“Черноморец Бургас” изпадна от професионалния футбол с равенство и пое към небитието
27 Май 2015, Сряда, 20:42 ч.
Автор: Георги ДИМИТРОВИзобщо не е ясно дали „акулите” ще продължат да съществуват
„Черноморец Бургас” завърши 1:1 със „Септември”(Симитли) в последния си мач в „Б” група и изпадна от професионалния футбол. Точно 10 години след обединението си с „Вихър Айтос” „Черноморец Бургас” се върна на изходна позиция – в Югоизточната „В” АФГ.Изобщо не е ясно обаче дали клубът ще съществува от новия сезон. Дружеството е декапитализирано с многомилионни дългове, а в момента се обсъжда вариант за отделяне на футболния клуб с пасивите и спортната база, което ще е началото на края за ФК-то.
Настоящото ръководство е в оставка и трябва да се избере ново, но има сериозни разминавания между легендите на клуба, което налива допълнително масло в огъня.
След срещата прокуристът Пламен Киряков бе категоричен, че повече с футбол няма да се занимава. Той напусна във видимо добро настроение стадиона в Поморие, където последно домакинстваше „Черноморец” и насочи всички въпроси към евентуалния му наследник Еролин Кючуков с когото изгледа срещата в обща компания. Старши треньорът Неделчо Матушев със сигурност напуска клуба, но засега се въздържа от коментар.
Според запознати с клубните дела една от възможните опции е възраждането на „Черноморец” от областните групи с нов клуб. Другата е последен опит за спасяването на настоящото дружество, преговори с кредиторите за отписване на дълговете и основната реконструкция на стадион „Черноморец”, където се очаква да играе клубът, ако продължи да съществува под каквато и да е форма.
Задраскаха лева, написаха евро: Меню разгневи клиентите с почти двойни цени
Има заподозрени за убийството на Владо Загатото, истината за Петрохан излиза до края на август, обяви Демерджиев
Конституционният съд образува три дела срещу Бюджет 2026
Драматични разкрития от Каракорум: GPS тракери показват хронологията на фаталната лавина на Броуд Пик
С възпоменателни прояви Поморие почете 120-годишнината от опожаряването на Анхиало
Футболна война: УЕФА държи план Б за собствен Мондиал
Кобилкина смени сутрешния секс с бягане, а по пътя разказа за капризен милионер
Готвят двойни глоби за родителите на деца, които бягат от клас
До 49 000 мигранти преминаха в Сеута, Испания прати армия и водолази
Курс за 100 евро менте: Клиент измами таксиджия
Убийство в стил „Петрохан“ и 9 млн. евро в биткойни - какво стои зад трагедията със Загатото
„Солени ветрове“ от днес в Бургас, атракцията тази вечер ще е „Кучешката вахта“

ЗАКРИВАй КОМЛУКА!!! дечо пуфо сача шопа велико близначките върбан цацата божо са Жени и Жалбаджии...ооооредяяяха зъбите на пуфо дееечо взеее си час за ортопед винаги ше газиме комлукаааа даааже и под името Бургаааас.... ШАРАНИ ШВИ ПРЪСНИМ ХАЛКИТЕЕЕЕЕ