Мермерски предлага на ТВ водещи еликсир на младостта
Морковите са като китайска стена срещу свободните радикали, които унищожават клетките, каза Мермерски, който обаче не е завършил медицина
14 Април 2015, Вторник, 14:19 ч.
Самопровъзгласилият се за спец по здравословно хранене и медицина разкри, че морковите и слънчогледът са като бомба против раковите заболявания
Уникален продукт, който поддържа сърцето и връща младостта, предложи проф. Христо Мермерски в “Денят започва” по БНТ. Специалистът по здравословно хранене и народна медицина, както самият той се представя из медиите от няколко години, уточни, че той е бил използван още преди пет века и ефектът му е чудотворен.
„Този еликсир на младостта се състои от домашно червено вино, 12 стръка магданоз, две лъжици ябълков оцет. Сместта трябва да ври 7-8 минути, а след това се прибавят 300-350 г мед и алое вера“, обясни в ефир професорът.
Той съветва да си подсилим организма, като ядем моркови.
„Само един от тези чудни зеленчуци е достатъчен, за да получим витамин А за 4 дни и витамин C за един ден. Ако настържем 3-4 моркова, прибавим 40-50 г слънчогледово семе, което осигурява дневната потребност от витамин Е, добавим и по една лъжица ленено семе, канела и мед, ще получим великолепна бомба против раковите заболявания и Китайска стена срещу свободните радикали, които унищожават клетките. Витамин Е е най-противораковият витамин“, каза още проф. Мермерски.
Известността му тръгна от СКАТ тв преди няколко години, но сега Мермерски се подвизава из всички възможни медии, които му дават платформа за действие. Всъщност Мермерски не е завършвал медицина, има инженерна диплома по агрономство.
В категории:
Здраве
B-52 се разби в американска военновъздушната база Едуардс
Дефибрилатор монтираха и на Моста в Бургас
Как да направим перфектните бързи спагети
"Ад" на популярен плаж: Дронове кръжат след атака на 4-метрова акула
Крал и на дансинга: Везенков "взриви" купона на шампиона с Бангаранга
Огромен отзвук след шествието: Княгиня Калина в епицентъра, организаторите с реакция
Изгряваща спортна звезда загина в зловещ инцидент
Подробности за драмата с "принца"-красавец, признат за изнасилвач
Всички шофьори допускат тези грешки с климатика в колата, а те източват резервоара ви през лятото
Аз съм гастроентеролог от Харвард и ви съветвам да ядете тези 4 плода за добро храносмилане
Пълен потрес: Пиян баща качи 15-годишното си дете зад волана
Вече не пържа тиквичките, а правя този солен кекс - пухкаво и вкусно изкушение, което изчезва още топло

Предаването му обаче е абсолютно негледаемо - представлява някакъв телефонен указател в ефир. Нищо не мога да разбера от него, защото Мермерски си говори под носа, фъфли, шъшка и губи съзнание на моменти.