Хранят туристи със сурово месо в хотел в Елените
22 Юни 2015, Понеделник, 12:18 ч.
От хотела обясняват, че е станала грешка, но некачествената храна се предлага постоянно, твърди възмутена дама
Сурово месо сервираха на туристи в хотел в Елените. Става въпрос за пилешки хапки, които външно изглеждат добре, но всъщност са сурови, съобщи Десислава Колева в рубриката „Моята новина“ на Нова телевизия.
„От хотела обясниха, че е станала грешка, но некачествената храна се предлага постоянно. Хотелът е пълен с малки деца, а аз самата съм бременна и считам че така ни излагат на риск. Ето защо повече няма да почивам по българското Черноморие. Проблемът е в целия бранш“, добавя Десислава.
В категории:
Несебър
Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен
Какво търсят читателите при избора на нов автор?
Купи две ферарита, докато го съдят за невърнат кредит от 150 милиона лева
Виктор от „Ергенът: Любов в рая“ "оперира" носа си само с филъри и ботокс
Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи
НАП затяга примката около хазарта: Посредниците в онлайн залаганията минават на лиценз и 10% данък
Любен Дилов-син е обявен за почетен гражданин на София
Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда
"Маркет линкс": Кабинетът „Радев“ бележи лек спад на доверието, Делян Пеевски с нов антирекорд
Разходите за заплати в държавния бюджет се свиват с 629 млн. евро
Закопчаха 64-годишен крадец минути, след като задигна автомобил в Бургас
Бургас и морето ще се проведе на 1 август, вижте кои са песните

Госпожата дасе радва че месото е било само сорово защото на такива работи се нагледах докато бачках там че нямам думи.
Метро си кара всечките бракувани продукти там подчти всичко е сас истекал срок или до седмица му изтича карахана да готвим позеленяло месо меришещо на мърша .измивахмего слагохмего вав вино сас потправки дасе отмерише исе готвеше на хората което несе изядеше се прибира вав хладилниците и надругия ден се привращаше вав другъ ядене и така докато се изяде .абе кошмар аз дето работих там ядях само плодове защото другото неставаше .а повечето хоро са сас малки деца които се натравят непрекаснатъ и от цялата работа печели медицинскиа центар който за преглет взима по 68 евро .
Апак хеито като идва на проверка стоят една седмица на почивка там даже спят точно във този хотел Атриум правят протоколи че всичко е нарет иси заминават а че при наи малкия дъжт вав кухнята на атриум от мръсниа канал започват да бликат лайна защото е под нивото на помпите е направо капака .
Аз небих се варнал да работя там камоли да почивам а язяк да хубавия комплекс ама сас тая полетика на управление Арабаджиеви му ебаха мамата
Те бг не знаят като хората, Ви е говорите за английския в Холандия.54