтите си 25-годишната жена има над 1600 скока с парашут НАСА се готви да изпрати хора на Луната и на Марс НАСА се готви да изпрати хора на Луната и на Марс Това трябва да стане до края на мандата на Тръмп Руснаците превзеха Часов Яр и иде ред на Константиновка Руснаците превзеха Часов Яр и иде ред на Константиновка Става много тежко за украинските части и в Покровск, а линията Славяск- Краматорск започва да се руши и затова Тръмп дава ултиматоми като луд, коментира проф. Витанов Съпруга разбра за изневяра на мъжа си благодарение на кантар, любовницата е тежала 54 килограма Съпруга разбра за изневяра на мъжа си благодарение на кантар, любовницата е тежала 54 килограма На някои хора сякаш не им е писано да са заедно Трус в Истанбул разлюля половин Тракия Трус в Истанбул разлюля половин Тракия Според информация на Дирекцията за извънредни ситуации и борба с природни бедствия към президентството в Анкара (АФАД), епицентърът се е намирал край бреговете на истанбулския квартал Силиври, на дълбочина от 9,91 километра Нов проект ще дигитализира красотата на природата в Айтос с помощта на дронове Нов проект ще дигитализира красотата на природата в Айтос с помощта на дронове Айтос с план да разкрие туристическия си потенциал
Велислава ДЕЛЧЕВА, новият омбудсман: Велислава ДЕЛЧЕВА, новият омбудсман: Виц на деня Виц на деня - Какъв е некадърният доктор?
- Този, който сам си купува уискито...
Виц на деня Виц на деня Мъжът пие едно, две, три, па забрави.
Жената пие едно, две, три, па като се сети...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Жената е като дявола. Няма да ти даде тялото си, докато не ти вземе душата!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори