Хаос и смачкани ламарини край стадион „Черноморец“, Рено се натресе във Фиат
Фиат с бургаска регистрация е със смазана предница след поредната катастрофа на ул."Индустриална". В последните седмици преминаването през това кръстовище е кошмар за всеки шофьор
23 Януари 2015, Петък, 09:50 ч.
Автор: Флагман.бг, снимки: Иван КОЛЕВСветофарът е изключен и създава предпоставки за катастрофи, алармират шофьори
Рено с бургаска регистрация се натресе във Фиат на кръстовището на ул.“Индустриална“ с ул.“Спортна“, до стадион „Черноморец“. Катастрофата стана днес, около 11:15 часа. Според очевидци „Рено“-то е отнема предимството на италианския автомобил. От катастрофата щетите и по двете коли са сериозни, а преминаването през ключовата за Бургас локация е изключително проблемно.Това е поредното ПТП в последните дни на това кръстовище, алармираха шофьори, редовно преминаващи по този маршрут. Заради подмяна на водопровода и затваряне на едно от платната на ул.“Спортна“ светофарът бе изключен. Идеята бе да не се образуват тапи. Това обаче не облекчи движението, дори напротив – създаде хаос. Шофьори настояват в пиковите часове там да се праща регулировчик, за да контролира движението.

В категории:
Пътна обстановка
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки
Дневен хороскоп за 28 юни 2026: Овенът да избягва конфликтите, а Рибите да действат смело
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето

отделно там седи разкопано от месеци а мангалите само си барат пишките защото нали са на надник на ден и ако може с началника ей така днеска една плочка да положат утре друга... Българска работа
някакво смешно трасе от 500метра го правят месеци
такава ни е държавата.....