Хиляди българи излизат на протест срещу високите цени и примесите в горивата
Протестиращите остават недоволни въпреки предприетите мерки за прекратяването на злоупотребите с качеството и количеството на горивата по бензиностанциите.
01 Септември 2015, Вторник, 10:44 ч.
Демонстрациите, които са с начален час 18, ще се проведат в столицата и в другите големи градове
Национален протест срещу високите цени на горивата ще се проведе в София и други големи градове тази вечер. Той се организира във Фейсбук, а инициаторите се аргументират, че в Европа горивата са по-евтини. В призива си те посочват, че не са доволни от цената, от качеството, както и от борбата с монополите, съобщава БНТ.
Демонстрациите са с начален час 18. В столицата участниците в тях ще се съберат пред парламента.
Протестиращите остават недоволни въпреки предприетите мерки за прекратяването на злоупотребите с качеството и количеството на горивата по бензиностанциите.
В категории:
Животът
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията

Защо не купуваш от други, след като те ти пречат? Много по-просто е!
Паляк
Искаш да си играч искаш да променш нещо ли
Трябва да се съберем пред завода и да блокираме входовете им да спрем работата им все пак всички купуват от тяхното гориво ......
В социалните мрежи всички са много велики, а когато трябва да има действия се крият като мишки.
Примери много : регистрираха се 5000 човека във Фейсбук за протест, идват 200
Такива сме, много говорим и се пъчим но сме си страхливи.
ДА ВИДИМ ДНЕС КАК ЩЕ Е.