×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Астрономическата есен настъпва на 22 септември в 21:19 ч.
  • Петият вот на недоверие към кабинета "Желязков" влиза за обсъждане в НС
  • Правителството ще решава за отчуждаването на имоти за изграждане на жп линията Видин - София
  • 1400 туристи бяха евакуирани от Мачу Пикчу
  • Остават броени дни до концерта на Енрике Иглесиас в София
  • Президентът на Румъния: Изборите в Молдова са спор между Изтока и Запада
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Вижте кои са българските граждани, които задушиха и убиха 71 бежанци в Австрия /СНИМКИ/


Вижте кои са българските граждани, които задушиха и убиха 71 бежанци в Австрия /СНИМКИ/
Парадоксът е, че в България каналджийството се наказва само с глоба, но пък нашите хора ще бъдат съдени в Унгария и Австрия
29 Август 2015, Събота, 20:43 ч.

Каналджиите превозвали живата си стока в херметически затворен камион, а като видели, че "стоката" е починала, зарязали камиона на магистралата

Немският вестник "Билд" пусна снимки на българите, арестувани за смъртта на 71 бежанци, които бяха намерени затворени в камион в Австрия. Унгарската прокуратура поиска едномесечно задържане на тримата българи и афганистанеца. Според прокуратурата едномесечният арест ще е достатъчен за хвърляне на повече светлина върху трагедията.
Двама от задържаните са на около 30 години, а другите двама – на около 50. Те са обвинени за смъртта на 59 мъже, осем жени и четири деца, за които се предполага, че са бягащи от войната в родината си сирийци. Най-вероятно жертвите са се задушили в камиона, който бе намерен на отбивка край магистрала в Източна Австрия, близо до границата с Унгария.
От българите единият е арабин с български паспорт, а другите доста мургави наши сънародници. Петното обаче пада върху България, независимо от етноса на каналджиите.
Припомняме, че те натоварили 71 души в хладилен камион с унгарска регистрация, затворили го херметически и го заразяли в аварийната лента на австрийска магистрала, когато установили, че бежанците до един са мъртви. Никой не се сетил да им направи дупки или нещо друго за дишане, никой не се сетил и че без въздух, ще умрат.
На ужасявашата гледка се натъкнали австрийски полицаи, които били шокирани от кошмарната гледка. Хората били умрели мъчително, нападали един върху друг и вече започнали да се разлагат. 

В категории: Крими


3
Коментара
3
Коментара по темата
3.
Gotti
30.08.2015 11:41:38
1
4
Точно в това е проблема- аз и вие и всички знаем че това не са българи а някакви мангали, само че хората на запад не правят тази разлика и за тях всички сме българи. Навсякъде в медиите в Германия се говори за българо-унгарска каналджийска банда. България се петни ужасно много а нашите политици по никакъв начин не се опитват да разяснят на западняците ситуацията. Абсолютно същото е и всичката циганска сган която е тук и прави само престъпление- за германеца те са българи и точка. После обяснявай че нямаш сестра
2.
до 1
30.08.2015 11:07:04
1
1
Никъде не пише че са българи.Пише, че са български граждани, правете разлика.
1.
MEDIUM
29.08.2015 18:30:38
1
43
Това не са българи това са мангали!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Съдбоносен край на месеца за Скорпион, Овен и Дева Съдбоносен край на месеца за Скорпион, Овен и Дева Звездите ви обещават победа и заслужено признание Започва се! "Алтернатива за Германия" оглави национално проучване Започва се! "Алтернатива за Германия" оглави национално проучване Партията, която всички в Европа очаквано наричат "екстремистка" заради борбата срещу миграцията, е първа политическа сила, ако изборите са днес Кошмарът с "Ергенът" е зад гърба му, той стана татко Кошмарът с "Ергенът" е зад гърба му, той стана татко Радостта си Алек и половинката му Царина споделиха с водещите на подкaста "На среща" Този голям българин днес празнува Този голям българин днес празнува От най-ранна възраст Минчо започва да изучава цигулка под ръководството на Петър Чаракчиев Служителите на летище Бургас подкрепят колегите си от Варна, но няма да протестират Служителите на летище Бургас подкрепят колегите си от Варна, но няма да протестират Ако преговорите за колективното трудово договаряне през октомври не дадат резултат, ще бъдат принудени да затворят летището във Варна ВКС решават къде ще се гледа мярката за неотклонение на прокурорския син от Бургас, съдиите в Средец се отведоха ВКС решават къде ще се гледа мярката за неотклонение на прокурорския син от Бургас, съдиите в Средец се отведоха Венета Стефанова и Никола Делиев са депозирали самоотводите си тази сутрин Юбилейната 25-та среща на „Картичкофуриите“ ще събере креативността и иновациите във Варна Юбилейната 25-та среща на „Картичкофуриите“ ще събере креативността и иновациите във Варна Събитието събира творци и любители на ръчното изкуство от цяла България и се превърна в едно от най-значимите форуми за крафт културата у нас Бизнесът по Южното Черноморие: Това бе най-хубавият сезон Бизнесът по Южното Черноморие: Това бе най-хубавият сезон Отчита се ръст с между 15 и 20 % Лудогорец в трескаво търсене на треньор Лудогорец в трескаво търсене на треньор За разлика от други години обаче разградчани сега не са готови и с временен вариант Ауди е размазано след катастрофа на пътя Бургас-Варна Ауди е размазано след катастрофа на пътя Бургас-Варна Инцидентът е в платното в посока Варна
Убийството, което разтърси САЩ е заради интимни подбуди! Появи се сензационен разговор между стрелеца и "голямата му любов" Убийството, което разтърси САЩ е заради интимни подбуди! Появи се сензационен разговор между стрелеца и "голямата му любов" Консервативните възгледи на Чарли Кърк относно сексуалността са причина за покушението срещу него... Журналист със сензационно разкритие: Украинец е задържан за дрона над президентската резиденция в Полша Журналист със сензационно разкритие: Украинец е задържан за дрона над президентската резиденция в Полша Инцидентът може да се определи като не особено опасен Тръмп пристигна във Великобритания, визитата доведе до арести Тръмп пристигна във Великобритания, визитата доведе до арести Четирима са заподозрени в разпространение на злонамерени съобщения Везните да се доверят на интуицията си, а Рибите да внимават с авантюрите Везните да се доверят на интуицията си, а Рибите да внимават с авантюрите Хороскоп за деня –17 септември 2025, сряда 55-годишна призна, че е преспала с 800 мъже 55-годишна призна, че е преспала с 800 мъже Андреа не е срамежлива Газа гори, ООН обвини Израел за геноцид Газа гори, ООН обвини Израел за геноцид  Властите в Ерусалим обаче категорично отхвърлят доклад на Независимата международна комисия за разследване Невиждана жестокост - млад баща уби 11-месечното си дете Невиждана жестокост - млад баща уби 11-месечното си дете Бруталната агресия е излъчена на живо в социална мрежа, кадрите вече са изтрити, но едно семейство се разпадна за миг Двама гладни мъже срещнаха питон, съдбата на влечугото бе трагична Двама гладни мъже срещнаха питон, съдбата на влечугото бе трагична Змията е убита и изядена Мощна кола фуча с 4 пъти над позволената скорост, няма да повярвате какво уловиха на шофьорското място камерите Мощна кола фуча с 4 пъти над позволената скорост, няма да повярвате какво уловиха на шофьорското място камерите Създаде се впечатление, че малко кученце шофира с близо 200 километра в час в руската столица Тръмп завежда дело за клевета срещу New York Times за 15 млрд. долара Тръмп завежда дело за клевета срещу New York Times за 15 млрд. долара Президентът на САЩ обвини вестника в лъжи за него, семейството му и бизнеса му
Васил ТЕРЗИЕВ Васил ТЕРЗИЕВ Хубавите градове имат хубави общества, не само хубави тротоари и градинки Виц на деня Виц на деня При психолога:
- Вечер оставяйте всички ваши проблеми зад вратата на апартамента!
- Докторе, а дали жената ще е съгласна да спи на стълбището?
Виц на деня Виц на деня При психолога:
- Вечер оставяйте всички ваши проблеми зад вратата на апартамента!
- Докторе, а дали жената ще е съгласна да спи на стълбището?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук – Как блондинка се опитва да убие риба?
– Слага я във вода и чака да се удави.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори