×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Нова мода: Секс без чувства, само за спорта


Нова мода: Секс без чувства, само за спорта
Не се познаваме, но дай да се из*укаме набързо
29 Март 2015, Неделя, 23:04 ч.

Мъже и жени навъртат бройки, страхуват се от обвързване

За секса сме чували доста. Знаем, че той е най-голямата интимност между двама души, които са свързани емоционално, душевно и физически.

Но можем ли да говорим за секс без чувства, без обвързване, без излишни катаклизми. Просто секс.

За жалост, да. Сексът в наше време е навсякъде, вменен като висша форма на любовта, на чистотата между двама души. Сексът без чувства в наше време не е нещо ненормално.

Отиваш в бара, напиваш се, срещаш най-готината мацка (навярно и тя пияна), под дъжд от падащи салфетки падат и задръжките...

Знаеш какво ще стане – на сутринта всеки облича греха си, всеки измива от тялото си „удоволствието” от безоблачното бъдеще на секса без връзка и чувства, и си тръгва.

Доволен, с изпразнена душевност и пълно удовлетворение.

Не знам дали е в тон с морала, но дори да е, зная, че моралът се удавя от три големи уискита и две големи водки.

След тях сексът без чувства не е нещо невъзможно, а напротив.

Въпросът е до колко той ни удовлетворява и развяваме ли „бройките” си като победоносен флаг, покорил чужда територия? Да, за жалост и това е символ на гордост и почест, изместил Амур и стрелите му.

Колкото и празни бутилки да замъглят съзнанието и чувствителността ни, колкото и алкохол да се влее във вените ни, колкото и правилно и необходимо да ни се струва желанието само и единствено за секс, е, за жалост всичко отминава.

Отминава действието на алкохола, отминава страстното опиянение, отминава екстазът на съществото ни и ние оставаме още по-празни, по-празни от всички пресушени бутилки предната вечер.

За мен този тип отношения не са нормални.

Не е нормално да имаш безчет (или поне трудно броими) сексуални връзки, именно случили се само и единствено заради самия секс.

Не разбирам защо трябва да става така, нима сме животни, които не могат да контролират „въжделените” си инстинкти?

Докога повечето отношения ще се свеждат до единия секс?

Докога сексът ще е водещ в повечето действия и мисли на нас, хората?

Нима няма по-възвишени, истински и допълващи ни чувства? Докога ще се страхуваме да не бъдем наранявани, да не раздадем себе си.

А в същото време да отчупваме с гръм и трясък от чувствителността си с всеки изминал… секс. Не зная дали е до ценностна система или до романтичен поглед над нещата, но за мен е нередно и ненормално едни отношения да се градят на секс.

Не всичко е до морал и до това доколко се приема за нормално.

Става дума за самите нас – какво получаваме и колко, когато получаваме само секс? Дали се превръщаме в полуживи, скитащи се, купонясващи, пиещи, правещи секс, подобия на човеци? /beu/

В категории: Животът


3
Коментара
3
Коментара по темата
3.
Gocho
29.03.2015 23:47:50
3
7
Atlanticheski tsennosti se naricha tova !
Demokratichno otnoshenie s partniorite ... !
2.
Бари
29.03.2015 22:06:45
1
9
Да бе,много нова информация е това...
То е така от поне 20 год за жените, за мъжете е било винаги!
1.
1
29.03.2015 21:36:41
1
9
не е нова !!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Мъж скочи от терасата си в бургаски жк "Зорница", падна върху Ауди (СНИМКИ) Мъж скочи от терасата си в бургаски жк "Зорница", падна върху Ауди (СНИМКИ) Починал е на място Бакшиш засне спяща клиентка и я превърна в зрелище в TikTok (ВИДЕО) Бакшиш засне спяща клиентка и я превърна в зрелище в TikTok (ВИДЕО) 21-годишната жена не е давала съгласие за публикуване на видеото, всичко започва от паднала батерия на телефон Кошмар! Дете и баща му пострадаха при инцидент с атракционна люлка, скъсала се метална тръба Кошмар! Дете и баща му пострадаха при инцидент с атракционна люлка, скъсала се метална тръба Двуместната им седалка се сгромолясала на земята от 2 метра височина Бивш министър на ГЕРБ обяви кандидатурата си за президент Бивш министър на ГЕРБ обяви кандидатурата си за президент Интригата около вота се заплита Учен: ИИ най-вероятно ще е последното изобретение на човека (ВИДЕО) Учен: ИИ най-вероятно ще е последното изобретение на човека (ВИДЕО) Роман Ямполски твърди, че най-опасният ИИ няма да изглежда като злодей, а като система, която човекът вече не разбира Трагедия в Айтоско: 56-годишен моторист загина при зловещ инцидент в село Чукарка Трагедия в Айтоско: 56-годишен моторист загина при зловещ инцидент в село Чукарка В момента тялото на загиналия мъж е откарано за съдебно-медицинска експертиза Смърт в багажника на път за морето: Хванаха дилъри с чудовищно количество фентанил на АМ Тракия Смърт в багажника на път за морето: Хванаха дилъри с чудовищно количество фентанил на АМ Тракия При зрелищна акция край Трилистник полицията иззе половин килограм прах с изключително висока токсичност, предназначен за Черноморието Ауди катастрофира на входа на Подземната улица в Бургас Ауди катастрофира на входа на Подземната улица в Бургас Щетите са изцяло материални Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки В неделя температурите ще стигнат до 37 градуса, а по Дунав до вторник се чакат 40 Почина бивш депутат Почина бивш депутат Последното сбогом с Юлий Славов ще бъде утре, 28 юни, от 12:00 часа в църквата на Централните пловдивски гробища
Жертвите във Венецуела може да се окажат 70 пъти повече от официалните данни Жертвите във Венецуела може да се окажат 70 пъти повече от официалните данни Докато Каракас съобщава за малко над 1400 загинали, американските сеизмолози предупреждават за невиждана катастрофа от 123 години насам 80 години от създаването на Веспа 80 години от създаването на Веспа Това е истинско бижу, което се превърна в емблема за Италия Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Споразумение за мир между САЩ, Израел и Ливан бе подписано на 26 юни във Вашингтон   С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас Ако има трайно примирие в Близкия изток, цените може да паднат в разгара на лятото, прогнозират от петролната и газова асоциация  Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас  Бурак редовно играе срещу най-големите имена в муай-тай включително мач за титлата на RWS Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Рафтовете за охладени продукти – сирена, млечни стоки, тесто и готови храни – са брутално ометени до шушка Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Има 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори