Студентката обирджийка – дъщеря на МВР офицер и медсестра на Чирков

Жителите на село Меедковец са изненадани, че Боряна и Рангел станаха известни като Бони и Клайд след обира на магазина
31 Май 2015, Неделя, 11:45 ч.
Бащата на Рангел е магазинер, чудят се как е посегнал на продавачка
Семейство Рангелови, които нападнаха и опитаха да ограбят с оръжие магазин в София, са от добри семейства и родителите им също нямат сериозни материални затруднения. Това разказват хора от село Медковец, откъдето са Боряна и Рангел, станали известни като Бони и Клайд от Студентски град. „Не са закъсали и бедни, за да направят такъв аматьорски обир. Жалко е и съм изненадан от това, което видях на записа. Нямам обяснение как са се решили на такава стъпка”, каза пред „Преса” кметът на селото Венцислав Евгениев.
Според него, Рангел и Боряна Рангелови били трудолюбиви хора, тихи и добри. Преместили се в София, но напоследък често идвали да наглеждат имота си. Бащата на Рангел държал магазин за железария и затова местните се чудят как е посегнал на магазинерка. Майка му работела в общината по програми за временна заетост.
От добър род е и студентката по рентгенология Боряна. Нейният баща Сашо Крумов е завършил академията на МВР. Бил е офицер в системата. Майка й нора е медицинска сестра от екипа на проф. Чирков.
Местните хора смятат, че Рангеловиса попаднали в София на лоши хора или са прекалили с гелдането на екшъни.
Както БЛИЦ съобщи, семейството членува в евангелистка църква и ходело чак във Вълчедръм да се моли.






Повдигнаха обвинение на румънския шофьор, причинил тежката катастрофа с 10 пострадали
02/08/2025, Събота 12:33
0



Костадинов подкрепи Батков-син и протестиращите на "Маказа"
02/08/2025, Събота 12:03
3







Силен старт на Lozenets Music Fest 2025
02/08/2025, Събота 10:30
0



Обявиха причината за смъртта на легендата на кеча Хълк Хоган
02/08/2025, Събота 09:34
3

Пътят за Гърция през Маказа ще е затворен за два часа поради протест
02/08/2025, Събота 09:03
0

Срутване в голяма медна мина в Южна Америка, миньори са в капан
02/08/2025, Събота 08:33
0
Рано или късно ще си получите заслуженото!И това ми било майка!!!!
Ужас!Крадлива Долна кучка!Да се пържеш в Ада!Пребийте ги!