Бизнесмен скочи срещу подкрепата на посланиците за гей парада у нас
21 Юни 2015, Неделя, 20:41 ч.
Ще подкрепите ли мининга на безработните, гладните и унижените, които са в пъти повече у нас, пита Василев
Бизнесменът Васил Василев изказва мнението си във Фейсбук по повод информацията, че от посолството на САЩ и от 17 други дипломатически мисии ни призовават да подкрепим предстоящия гей парад в София."Ваши Превъзходителства,
Бихте ли подкрепили със същия патос шествието на гладните София Повърти 2015? Мизерствуващите у нас са хиляди пъти повече от ЛГБТИ, човешките им права са химера, към тях дискриминацията е тотална. Не заслужават ли Вашата подкрепа?", пита Василев.
Задръжте си, моля, и призивите за толерантност. Когато държавите на повечето от Вас са организирали провождането на евреите си до крематориумите, нашият народ, единствен в Европа, ги е спасил.
Не ни казвайте и какво е себеуважение - ние сме много по-стара държава и народ благодарение именно на уважението към своите ценности.
Искрено Ваш", завършва любезно обръщението си Васил Василев.
В декларацията за предстоящата демонстрация на хомосексуализма, подписана от 18 посланици се призовава да има "образование" в тази насока "Ние все още не сме постигнали тази цел - дискриминацията продължава да съществува навсякъде, включително и в България", твърдят подписалите посланици.
"Образованието по темата за ЛГБТИ хората ще помогне за изграждането у бъдещите поколения на разбиране по тази тема и за предотвратяване на дискриминацията", гласи още изявлението на посланиците.
Подписали декларацията:
Н.Пр. Г-н Роланд Хаузер, Посланик на Австрия
Н.Пр. Г-жа Аник Ван Калстър, Посланик на Белгия
Н.Пр. Г-жа Ема Хопкинс, Посланик на Великобритания
Н.Пр. Г-н Детлеф Лингеман, Посланик на Федерална република Германия
Н.Пр. Г-н Кристиан Кьонингсфелдт, Посланик на Дания
Н.Пр. Г-н Джон Бигар, Посланик на Ирландия
Н.Пр. Г-н Хосе Луис Тапиа Висенте, Посланик на Испания
Н.Пр. Г-н Марко Контичели , Посланик на Италия
Н.Пр. Г-н Ставрос Августидис, Посланик на Кипър
Н.Пр. Г-н Жан Фалц, Посланик на Люксембург
Н.Пр. Г-н Том ван Оoрсхот, Посланик на Нидерландия
Н.Пр. Г-жа Гюру Катарина Викьор, Посланик на Норвегия
Н.Пр. Г-жа Марси Рийс, Посланик на Съединените американски щати
В категории:
Политика
Платната отново изпълват Бургаския залив: Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща
Ранен мъж е арестуван за убийство след смъртоносно намушкване край Crystal Palace
Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев
Добрата екипировка не спасила туристката в Пирин, кучето ѝ насочило спасителите
Прочистване или брутален шантаж? Адв. Екимджиев взриви ефира с истината за СРС-тата в съдебната система
Екшън край Поморие: Сливналия с 1,53 промила алкохол в кръвта се заби в мантинелата
Спипаха рецидивист от Свети Влас за грабеж в Слънчев бряг
Ултиматумът на Зеленски към Минск: Спрете руските ретранслатори или ние ще го направим!
Дневен хороскоп за 22 юни 2026: Късмет за Рибите и Рака
Иран се оттегли от преговорите за мир със САЩ, след като Тръмп заплаши, че „ще ги взриви от бой“
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии

да спрем педерастията!!!
ТОЧНО ТАКА!!! СТИГА СА ТОЛЕРИРАЛИ
И СТИГА СА НИ НАБИВАЛИ НА ОЧИ ТЕЗИ ИЗВРАТЕНЯЦИ!
ТАЗИ ГЕЙСКА ЕВРОПА НЕЩО НИ ИДВА В ПОВЕЧЕ...!