Тотален шаш! Бургаска културистка си направи селфи на... гроба на майка си
Фотото на това място шокира дори онези, които смятаха, че добре познават Скарлет
Ключови думи:
скарлет дербал, селфи, гроб, майка, бургазлийка, културизъм, стоян атанасов-гумата, затвор, затворници, гумата
06 Септември 2015, Неделя, 03:57 ч.
Бургазлийката явно е пристрастена към селфитата, тъй като повечето й снимки в профила са направени с телефон, насочен към огледалото
Шампионката по културизъм Скарлет Дербал шашна приятелите си във Фейсбук, след като си качи селфи, направено... на гроба на майка си. Може да е лична причината, но фактът, че фотото е щракнато на такова място, шокира дори онези, които смятаха, че добре познават Скарлет, съобщи БЛИЦ.Бургазлийката явно е пристрастена към селфитата, тъй като повечето й снимки в профила са направени с телефон, насочен към огледалото.

Очевидно мускулестата дама се гордее с тялото и визията си, в които е вложила и усилия, и средства.
Припомняме, че името на Скарлет е известно не само на феновете на железния спорт. Както Флагман.Бг съобщи, преди година се заговори, че внушителната дама е получила предложение от половинката си - известния в бургаския ъндърграунд Стоян Атанасов-Гумата. По същото време Стоян и аверите му от бургаския затвор си пуснаха снимки във Фейсбук, на които се вижда как си правят и партита с Ред бул, алкохол и сухи мезета. На снимките до Стоян Гумата бяха разпознати Марио Мавродиев, Спас Тончев и други. Фотосите предизвикаха светкавична проверка в бургаския затвор.
В категории:
Животът
250 000 евро за тристаен в София: Купувачите отстъпват, сделките падат с 15%
Данъчен удар по туризма в Гърция: 13 287 нарушения и глоби над 1 млн. евро
Сушата остави добитъка без паша, фермери го хранят с краставици и пъпеши
Ламин Ямал купи имението на Жерар Пике и Шакира за 11 млн. евро
4-тонна степен на Falcon 9 ще удари Луната на 5 август
Ново проучване свърза червеното месо с риск от предсърдно мъждене
Бургас се превърна в център на бойните спортове
Рекордно нисък Дунав задейства мерки в АЕЦ Козлодуй
30/07/2026, Четвъртък 19:00
0
Софтуер засече 5000 пътни капана у нас, всяко пето преминаване е с превишена скорост
Съветниците отрязаха над половината бюджет за концерта в Деня на Варна
30/07/2026, Четвъртък 18:00
3
Дигитално възраждане: Как виртуалната реалност може да събуди спящото археологическо богатство на България
30 000 автомобила на ден през Кърджали: Готвят четири ленти и забрана на левите завои

а и кои сте вие да я съдите за външния и вид - щом тя се харесва на вас какво ви пука, и вас може много хора да не ви харесват, но не ви коментират.
а във фейсбук всеки си има личен профил и в него е свободен да качва каквито си иска снимки, да пише каквито си иска статуси и коментари и т.н., не ваша работа, на който не му харесва да не я гледа или следи, да я блокира. вие гледате, правите се на "приятели" и после злобеете и злословите по адрес на хората.
всеки е свободен да прави каквото намери за добре !!!!!!