Пореден полицейски автомобил хванат в нарушение в Бургас, вижте го
Колата е спряна напречно на тротоара до "Закрила на детето", по такъв начин, че пешеходец да не може да мине
Ключови думи:
първи частен кат, полицейски автомобил, нарушение, стикери, паркирал си като идиот, бургас, флагман
01 Март 2015, Неделя, 02:10 ч.
Автор: Флагман.бгНе се осмелих да им лепна един стикер от „Първи частен КАТ“, пише авторката на кадъра
Снимки на поредния полицейски автомобил хванат в нарушение се въртят в социалните мрежи. Кадърът е направен от млада жена на бургаската улица „Дрин“, точно до входа на Агенция за закрила на детето.„Не се осмелих да им лепна един стикер от „Първи частен КАТ“, бяха заели целия тротоар“, пише жената, а под публикацията й хората изказват поздравления за смелостта й все пак да снима.
Припомняме, че това е поредният автомобил на МВР, който граждани улавят да нарушава Правилата за движение по пътищата. Само преди няколко дни със стикери „Паркирал си като идиот“ се сдобиха три коли на полицията във Варна (ВИЖ ТУК). В Бургас пък подобни возила често са улавяни да заемат инвалидни места в центъра на града (ВИЖ ТУК).
В категории:
Бургас
ФК „Нефтохимик“ започва лятна подготовка и планира шест контролни срещи
Махнаха Тома Белев, Зелените останаха само с Даниела Божинова
Продавач-консултант е хитът на пазара на труда, бизнесът дава до 1500 евро заплата
Киър Стармър подаде оставка след едва 23 месеца като премиер на Великобритания
Магия край Бургас: Делфини изнесоха приказен спектакъл пред бургазлия с джет
Млад шофьор извърши над 50 нарушения на пътя, КАТ масово наказва „тарикати“ по магистралите
Арестуваха китайски шпионин в София
Платната отново изпълват Бургаския залив: Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща
Ранен мъж е арестуван за убийство след смъртоносно намушкване край Crystal Palace
Тръмп: Войната в Украйна можеше да приключи за ден, ако руските танкове бяха останали на магистралата към Киев
Добрата екипировка не спасила туристката в Пирин, кучето ѝ насочило спасителите
Прочистване или брутален шантаж? Адв. Екимджиев взриви ефира с истината за СРС-тата в съдебната система

Taka ce, nomera na kolata podaite v direkcia UKORS i da mu izdadat AKT po NOORTOB za 100 leva, kakto pravjat za vseki drug avtomobil, kacen po syshtia gamenski nacin i zatvarjash trotoara !
Typo,typo,mutro-policaice, koga shte vleznesh v cas ?
Трябва да се наблегне на това с паркирането! Проблема е огромен и е прав колегата с коментар 13.
Не може да паркират служебни автомобили, пред жилищните блокове и сгради.
Искам да подчертая думата жилищни.
Живея на "Демокрация", - зад строителния, не може да излезеш на терасата и като погледнеш местата за паркиране са не повече от 10, от които поне 5-6 са паркирани служебни коли (сот, бусове и др. МПС-т)
А от тия малоумни стикери...спрял съм пред собственият си гараж(живея на централна улица) го докато отворя,поздравя един съсед-връщам се и някой ми лепнал "Паркирал си като идиот" ...уат дъ фак...
онзи ден една пожарна, докато
гасиха пожар бяха паркирали върху
тревната площ !!!
Не ги е срам...Къде е била тъпата путка да им лепне стикер, къде ?